Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mısır Unlu maskeden sonra müthiş bir maske daha..

1. Konu Sahibi : bilge85 #1
    Giriş tarihi
    Apr 2008

Mısır Unlu maskeden sonra müthiş bir maske daha..

evet kızlar..mısır unlu maskenin çoğu kişi tarafından denenip iyi sonuç alındı,inş. bu maskeyi de denersiniz ve eminim bu da çok işinize yarayacak..verdiğim maske tarifleri inanın uyduruk diil..hatta eşim senin maskelerine patent alaım diyonaniknanikneyse ben tarife geçim hemen:

1 çorba kaşığı yoğurt
    1 tatlı kaşığı bal
    bir kaç damla limon suyu(cildiniz kuruysa koymayabilirsiniz)

bu arada malzemelerin kalitesi çok önemli,inanın çok fark ediyor..bu malzemeleri karıştırıp yüzünüze sürün ve 20 dk. sonra önce ılık sonra soğuk suyla bi güzel yıkayın..SÜPER Bİ PARILTI GÖRECEKSİNİZ..BENDEN YAZMASI, SİZDEN YAPMASI!!

Bir püf noktası verim,yoğurdu katı yerinde alın ve malzemeyi karıştırdıktan sonra 5-10 dk. buzdolabında tuttuktan sonra yüzünüze sürerseniz,yüzünüzden akmaz ve işinizi kolaylaştırırsınız..:teytey:

2. Konu Sahibi : bilge85 #2
    EU3 Guest
    Ne işe yarıyor şimdi bu?
    Siyah noktalar için mi yoksa parlak bir cilt için mi canım? fisfisfis

3. Konu Sahibi : bilge85 #3
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    Alıntı _innoCenT_ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ne işe yarıyor şimdi bu?
    Siyah noktalar için mi yoksa parlak bir cilt için mi canım? fisfisfis
    yüzdeki soyulmalara olur ya hani cilt pütür pütür görünür,onu yok ediyor bu arada siyah noktalara da ii geliyor,,inanın ciltteki bütün kusurlara ii geliyor..

4. Konu Sahibi : bilge85 #4
    EU3 Guest
    Alıntı bilge85 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yüzdeki soyulmalara olur ya hani cilt pütür pütür görünür,onu yok ediyor bu arada siyah noktalara da ii geliyor,,inanın ciltteki bütün kusurlara ii geliyor..
    Tamam canım teşekkür ederim :1hug:

5. Konu Sahibi : bilge85 #5
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    bu maskeyi bende yapiyorum ardindan gülsüyü sürüp nemlendirici sürüyorum yüzüm parl parl parliyokaydirigubbakcemile2

6. Konu Sahibi : bilge85 #6
    ben de deniycem saolun

7. Konu Sahibi : bilge85 #7
    mısırunluyu denemiştim siyah noktalara çok ii gelio. bunuda deneyecem tabiiikide. çok teşekkürler.

8. Konu Sahibi : bilge85 #8
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    sağol canım.daha bugün mısır unlu maskeyi yaptım haftaya da bunu denerim artık.

9. Konu Sahibi : bilge85 #9
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    deneyin bi kızlar,,yüzünüz yumuşacık oluyor,sanki yumuşatıcı dökmüş gibi..:):)

10. Konu Sahibi : bilge85 #10
    ben yıllardır kullanırım bu maskeyi kızlar cilde çok iyi geliyo deneyin derim bende ..hem sivilceye iyi hemde parlatıyo cildi ben memnunum yani bir zararınıda görmedim.

Sayfa: 1/3 123 SonSon