Maske Tarifleri Msr Unlu maskeden sonra mthi bir maske daha..

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

bilge85

RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
2.057
9
evet kızlar..mısır unlu maskenin çoğu kişi tarafından denenip iyi sonuç alındı,inş. bu maskeyi de denersiniz ve eminim bu da çok işinize yarayacak..verdiğim maske tarifleri inanın uyduruk diil..hatta eşim senin maskelerine patent alaım diyonaniknanikneyse ben tarife geçim hemen:

1 çorba kaşığı yoğurt
1 tatlı kaşığı bal
bir kaç damla limon suyu(cildiniz kuruysa koymayabilirsiniz)

bu arada malzemelerin kalitesi çok önemli,inanın çok fark ediyor..bu malzemeleri karıştırıp yüzünüze sürün ve 20 dk. sonra önce ılık sonra soğuk suyla bi güzel yıkayın..SÜPER Bİ PARILTI GÖRECEKSİNİZ..BENDEN YAZMASI, SİZDEN YAPMASI!!

Bir püf noktası verim,yoğurdu katı yerinde alın ve malzemeyi karıştırdıktan sonra 5-10 dk. buzdolabında tuttuktan sonra yüzünüze sürerseniz,yüzünüzden akmaz ve işinizi kolaylaştırırsınız..:teytey:

Ne işe yarıyor şimdi bu?
Siyah noktalar için mi yoksa parlak bir cilt için mi canım? fisfisfis

Ne işe yarıyor şimdi bu?
Siyah noktalar için mi yoksa parlak bir cilt için mi canım? fisfisfis

yüzdeki soyulmalara olur ya hani cilt pütür pütür görünür,onu yok ediyor bu arada siyah noktalara da ii geliyor,,inanın ciltteki bütün kusurlara ii geliyor..

bu maskeyi bende yapiyorum ardindan gülsüyü sürüp nemlendirici sürüyorum yüzüm parl parl parliyokaydirigubbakcemile2

mısırunluyu denemiştim siyah noktalara çok ii gelio. bunuda deneyecem tabiiikide. çok teşekkürler.

sağol canım.daha bugün mısır unlu maskeyi yaptım haftaya da bunu denerim artık.

deneyin bi kızlar,,yüzünüz yumuşacık oluyor,sanki yumuşatıcı dökmüş gibi..:):)

ben yıllardır kullanırım bu maskeyi kızlar cilde çok iyi geliyo deneyin derim bende ..hem sivilceye iyi hemde parlatıyo cildi ben memnunum yani bir zararınıda görmedim.

Bende hazırladm maskeyi yalnız içine biraz mısır unuyla soya yağıda kattım.buzdolabında bekletiyorum birazdan uygulayacğm bakalım nasıl olcak.teşekkrler...

evet kızlar..mısır unlu maskenin çoğu kişi tarafından denenip iyi sonuç alındı,inş. bu maskeyi de denersiniz ve eminim bu da çok işinize yarayacak..verdiğim maske tarifleri inanın uyduruk diil..hatta eşim senin maskelerine patent alaım diyonaniknanikneyse ben tarife geçim hemen:

1 çorba kaşığı yoğurt
1 tatlı kaşığı bal
bir kaç damla limon suyu(cildiniz kuruysa koymayabilirsiniz)

bu arada malzemelerin kalitesi çok önemli,inanın çok fark ediyor..bu malzemeleri karıştırıp yüzünüze sürün ve 20 dk. sonra önce ılık sonra soğuk suyla bi güzel yıkayın..SÜPER Bı PARILTI GÖRECEKSıNıZ..BENDEN YAZMASI, SıZDEN YAPMASI!!

Bir püf noktası verim,yoğurdu katı yerinde alın ve malzemeyi karıştırdıktan sonra 5-10 dk. buzdolabında tuttuktan sonra yüzünüze sürerseniz,yüzünüzden akmaz ve işinizi kolaylaştırırsınız..:teytey:

yeni bir icat yapan mucit degilsin ki zaten tatlım bu maske kkda daha önce paylaşıldı defalarca uygulandı sayfalardan ya tam takibin yok ya da haberin kaydirigubbakcemile3

yeni bir icat yapan mucit degilsin ki zaten tatlım bu maske kkda daha önce paylaşıldı defalarca uygulandı sayfalardan ya tam takibin yok ya da haberin kaydirigubbakcemile3

buyrunnnnnnnnn dogru diyorsun canim gecen sene 7. aydi galiba ben acmistim bu konuyu.balin yarattigi mucize ...diye ama gercekten süper bir maske tavsiye ederim.:1hug:

Arkadaşlar ben yeni üye olduğum için aradığım şeyleri bulmakta zorlanıyorum,sürekli bir mısır unu maskesinden bahsediliyor ama maskenin tarif edildiği mesajı bulamadım bir türlü,Allah rızası için bilen birisi bana tam tarifini yazabilir mi :)):nazar:

canim cok tesekkur edrim bu guzel maske tarifleri icin bende simdi misir unlu maskeyi yaptim iyice kurumasini bekliyorum ve cewap yaziyorum sonucu bildiriim... herkese tertemiz parlak guzel ciltler diliyotum:):):)):)

misir unu ve yogurdu karistip krem kivamina getirip yuze surup kuruyana kadar bekletiyorsun sonra once ilik sonra soguk suyla yikaniyor suan yuzumde bu maske var bakalim nasil bir sonuc verecek....

X