Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bioblas Saç dökülmesine karşı Şampuan kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Merhaba kızlar. Dün gratise şampuan almak için girdim aklımda bioblas yoktu ama saçlarımın dökülmemesi içinde etkili şampuan arıyordum baya bi raflara göz gezdirdim en son bioblas gözüme çarptı. Yanımdaki arkadaşında tanıdıkları kullanmış çok memnunlarmış hernese alayım dedim aldım eve geldim hemen duşa girdim. duşta saçlarımı hafifce cekeriim hep elime saç geliyormu diye genelde saçlarım aşırı dökülür. bioblasla yıkadıktan sonra bi azalma oldu gerçekten. birde ben saç kurutmayla kurutmam kendi nemiyle kurur ya da güneşe çıkar kuruturum. Ya ben çok memnun kaldım kokusu müthiş saçlarım yumuşacık 0 kepek cansız olan saçlarıma bi can geldi. Kardeşimde çok beğendi artık oda benden otlanıyor. Deneyin derim bu kadar dil döktüm daa ne diyim :KK45:

Slm kızlarrrrrrrrrrrr . Kızlar bende bıoblas kullanmak ıstıyrum cesare edemiyorum sacım cokkk döülüyor benım azaldı ya . bıoblas ın lacıvert olanı çıkmış gür olması ıcın sızce bıoblas nasıl etkılımı sacımı mahvetmekıstemıyorum bana yardımcı olur msunuz ya kullananlar memnun mu a101 den gıdıp alacağım da....

kızlar benim saçlarım son 4 haftadır baya bi dökülüyo hem duşta hem duştan çıkınca tarakta bol bol saç oluyor duşta elimede baya geliyo ayrıca saçlarım kuruykende saçlarımı nazikçe çekiyorum 5 6 tel geliyo mevsim değişikliğinden mi acaba ama 4 hafta sürmüyormuş mevsim değişikliğinden dökülmeler acaba şampuanımdan dolayımıdır lütfen yardım

o kadar fazla saçım dökülüyordu ki artık toplamadan gezemiyordum kan değerlerime de baktırmıştım saçımın dökülmesi için bir sebep gözükmüyordu fakat deli gibi dökülmeye başladı. Vitaminlerin görünürde tam olduğu için saç dökülmesi karşıtı saç bakım ürünlerine baktım bir sürü ürün kullandım en iyi gelen marka Bioblas oldu ilk şişenin yarısında saç dökülmem yarı yarıya azaldı. Bioblas şampuanların birçok çeşidini kullandım sarımsaklı şampuan çok beğenmiştim şimdi siyah sarımsaklı şampuan serisini deneyeceğim. Argan yağı serisi de gerçekten çok başarılı kepeklendiyse saçınız hemencik hallediyor yumuşatıyor ve dökülmesini engelliyo kesinlikle deneyiiinnn derdime deva oldu

Ben sarımsakli olanından kullanıyorum gayette kokusu güzel rahatsiz edici deqil yeni başladım kullanmaya inşallah faydası olur 😊

X