Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bioblas Saç dökülmesine karşı Şampuan kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
BIOBLAS SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN

bioblas-poster.jpg

Saçlar Neden Dökülür?

Mevsim değişiklikleri gibi doğal etkenlerin yanı sıra saç boyası, röfle, perma gibi kimyasal işlemler, stres, hormonal değişimler, kullanılan bazı ilaçlar, genetik yatkınlık, yetersiz beslenme, bilinçsiz diyet yapmak dönemsel veya sürekli saç dökülmesine neden olur.

Bioblas Şampuanın Saçlarınıza Faydası Nedir?

Bioblas Şampuan, dönemsel ve ilerlemiş saç dökülmesine karşı etkilidir. %100 bitkisel özler içeren Complex C26’nın saç üzerindeki çift yönlü etkisi klinik testlerle kanıtlanmıştır.

* Saç oluşumunda önemli bir artış
* Saç dökülmesinde azalma

Complex C26 içeriğindeki vitaminler, mineraller, doymamış yağ asitleri ve flavonoitler hormonların saçlar üzerindeki olumsuz etkilerini azaltır ve saç diplerini besleyerek saçın ömrünü uzatır.

Complex C26’nın içeriğindeki apigenin saçlı deride kılcal dolaşımı arttırmaya, mirisetin ve kemferol saç dökülmesini engellemeye, pantotenikasit saç köklerinin güçlenmesine ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Complex C26, düzenli kullanımla yeni saç oluşumunu destekler.

BIOBLAS VE KLİNİK ÇALIŞMALAR

Complex C26’nın 4 aydan sonra etkili olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır. Yapılan klinik testlerde kullanıcıların;

* %70’inde saç dökülmesini önlediği,
* %50’sinde saç miktarında artış sağladığı saptanmıştır.

ETKİNLİK TESTLERİNDE

* Düzenli kullanımda saç dökülmesine karşı etkilidir.
* Saç dökülmesini yavaşlatır.
* Zayıflamış saç köklerini güçlendirir.
* Saçların dolgunluğunu, canlılığını ve parlaklığını arttırır.
* Saça esneklik kazandırır.
* Saçların kolay taranmasını ve kolay şekil almasını sağlar.

GÜVENİLİRLİK TESTLERİNDE

* Yan etkisinin olmadığı,
* Alerjik bir reaksiyona neden olmadığı,
* pH değerinin saç derisine ve cilde uyumlu olduğu,

Dermatolojik testlerle kanıtlanmış ve onaylanmıştır.

arkadaşlar bilmiyorum konu açıldımı ama yeni bi şampuan aldım. reklamları dönüyor tv de. BIOBLAS diye. saç dökülmesine karşı etkilymiş. silikon ve boya içermiyormuş. bide saç kremini aldım bakalım. tresan kullanıyodum memnunum ama saçlarım baya uzadı ve kırılmaya başladı. kullananlar var mı acaba?? ben kullanıp yazarım nasıl bişey. ama bioxcin gibi kokuyor. bebek şampuanı gibi. üstelik 400 ml si 10 ytl ye aldım. gayet makul bi fiyatkaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
benim saçlarım inanılmaz çok dökülüyor kullanmadığım şey kalmadı.. bioblas ı bende duydum ama saçımı kurtarma için kullandığım ürünlerle o kadar cok yıprattım ki korkuyorum artık.. senağlama senden sonuçlarını bekliyorum canım a.s.

ya ben de duyuyorum ama nerde satılıyo bu ben bi de dermokilin şampuanını merak ediyorum kil de çok faydalı ya
arkadaşlar bilmiyorum konu açıldımı ama yeni bi şampuan aldım. reklamları dönüyor tv de. BIOBLAS diye. saç dökülmesine karşı etkilymiş. silikon ve boya içermiyormuş. bide saç kremini aldım bakalım. tresan kullanıyodum memnunum ama saçlarım baya uzadı ve kırılmaya başladı. kullananlar var mı acaba?? ben kullanıp yazarım nasıl bişey. ama bioxcin gibi kokuyor. bebek şampuanı gibi. üstelik 400 ml si 10 ytl ye aldım. gayet makul bi fiyatkaydirigubbakcemile5

Ya hem saç dökülmesine karşı iddiası var hem de fiyatı çok uygun. Normalde dökülme engelleyen şampuanlar çok pahalı bu fiyatı görünce çok şaşırmıştım. Ben de sonuç konusunda merak içerisindeyim..

ya ben de duyuyorum ama nerde satılıyo bu ben bi de dermokilin şampuanını merak ediyorum kil de çok faydalı ya

canım ben markette gördüm aldım .ankarada gimsa var ordan aldım ama sanırım diğer marketlerde de vardır.dermokili bende duydum bi arkadaşım bana çıkmadan tester ını getirmişti. hocası bulmuştu falan . çok iyi gerçekten.dermokil de aktarda satılıyor.

Ya hem saç dökülmesine karşı iddiası var hem de fiyatı çok uygun. Normalde dökülme engelleyen şampuanlar çok pahalı bu fiyatı görünce çok şaşırmıştım. Ben de sonuç konusunda merak içerisindeyim..

evet canım fiyatı çok iyi geldi bana. 400 ml ve 10 ytl. snaırım ilk çıktı diye. ben size yazarım nasıl geldiğinikaydirigubbakcemile5

benim saçlarım inanılmaz çok dökülüyor kullanmadığım şey kalmadı.. bioblas ı bende duydum ama saçımı kurtarma için kullandığım ürünlerle o kadar cok yıprattım ki korkuyorum artık.. senağlama senden sonuçlarını bekliyorum canım a.s.

tamam canım söz valla yazcam nasıl geldi. sen üzülme bukadarkaydirigubbakcemile5

valla canım bi kullan bakalım.zaten alizade kullanıyodun sen ona iğneler kırıp bakım yapsana yanında benim saçlarım şu an omuzlarımdan 2 karış aşağıda ama hiç kırık yok
canım ben markette gördüm aldım .ankarada gimsa var ordan aldım ama sanırım diğer marketlerde de vardır.dermokili bende duydum bi arkadaşım bana çıkmadan tester ını getirmişti. hocası bulmuştu falan . çok iyi gerçekten.dermokil de aktarda satılıyor.

bende bunu tv'de gördüm ama almadım,cesaret edemedim sanırım kaydirigubbakcemile3 tresan kullanıyorum yaklaşık 2 senedir,ama artık onunda içinde silikon var,yeni şampuan arayışındayım,sen bunu dene canım bakalım nasıl gelecek saçlarına yerimseniben

bende bunu tv'de gördüm ama almadım,cesaret edemedim sanırım kaydirigubbakcemile3 tresan kullanıyorum yaklaşık 2 senedir,ama artık onunda içinde silikon var,yeni şampuan arayışındayım,sen bunu dene canım bakalım nasıl gelecek saçlarına yerimseniben

temem denizim bitanem seni habersiz bırakmammm Şeniz

valla canım bi kullan bakalım.zaten alizade kullanıyodun sen ona iğneler kırıp bakım yapsana yanında benim saçlarım şu an omuzlarımdan 2 karış aşağıda ama hiç kırık yok

evet canıım çok iyi geliyor valla bide mis gibi kokuyor ama şampuanlada desteklersek daha iyi olur gibi geldi. alizade gerçekten güzel kesinlikle tavsiye ederim. çok sık kullanamıyorum ben saçlarım yağlı çünkü.benim saçlarım baya uzun kıyamıyorum ya okadar özeniyorm katlı falan çok seviyorum uzun halini.hihoyyyt

canım ben onu bi kavanoza boşaltıyorum içine greyfurt(c vitamini içeriyo canlandırıyo),avakado(hem parlatıyo hem de inanılmaz güzel kokuyo),bi de bakarım şimdi listeye başka yağlar da ekliyorum.greyfurt fazla yağlanmasını engelliyo.şampuan için senden haber bekliycem canım
evet canıım çok iyi geliyor valla bide mis gibi kokuyor ama şampuanlada desteklersek daha iyi olur gibi geldi. alizade gerçekten güzel ama kesinlikle tavsiye ederim. çok sık kullanamıyorum ben saçlarım yağlı çünkü.benim saçlarım baya uzun kıyamıyorum ya okadar özeniyorm katlı falan çok seviyorum uzun halini.hihoyyyt

ha bi de bak iğneleri unutma esas onlar önlüyo kırılmayı:))
ne iğnesi koyuyorsunuz şampuana kızlar ismini yazarmısınız.ne kadar koyduğunuzuda yazarsanız sevinirim.ben saçlarıma sarımsak,yumurta sarısı birde ısırgan otunu kaynatıp sürüyorum.birde revigen şampuan kullanıyorum.1 yılı geçik bioxsin şampuan kullandım oda çok faydalı.ama şu an gözüm organıcum isimli bir şampuan var onda.onu alıp birde sarımsak veya yılan yağıyla bakıma devam etmeyi düşünüyorum.

ne iğnesi koyuyorsunuz şampuana kızlar ismini yazarmısınız.ne kadar koyduğunuzuda yazarsanız sevinirim.ben saçlarıma sarımsak,yumurta sarısı birde ısırgan otunu kaynatıp sürüyorum.birde revigen şampuan kullanıyorum.1 yılı geçik bioxsin şampuan kullandım oda çok faydalı.ama şu an gözüm organıcum isimli bir şampuan var onda.onu alıp birde sarımsak veya yılan yağıyla bakıma devam etmeyi düşünüyorum.

sakın yılan yağına girişme sahte piyasada satılanlar canım. evigen ampüller varya canım ondan koyuluyo sanırım . yanlış olmasın :eek:

sampuanımı dün ve bugün olmak üzere iki defa kullandım. koku ve yapı olarak bioxcin ile aynı. çokda güzel köpürüyor. mis gibi kokuyor.ben yanında gliss in sıvı bakım kreminide kullanıyorum gayet güzel oldu. ölyle elime çok saç gelmedi. bakalım bir iiki hafta kullanayım yine yazarım.kaydirigubbakcemile2

cnm şampuana değil yağlara kırıyorum iğneleri.

X