Saç Kesim Şekilleri su dalgası saçlar ???????

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
saçlarına su dalgası yaptıran varmı arkadaşlar.

ne kadar kullanabiliyorsunuz ,saçı çok yıpratırmı maliyeti ne kadar ve sürekli açıkmı kullanmam gerekir topuz yada at kuyruğu gibi modelleri kullandığımda bozulma yaparmı.

ve ümraniye civarında yapan güzel biryer biliyormusunuz

canım eğer saçında boya varsa su dalgası yapmıorlar.fiyatı saçın boyuna göre değişir.toplandığında bozulmaz.benim arkadaşım yaptırmıştı çok yakışmıştı.ama eğer saçların çok düzse uzayınca alttan çıkanlar pek hoş durmuoyerimseniben

Ben yaptırmıştım 3-4 sene önce.
Saçlarım daha uzundu o zaman ve gür olduğu için maliyeti yüksekti biraz.
Saçı yıpratmıyor.
Süresi ne kadardı tam hatırlamıyorum 6 ay kalır saçında demişlerdi.
2 sene kadar kullandım ben su dalgası.
İstediğin her şekilde kullanabilirsin devamlı açık kullanman gerekiyor diye birşey yok.
Yalnız etkisi geçtikten sonra hiç memnun kalmadım ben.
Saçlarım düzdü ve su dalgası geçtikten sonra kabarmaya başladı.
Hala daha kabarıyor yıka çık yapamıyorum yani.
Birdaha yaptırmam zaten,ilk yapıldığında güzel daha sonra kabartı kaldı dediğim gibi.
Ben memnun kalmadım.

Sen bilirsin arkadaşım,kuaförüne danış gerekli bilgiyi verir zaten.
Ama dediğim gibi ben memnun kalmadım.
Kabarık saçlarımla uğraşmaktan bıktım artık.
Belli aralıklarla gidip gürlüğünü azalttırıyorum ancak öyle kendine geliyor.
Düz saç tercihimdir her zaman.
Hafif dalgalı saçıda seviyorum ama benim kabardığı için mümkün olmuyor pek fazla.
Yinede bir kuaförünle görüş istersen arkadaşım,sen bilirsin.

bnm sacımda kabarık kabarık.dümdüz saclarım mahvoldu,omzuma kadar kestirdim,daha da kestirip kurtulmak istiyorum ama cesaret edemiyom..ben tawsiye etmem..

bende gecen sene yaptrmıstm saclarma.arkdslarn sacında epey kalms 2yıl dyenler var benmkı bana 5-6 ay kalır dedı 2*3 aya duzlsti geri 60 ytl ıdı saclarm uzundu.bılmıyrm dger tecrubelı arkdslarn nasıl oldu ama ben jolelemeden dalgalı olmuyodu.snr oluyodm toplaynca duzlesyodu benmkı halbukı saclarm normalde okdr duz pırasa gbı degıldı haff dalgası vardı.enbasta brazck dkuldu ama snra yne cktı dokulenler.bu arada boya saca yapmadkları dgru ama ben boyamadm dmstm boya oldgu halde belkıde oyuzden memnun kalmadm:)

benimde arkadaşa su dalgası yaptırcaktık kuaför beni göstererek arkadaşınınki gibi mi olacak dedi bende benim su dalgası değil kendi saçım dedim adam şaşırmıştı arkadaşımın dümdüz saçları vardı çok güzel su dalgasından sonra kabardı kötü bi hal aldı hiç memnun kalmadı ne güsel düz saçınız varsa napcanıs dalgayı kullanmak zor oluo

haklısıız kızlar gerek yok ben pırasamla mutlu kalayım bari:KK66:

herkes hemen hemen aynı sorunları söylüyor demekki sonuç kötü oluyor tşkler hepinize

bildigim kadarıyla düz ve ince telli saclarda pek etkili olmuyor
onun haricinde pek bi zorlugu yok hos duruyor...

bende hep merak ediyordum ama şimdi pek sıcak bakmıyorum.

benim saçlarım pırasa gibi değilsede pek dalgalıda değil.Ama yinede banyodan sonra ıslakken jöleleyip ellerimle şekil verince hafif dalgalı oluyo.Bu bana yetiyo.
Şimdi kışın ıslak saçla gezmeyeyim diye yeni kurutma makinası aldım.Difüzyonlu olandan.Bununla dalgalarımı ortaya çıkarcam inş. daha denemedim.deneyince yapabilecekmiyim bakayım.

bir kampanya sitesinden aldığım ankara tunalıdaki bir kuaförde bioform su dalgası yaptırdım. Bin pişmanım:KK43: eğer saçlarınız dümdüzse kıymetini bilin. Yapılan yerle alakalı olduğunu düşünüyorum. Tiftik tiftik oldu. su dalgası falan da değil hani akşam yatarken örersiniz de sabah kalkınca olurya onun tiftik hali işte...tam bir kabusss yani...bide kamyada 400 tl yerine 79 yazıodu. araştırdım zaten en iyi kuaförde 100 e yapıyormuş su dalgasını.. 30-40 bile yapan yer var...kazıklandım ve ipek saçlarımdan oldum..tek teselllim 2 ay sonra kurtulma ümidi..geçiomuşş yaptıkları o pis kokulu ilacın etkisi... iyi araştırın ben yandım siz yanmayın...

X