bebek için dua buldum

ben evlendikten sonra 2 ay yasmin kullanmıştım sonra çok korktum hamile kalamıcam diye.hapı bıraktıktan 4 ay sonra falan korkuya kapıldım hap yüzünden mi hamile kalamıyorum diye.sonra netten meryem suresini okuyanların çoğunun hamile kaldığını okudum.bende 41 gün boyunca eşimle birlikte hergün birer tane meryem suresi okuduk.41 gün bitmeden hamile olduğumu öğrendim.Allah şükür şuan 4 aylık hamileyim.bol bol dua ederek Allahtan hayırlı evlat isteyin umudunuzu,inancınızı hiç yitirmeyin.İnş Rabbim isteyen herkese bu duyguyu biran önce yaşatır....

bende tüp tedavisine başlamadan önce okumuştum bu duayı..negatif sonuç aldım..ama hemen ertsi ay kendiliğimden hamile kaldım..mutlaka okuyun..bittikten sonraki 3 gün de oruç tuttum..rahman ve fetih surelerinide hergün okudum...

arkadaşlar 40 gün meryem suresini okucaz tamam ama araya adet girerse napıcaz ? tekrardan devammı edicez yoksa baştanmı alıcaz kafam karıştı biri yardımcı olabilir miii :S

arkadaşlar 40 gün meryem suresini okucaz tamam ama araya adet girerse napıcaz ? tekrardan devammı edicez yoksa baştanmı alıcaz kafam karıştı biri yardımcı olabilir miii :S

yok canım bildiğim kadarıyla başka biri okuyacak senin yerinee ama tam da emin değilim bend bu gece başlamayı düşünüyorum hayırlısı olur inşALLAH..

yok canım bildiğim kadarıyla başka biri okuyacak senin yerinee ama tam da emin değilim bend bu gece başlamayı düşünüyorum hayırlısı olur inşALLAH..
slm hamilesiniz tebrikleeer hayırlı olsun inş....hhh eee hamile kalmak için bişeyler yaptınız mı neleri denediniz...bizim halimizden anlarsınız yaşamışsınız çünkü aynı şeyleri :) neler denediniz bi umut olun bize de

X