Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

canım sen ucları daha acık boyuyorum demıssın benımde uzun zamandır kafamda bu var nasıl yapıyosun? benım kendı sacım zaten 7.1 tonunda kullu kumral... ucları kendım boymak ıstıyorum hangı markayı onerebılırsın 8.1 ıcın dogal acık sarı-kumral olsun ıstıyorum bıde benım sacım bıcok boyada turunculuk verıyo bunu nasıl alledebılırım ben notr dursun ıstıyorum......

canım benimde zaten röflem açık olduğu için uçlar açık aynen duruyor ama dipler çıktığı için hayliyle koyu oluyor ben çok denedim ilk koleston 8.1 boyadım sonrada uçlara yedirdim.ama uçlar açık oluyor zaten diplerin koyu olması gayet normal.ben koleston 8.1 en iyi çözüm diye diyorum.ilk boyamada kahve sarı gibi duruyor.sonrada akınca kızıllık oluyor sonra renk tekrar gıcıklaşıyor.birde ben loreal 03 çok çok açık sarı küllü de dipleri iyi açıyormuş diye duymuştum ama ben cesaret edemedim .ama bir araştıor istersen ama uçalara sürme çok açıksa uçaların direk yeşil renk olur oldumu canım ben de denemeyi düşünüyorum açıkcasıvereliniortak:1rolleyes:

kızlar benim saçım platin sarı röfleliydi ve çok yıpranmıştı beyazlamıştı artık saçım bende bal köpüğü istiyordum arkadaşımla loreal casting aldık ve boyadık sonuç mükemmel tam istediğim gibi oldu boyanın içi simli gibiydi sanki boyarken bile hoşumuza gitti ve benim saçımın dipleri koyu kumraldı tam renk verdi ilk boyamada çok şaşırdım ama çokda mutlu oldum 2 hafta oldu boyayalı dediğiniz kadar akmadı saçım yani 28 yıkamada değişecek gibi değil ancak biraz röflelerim açıldı o da çok normal kesinlikle tavsiye ederim. bu arada bana normal boyalar alerji yapıyordu yüzüm gözüm sararıyodu bu boyada hiç rahatsız olmadım saçlarım pamuk gibi çooookkk memnunum.....kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

a.s.CANIM YAAAAAAAAAA SEN DEN GÜNLERCE CEVAP BEKLıYORUM AMA BıR CEVAP YOK BU KDAR ıNSANI MERAK DA BIRAKMADAN Bı RESMıNı KOYARSAN ÇOK SEVıNıRıM CANIM BENıMDE SAÇLARIM SENıN Kı GıBıYDı ŞıMDıDE BAL KÖPÜĞÜ ıSTıRUM LOREAL DÜŞÜNÜYORUM :uhm:AMA CESARET EDEMıYORUM RESMıNı KOYARSAN ÇOK MEMNUN OLACAĞIM.ACCıLLLLLLLLLLLL LÜTEFEN YARDIMMMMMMMMMMMMMMMkaydirigubbakcemile5

Loreal casting saç boyasının siyah çikolatası çıkmış , aranızda kullanan var mı arkadaşlar.Kızm görmüş hiç kızıllık yok diyor.Kızıllık yoksa ilginç ve hoş bir renk olmalı diye düşündüm .Bir hayli koyu bir renkmiş.

Selam kızlar bende dün Loreal Casting Creme Gloss'un Sıcak Çikolatasını aldım,renk çok hoşuma gidiyo,daha boyamadım..bu tona boyayan arkadaşlar varmı??varsa lütfen paylaşsınlar yorumlarını..bi arkadaşım daha sormuş bu tonla ilgili ama cevaplayan olmamış,hiçmi yoookk:mirmirmirmirmirmirmirmirSICAK ÇİKOLATAAAAAA...Bu tonu kullanan arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyoruuuz...fisfisfis

Yaa arkadaşlar valla üşenmedim tüm yazılanları okudum. Ama kafama bişey takıldı kimi beyazları kapattı diyor kimi de hiç kapatmadı. Aynı boyadan bahsedildiğine göre acaba uygulama farklılığından mı kaynaklanıyor bu ikilem ?

kızlarrr ben de şu çikolata renklerini merak ediyorum lütfen deneyen yazsın yahu a.s.

bu boyanın bal köpüğü rengi, özlellıkle de saçlarınız sarı tonlarındaysa harıka duruyor. ne çok açık ne çok koyu, hoş ışıltılı bir ton. açık ve buğday tenlılere tavsıye ederım

Bu gün ilk defa saçımı kendim boyuyacağım.benneyaptımki
Ben kestane şekeri rengini aldım.
Bakalım becerebilcem mi. Rengi nasıl olcak. :sinifsinif:

bende nar çiçeği kızılına boyamıştım saçlarım koyu kahve idi, çook hafif bir kızıllık verdi daha çok saçımın rengini iyice koyulttu yıkadıkça kızıl kahveye döndü ve saçıma o kadar hafif bir renk verdiki -hatta ışıltı diyelim- boyadığıma değmedi. Şu anda saçım hiç boyanmış gibi durmuyor renk neredeyse hiç görünmüyor. Sonuçta amonyaksız ama az da olsa yıpratıyor saçları sonuçta o kadar kimyasal maddeye maruz kalıyorsam buna değmesini isterim. Evet yumuşak kokusu güzel, vesaire....koyu kızıldan hoşlananlar beğenebilirler ama ben bir daha almayı düşünmüyorum. ıstediğim gibi bir sonuç olmadı hiç. Tabi kutudaki görünen renklerle alakası bile olmadığını söylememe gerek yok sanırsam...

Son düzenleme:
ecmel arkadaşım boyadıktan sonra sonucu bizlerede yazabilir misin koyu bi renkmi olcak acab abende boyıcamda merak ediyorum..

ecmel arkadaşım boyadıktan sonra sonucu bizlerede yazabilir misin koyu bi renkmi olcak acab abende boyıcamda merak ediyorum..

yazarım tabi.
bende nası bişey çıkacak ortaya merak ediyorum.:1no2:
şuan saçım karamel tonlarında. umarım güzel olur. :kahve:

saçım siyahtı bir ay önce boyamıştım ..dibi geldii ..irize kahve kullandım dipleri tam oldu ama alt kısmı tam olmadı bi daha boyasam olurmu arkadaşlar??????

Kızlar akşam kestane şekerini yaptım.
Ama hayal kırıklığı oldu benim için.
Kutu üzerindeki renkle alakası yok.
Bildiğiniz kestane rengi oldu çok hafif kızıllıklar var o kadar.
Resme aldanıp yapmayın derim.
Şİmdi ben akmasını beklicem belki renk o zaman oturur.
Ama artık kendim alıp boyarmıyım Boyamammm.
:umursamaz:

Çikolata brovni koyu bir renk..Koyu sevenler boyayabilir..
Beyazları da ancak koyu tonları kapatır.

X