Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

kızlaar ben dün boyadım saçımı sonunda:) yaa bnce müthiş bi boya küllümango arkadaşım cok tesekkürler iikii önermişsinn bana bu boyayıŞeniz
aynenn senin dediğin gbi uyguladımm dün boyadım iştee sacımı byasını akıtıp kremledim daha sampuanlamadım 2 gün dha bekliycema.s
saçım hiiiç yıpranmadı yumuşacık ve pırıl pırıl:dance:
vee tam istedgim renk oldu..kutunun üstündeki renktenn çokaz dha koyu ama farkedilicek kadar diil neredeyse aynı renk:) yanii bn cok begendmm sanki sacımı boyamadımda bakım yaptım yaniii..hatta boyayan arkdsım bayıldıı kokusunaa sonucunaa fln,o baska bi boya markası kullanıodu artık kesinlikle bende bundan alcam dedii..cok tesekkürler kıslarr yenidennnn a.s.:enbuyukkk:

kızlaar ben dün boyadım saçımı sonunda:) yaa bnce müthiş bi boya küllümango arkadaşım cok tesekkürler iikii önermişsinn bana bu boyayıŞeniz
aynenn senin dediğin gbi uyguladımm dün boyadım iştee sacımı byasını akıtıp kremledim daha sampuanlamadım 2 gün dha bekliycema.s
saçım hiiiç yıpranmadı yumuşacık ve pırıl pırıl:dance:
vee tam istedgim renk oldu..kutunun üstündeki renktenn çokaz dha koyu ama farkedilicek kadar diil neredeyse aynı renk:) yanii bn cok begendmm sanki sacımı boyamadımda bakım yaptım yaniii..hatta boyayan arkdsım bayıldıı kokusunaa sonucunaa fln,o baska bi boya markası kullanıodu artık kesinlikle bende bundan alcam dedii..cok tesekkürler kıslarr yenidennnn a.s.:enbuyukkk:

canım 2 3 gun sonra yıkadıktan sonra daha çok begenırsın emınım renk oturunca o zaman kutudakı rengin aynısı olur. evet bende kokusunu çok begenmıştım çok yumuşak bır boya. kokusuda guzel oldugunda psikoljık olarak saçı besliyor hissi yaratıyor ınsanda.

cnm benmde saçlarım yanık bende amonyaksız olduğu için bu boyayı kullanıyorum 25 kez boyadım bu boyayla.. hiç bi değişiklik olmadı yani yanık yerler daha da kötü hale gelmedi.. saçına kesinlikle zarar vermio. verse benimkiler elimde kalırdı zaten :sm_cool:

ayy çok sevindim ama saçlarım azaldı benim onlar eski haline gelsin öyle boyamayı düşünüyorum ben

ya arkadaşlar pardon 25 demişim okudum da şimdi yuhh dedim kendi kendime :KK70:
5 yazacaktım kusura bakmayın.. ama dediğim gibi saçlarım yanık olmasına rağmen hiç bir zarar vermedi bu boya

canım 2 3 gun sonra yıkadıktan sonra daha çok begenırsın emınım renk oturunca o zaman kutudakı rengin aynısı olur. evet bende kokusunu çok begenmıştım çok yumuşak bır boya. kokusuda guzel oldugunda psikoljık olarak saçı besliyor hissi yaratıyor ınsanda.

cnm ancak grebildmm nete.. eveett brzdann yıkıcamm:) dedign gbii 2 gündürde sacıma kurutma makinesinii bile yaklaştrmadımm bakalımmm cok mrk ettimmm ama inşallah cok akmaz rengi bn cok begendmm cnküüüükaydirigubbakcemile2 kesinlikle bana koyu sac dha cok yakışıomuş onuda farkettim cnküüü:eek: evett yaa buaradaa kokusuu cidden cok cok güzelll ve boya bile pırıl pırıll sacımda beklerken bayıldık resmenn:)) vala cnm cok tesekkürler yenidennn bn acaip tuttum bu boyayıı herkesede tavsiye ediorum:icecream:

ya arkadaşlar pardon 25 demişim okudum da şimdi yuhh dedim kendi kendime :KK70:
5 yazacaktım kusura bakmayın.. ama dediğim gibi saçlarım yanık olmasına rağmen hiç bir zarar vermedi bu boya

cnmm aynenn 25i görünce bnde şok olmuştum:1shok:sırnaşık şey
peki smdiye kadar 5 kez boyadıysann bşey sorabilirmiymm sna, ne kadar aralıklarla boyadınn??
bn suan saçımın renginden cok memnunumm dediğm gbi 700 kumrala boyadım cok güzel bi renk olduu.amaa ya çok akarsa die, yne boyamak için mrk ediorumm:nazar:

cnmm aynenn 25i görünce bnde şok olmuştum:1shok:sırnaşık şey
peki smdiye kadar 5 kez boyadıysann bşey sorabilirmiymm sna, ne kadar aralıklarla boyadınn??
bn suan saçımın renginden cok memnunumm dediğm gbi 700 kumrala boyadım cok güzel bi renk olduu.amaa ya çok akarsa die, yne boyamak için mrk ediorumm:nazar:

canım yıne ben cevap vereyım sen başka arkadaşa sormuşşun ama :) normalde ıkı boyama arasında en az 3 hafta gereklidir. ama bu boyada amonyak olmadıgından eger çok akarsa 2 hafta sonra tekrar boyayabılırsın. ama amonyaksız dıyede zarar vermıyor demek değil. sen dedigim hafta aralıklarını unutma. sakını sık sık boyanırsa parlaklıgı gıder rengi gıder ve yıpranır.

cnm ben neredeyse 1 aydan uzun bir süredir kullanıyorum.. saçlarım sarıydı bu boyayla siyaha boyadım.. aksa benim akar ve alttan sarılar çıkardı.. tabiki diğer boyalara nazaran belki daha fazla akıyodur ama yine de amonyak olmadığı için 0 zarar :)

canım yıne ben cevap vereyım sen başka arkadaşa sormuşşun ama :) normalde ıkı boyama arasında en az 3 hafta gereklidir. ama bu boyada amonyak olmadıgından eger çok akarsa 2 hafta sonra tekrar boyayabılırsın. ama amonyaksız dıyede zarar vermıyor demek değil. sen dedigim hafta aralıklarını unutma. sakını sık sık boyanırsa parlaklıgı gıder rengi gıder ve yıpranır.

tatliimm cok tesekkürler yenidenn:1hug: ama senin dedklerin aklımda ztnn bn sadece gaye21 5 kez boyadımm diince onun ne aralıklarda kullandgnı mrk ettim hani yeni bi boya sonuctaa..bde ben cok memnunumm suan sacımdann ama sankii bana akıcakmış gbi gelio yaa psikolojik olarakmı bilmiorummsırnaşık şey
bde beni gören btn arkdslarım bak sana koyu saç sarıdan cok dha fazla yakışıo,cildin dha sağlıklı görünüoo fln dedikçe daha bi hoşuma gittii sarıdan tamamen vazgectimm :) hatta dün bi arkdsımın koyu kestane cıtcıtlarını tuttum kafama acaip hoşuma gitti okdr koyu ton,wla suandan itibaren ilere açılmamasını pek sallamadan dahada koyulaştrcam sanırım:eek: oyüzden sormuştum tatlimm ama dedgin gii en az bi 2-3 hafta bekliim bn yinedeea.s.

ben 3 aydan fazla bi zamndır kullanıyorum bu boyayı.. teyzem yurt dısından getirmişti
sarısan döndüğüm içinde 15 günde 2 kez boyadım başta.. daha sonrada 25 gün civarında sürelerle boyadım saçlarımı .. yeterli olmuştur umarım

ben 3 aydan fazla bi zamndır kullanıyorum bu boyayı.. teyzem yurt dısından getirmişti
sarısan döndüğüm içinde 15 günde 2 kez boyadım başta.. daha sonrada 25 gün civarında sürelerle boyadım saçlarımı .. yeterli olmuştur umarım

kızlar bende kahveye boyamak istiyorum en memnun kaldığınız kahve tonu hangisi

selam arkadaslar uzun zamandir bu sitenin takipcisiyim en sonunda dayanamadim ve araniza katildim..bende bugune kadar cogunuz gibi saclarima tonlarca para harcayarak heray boyatanlardanim..en son kullandigim loreal casting bence HARIKA..yaklasik biray olmasina ragmen sacimda hicbi solma yok aksine isil isil..tam katalogundaki gibi bi sonuc ede ediyosunuz..bence daha fazla dusunmeyin..Loreal kalitesi...

selam arkadaslar uzun zamandir bu sitenin takipcisiyim en sonunda dayanamadim ve araniza katildim..bende bugune kadar cogunuz gibi saclarima tonlarca para harcayarak heray boyatanlardanim..en son kullandigim loreal casting bence HARIKA..yaklasik biray olmasina ragmen sacimda hicbi solma yok aksine isil isil..tam katalogundaki gibi bi sonuc ede ediyosunuz..bence daha fazla dusunmeyin..Loreal kalitesi...

Hangi renge boyadın canım?Birde saçlarında önceden boya varmıydı yoksa doğal saç renginin üzerine mi boyadın?

Hangi renge boyadın canım?Birde saçlarında önceden boya varmıydı yoksa doğal saç renginin üzerine mi boyadın?

kumrala boyadim sacimda boya vardi ama ayni tonlardi ve inan her markayi denedim cok yipratiyolar ozellikle palette..ve boya zaman gectikce yani yikadikca tam rengine geldi..tavsiye ederim canim..

X