Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

valhala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2008
2.390
2
merhaba,
ben küllümango arkadaşımı dinleyip saçımı loreal casting color amonyaksız saç boyası ile boyadım,6 numara ile.
sonuç.... harika
ne saç derim yandı ne kaşındı ne de saçlarım kurudu ve yıprandı :)))
çok güzel bir boya ve 28 yıkamaya kadar dayanıyormuş.bakalım göreceğiz kaç yıkama sonucu dayanacak.
herkese tavsiye ederim,çok güzel bir boya.
hayatımda bu kadar rahat ettiğim bir saç boyama olmamıştı valla.
sağol arkadaşım küllümango :))))a.s.
iyiki bu boyayı ben görmüşüm sen de beni boyamak için ikna etmişsin.kendi rengime yakın bir renk oldu ve çok güzel....
:nazar:

merhaba,
ben küllümango arkadaşımı dinleyip saçımı loreal casting color amonyaksız saç boyası ile boyadım,6 numara ile.
sonuç.... harika
ne saç derim yandı ne kaşındı ne de saçlarım kurudu ve yıprandı :)))
çok güzel bir boya ve 28 yıkamaya kadar dayanıyormuş.bakalım göreceğiz kaç yıkama sonucu dayanacak.
herkese tavsiye ederim,çok güzel bir boya.
hayatımda bu kadar rahat ettiğim bir saç boyama olmamıştı valla.
sağol arkadaşım küllümango :))))a.s.
iyiki bu boyayı ben görmüşüm sen de beni boyamak için ikna etmişsin.kendi rengime yakın bir renk oldu ve çok güzel....
:nazar:

aa bende dün boyadım palette ile. memnun kaldım. bakalım bu nasıl bişeymiş:eek: bide bunu deneyelim ikincidekaydirigubbakcemile5

aa bende dün boyadım palette ile. memnun kaldım. bakalım bu nasıl bişeymiş:eek: bide bunu deneyelim ikincidekaydirigubbakcemile5

tatlım amonyaksız olduğu için çok güzel.bende daha önce palette kullano-ıyordum. o da güzel :)))
ama bunu da tavsiye ederim.:smiley-cool:

cnm oncekı sac rengnı bı de sımdıkını fotolayıp koysan cok guzel olur aslında.ben de dusunuyorum bı fıkrım olur.

cnm oncekı sac rengnı bı de sımdıkını fotolayıp koysan cok guzel olur aslında.ben de dusunuyorum bı fıkrım olur.

cekebilsem koyacağım da :KK43:((
önceki saç rengim kumral bakırdı akmış hali.artık açık kumral bakır gibi olmuştu.
şimdiki rengide lorealin kutusundaki rengin aynısı oldu. çok az daha koyusu,ama yıkadıkça akıyor zaten.çok tatlı bir kumral oldu.

ben de gormustum bunlari okullar acilmadan evvel boyucam kahvelerden birisine
begendigine sevindim acikcasi benim de icimde hep suphe vardi acaba begenen var mi bunu diye
saol arkadasim bilgilendirdign icin

alex'cim bu boyanın hangi renkleri mevcut..nette aradım ama bulamadım..mesela bakır tonlarında renkleri var mı??

ben de gormustum bunlari okullar acilmadan evvel boyucam kahvelerden birisine
begendigine sevindim acikcasi benim de icimde hep suphe vardi acaba begenen var mi bunu diye
saol arkadasim bilgilendirdign icin

ne demek canım.
ben çok memnun kaldım.yakmıyor ve de kaşındırmıyor.bir de kötü kokmuyor yani.
bugün bile yumuşacık saçlarım valla.nemli saça sürülüyor ve kullanımı da kolay.
bir de boyadıktan sonra saçlar ipek gibi.
inşallah memnun kalırsın sende canım :))))

alex'cim bu boyanın hangi renkleri mevcut..nette aradım ama bulamadım..mesela bakır tonlarında renkleri var mı??

canım,
kızıl tonları mevcut,ama renklerine bakmadım canım.
internette loreal sitesine girersen orada bütün renklerini görebilirsin.hepsini türkiyeye getirmemişler ama yine oldukça rengi var burada da.
loreal casting color saç boyası diye aratırsan ingilizce sitesi çıkıyor ve saç renklerine göre boyanın nasıl yansıma yapacağını da gösteriyorlar canım.daha rahat karar verebilirsin böylelikle.

ne demek canım.
ben çok memnun kaldım.yakmıyor ve de kaşındırmıyor.bir de kötü kokmuyor yani.
bugün bile yumuşacık saçlarım valla.nemli saça sürülüyor ve kullanımı da kolay.
bir de boyadıktan sonra saçlar ipek gibi.
inşallah memnun kalırsın sende canım :))))

benim tek dert ettigim nokta saclarimi kurutmasi cunku okul zamani saclarimi duzlestiriyorum bi de boyali olunca hepten kurumasindan korkuyorum gerci cok sukur gecen kis cok saglikli cok guzellerdi saclarim ama yaza bi geldik citir citir resmen o kadar kurudular ki anlamadim neden oldugunu simdi surekli bakim felan yapiyorum faydasini da goremedim oyle aman aman bayadir da boyamiyorum artik 2 hafta sonra boyicam biraz canlansin rengi saclarimin :sm_confused:

benim tek dert ettigim nokta saclarimi kurutmasi cunku okul zamani saclarimi duzlestiriyorum bi de boyali olunca hepten kurumasindan korkuyorum gerci cok sukur gecen kis cok saglikli cok guzellerdi saclarim ama yaza bi geldik citir citir resmen o kadar kurudular ki anlamadim neden oldugunu simdi surekli bakim felan yapiyorum faydasini da goremedim oyle aman aman bayadir da boyamiyorum artik 2 hafta sonra boyicam biraz canlansin rengi saclarimin :sm_confused:

canım benim de saç uçlarım çok kururdu her boyadan sonra.
ama bu boya amonyaksız olduğu için kurutmuyor.saçlarımı yıkadıktan ve kuruttuktan sonra ben de inanamadım yumuşaklığına.
bir de renkler çok canlı ve parlak.hiç boyanmış gibi değil,sanki doğal rengi gibi.
kötü de kokmuyor.
inşallah kullanırsan sen de memnun kalırsın canım:)))a.s.

canım benim de saç uçlarım çok kururdu her boyadan sonra.
ama bu boya amonyaksız olduğu için kurutmuyor.saçlarımı yıkadıktan ve kuruttuktan sonra ben de inanamadım yumuşaklığına.
bir de renkler çok canlı ve parlak.hiç boyanmış gibi değil,sanki doğal rengi gibi.
kötü de kokmuyor.
inşallah kullanırsan sen de memnun kalırsın canım:)))a.s.

sagol valla buralarda bualbilirsem bugun bole boyarim aslinda ramazan da boyamamis olurum cok rahatlattin icimi tekrar sagol

bi de sana renk danisayim mi?

canım,
kızıl tonları mevcut,ama renklerine bakmadım canım.
internette loreal sitesine girersen orada bütün renklerini görebilirsin.hepsini türkiyeye getirmemişler ama yine oldukça rengi var burada da.
loreal casting color saç boyası diye aratırsan ingilizce sitesi çıkıyor ve saç renklerine göre boyanın nasıl yansıma yapacağını da gösteriyorlar canım.daha rahat karar verebilirsin böylelikle.

teşekkürler canım ben en iyisi bakayım renklerine sitesinden :)

canım benimde saçım şuan kumral bakır aktı bayağı bende koyultmak istiyorum acaba senin boyadığını boyasam tutarmıki?

ya ben markette baktım göremedim yeni diye mi acaba-tatlicadiarzu-

evet canım daha yenı yenı turkıye pazarında yerını alıyor buyuk marketlere bak istersen oralarda bulabılırsın
aylın arkadaşım loreal castıng amonyaksız boyasıda senin mevcut saçına rahatlıkla uygulanabılır. kendi saçından açık bır ton ıstemedikten sonra herrengini uygulayabılırsın.

canım benimde saçım şuan kumral bakır aktı bayağı bende koyultmak istiyorum acaba senin boyadığını boyasam tutarmıki?

tabiki tutar canım.hem de çok güzel olur.bence sende 600 koyu kumral al,çünkü yıkadıkça açılacak zaten.
umarım memnun kalırsın.
cevabı geç yazdım kusura bakma canım :))))
a.s.

X