Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

castingle boyayacaklar dikkat!!!
çok güzel bir boya fakat istediğiniz rengin 1 ton açığını alın. ben koyu kestane aldım. mavi siyah bir renk çıktı. bir de fazla bekletmeyin. ben unuttum 30 dk falan beklettim onun da etkisi oldu sanırım.

ya kızlar çok kararsız kaldım bende koyu kahve siyah gibi bişey istiyorum 3.0 mı alsam 4.0 mı alsam bir türlü karar weremedim banada yazın lütfen cewapları bekliyorum

saçımı loreal in recital preference serisinden 8.1 koyu sarı küllü rengine boyatmak istiyorum. saçımda boya yok, saçımın rengi koyu kestane. acaba güzel olurmu. istediğim renk ise gülben ergen yada aslı enverin saç rengine yakın bir saç rengi

Arkadaşlar ben de dün baktım ; LoreaL Casting'e..
3 rengi vardı sadece..
Üzerinde salt fransızca yazdığı için anlayamadım içeriğini;bugün burada karşıma çıkınca sevindim;kutusu dikkatimi çekmişti..
Amonyaksız olması güzel ..

Karar veremiyorum şuan kestane rengi saçlarım..

Deneyen arkadaşlar ; 28 yıkamadan sonra tamamen geçiyor mu rengi yani eski haline mi dönüyor saç yoksa akmış, kötü bir görüntü mü veriyor?

buradaki seçenkler bunlar:
(900 -700 -724)

178403040148c3f697f1525.jpg

122782m.jpg

castings724vinillacaram.jpg

Aslında çok kararsızım.Saçlarım şekilden şekle girdiği ve her renge her türlü işleme maruz kaldığı için biraz nefes alsın istedim bir süre..Doğumun da etkisi ile biraz yıprandı ..

Loreal Castingin amonyaksız olması bu yüzden beni cezbetti.

Bir de Novocrin Extrait Dora ; doğal renk açıcı sprey var..
Saçı iki üç ton açıyor..

Acaba hiç boyamayıp Novocrinle mi devam etsem bilemiyorum..

Son düzenleme:
arkadaşlar loreal casting 700 kumralla saçlarımı az önce boyaddım saçımda beyazım az olmasına rağğman onları bile kapatmamış üstelik de kutudakinden daha koyu bi renk

bu boyanın 323 bitter çikolata rengini deneyenler var mı nasıl bir renk acaba siyaha yakın mı çıkar.genelde boyalar kutudaki renkle pek tutmuyo da koyu oluyo bu da öyle midir acaba
kutudaki resmi bu
HCo1_21.jpg

saçımı çikolata karemel rengine boyadım boyamaz olaydım saçım koyu kumraldı hiç rengi bile değişmedi anlamadım gitti ben bir daha almayı düşünmem mafoldumben

saçımı loreal in recital preference serisinden 8.1 koyu sarı küllü rengine boyatmak istiyorum. saçımda boya yok, saçımın rengi koyu kestane. acaba güzel olurmu. istediğim renk ise gülben ergen yada aslı enverin saç rengine yakın bir saç rengi

canım bende bu renk istiyorum eğer karıştırıp yapabilirsen banada özelden tarif ver olurmu? opuyorumnanaktan

arkadaşlar loreal casting 700 kumralla saçlarımı az önce boyaddım saçımda beyazım az olmasına rağğman onları bile kapatmamış üstelik de kutudakinden daha koyu bi renk

2. ye boyuyorum bende kuaför tavsiye etmişti .ama beyazları çok az kapatıyor içinde %70 yazmasına rağmen hemde.birde renk dediğin gibi kutudakiyle alakası yok çok koyu bir renk oluyor .hiç memnun kalmadım :nazar:

ayrıca sanki saçımı matlaştırdı sizdede öyle oldumu?

Son düzenleme:
arkadaşlar benim saçlarım yaz başında acayip yandı suanda boya tam olarak tutmuo bende koyu kestaneye boyamayı düşünüorum bu boya işe yarar mı tutar mı bilmiorum boşu boşuna yapmak istemiorum benim durumumda olan varsa ve yardım ederse cok sevinirim..

arkadaşlar benim saçlarım yaz başında acayip yandı suanda boya tam olarak tutmuo bende koyu kestaneye boyamayı düşünüorum bu boya işe yarar mı tutar mı bilmiorum boşu boşuna yapmak istemiorum benim durumumda olan varsa ve yardım ederse cok sevinirim..

bence denea.s ben bal köpüğünü kullanıyordumm parlak ve güzel oluyordu benim saçlarım da çok hassas o yüzden denemiştim biraz akıyor ama ben beğendim!!

2. ye boyuyorum bende kuaför tavsiye etmişti .ama beyazları çok az kapatıyor içinde %70 yazmasına rağmen hemde.birde renk dediğin gibi kutudakiyle alakası yok çok koyu bir renk oluyor .hiç memnun kalmadım :nazar:

ayrıca sanki saçımı matlaştırdı sizdede öyle oldumu?

evet bende de boyadan 2 hafta sonra kadar matlaşma oluşuor

X