Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yumurta nasıl çatlar?

1. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #1
    Giriş tarihi
    Aug 2008

yumurta nasıl çatlar?

şimdi kızlar eğer düzensiz de olsa adet oluyosan ama yumurtalık tembelliğin varsa(ama yumurtluyosan nihayetinde,yumurtaların büyümüyosa)adet olduğuna göre mutlaka yumurtalarının bizim takip edemediğimiz bir anda büyüyüp çatladığı anlamına mı geliyor?yani yumurta büyüyüp çatlamadan adet olmaz mı?yoksa olgunlaşmadığı halde adetle atılabilir mi?

2. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #2
    canim adet oldugun gunden 14 gun geriye say iste o gun yumurtladigin gundur....

3. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #3
    bence olgunlaşmadığı halde adetle atılabilir. yani o ay adet gören bir kadın, o ay yumurtlamamış da olabilirmiş. adet gören kesin yumurtlamıştır diye bişe yok. bunu nette okumuştum ama en doğru cevabı dr verir.

4. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #4
    ben kesin yumurtlamis demedim zaten genel olarak boyle hesaplandigini soyledim...

5. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #5
    adet olmak rahim kalınlaşmasıyla ilgili kızlar..eğer rahmimiz uygun kalınlığa geldiğse dökülerek adet olunur...adet olan kadın yumurtlamış anlamına gelmez...

yumurtlama 18 ila 20 mm re arasında olgunlaşdığında çatlayıp salgılanıyor...

6. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #6
    her kadının yumurtlama günleri farklıdır netde yazanlara bakmayın orda genel olarak alındığı için 14-15 günler olarak yazmışlar..bir kadın 14. günde yumurtlaya bilir 19 .günde 22. günde....birde adet olduğundan sonra 15 gün geriye gitmek yanlış olur çünkü her kadının lutel fazı farklı olabiliyor ..lutel fazlar en aaz 12 en fazla 18 gün olarak değişmekde..

7. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #7
    ..............................
    Düzenleyen: seLis Düzenleme Tarihi : 31-08-2008 Düzenleme Saati :14:31

8. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #8
    her adet olan kadin yumurtlamaz elbette ben oyle demedim zaten...genel olarak baz alinan tarihleri yazdim...

9. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #9
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    Doğum kontrol hapı kullanırken yumurtlama olmazmış bunu yeni öğrendim ama adet olunuyor işte.Hemde adet olmak için bile kullanılıyor çoğu zaman

10. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #10
    Alıntı ozceliksena kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    şimdi kızlar eğer düzensiz de olsa adet oluyosan ama yumurtalık tembelliğin varsa(ama yumurtluyosan nihayetinde,yumurtaların büyümüyosa)adet olduğuna göre mutlaka yumurtalarının bizim takip edemediğimiz bir anda büyüyüp çatladığı anlamına mı geliyor?yani yumurta büyüyüp çatlamadan adet olmaz mı?yoksa olgunlaşmadığı halde adetle atılabilir mi?
    ben 45 50 günde bir oluyorum ve her gittiğimde bir kistle karşılaşıyorum yani yumurtam oluyo ama çatlamıyo ve adet oluyorum yani adet olan biri yumurtlamış anlamına gelmiyo

Sayfa: 1/3 123 SonSon