Anestol pomad kullanan var m?

valla evliliğimin ilk günlerinde ben de anestol kullandım ve de çok başarılı olmuştum,2 haftada işlem tamamdı:hooray:

merhaba ben 1hafta evvel doktoruma gıttım cok canım yanıyo ılıskı esnasında dıye kı 5 6 ay evvel gene gıtmıstım aynı sorundan dolayı muhayene ettı ultrasonla baktı senın durumun pısıkolojık dedı anestol pomad kullan uyussun dedı fakat ben nasıl kullanacagımı sormadım lutfen cvp verın kızlar gecen uzerıne surdum cok yandı ıcınemı sokmak lazım nasıl uygulanıyo ben prospektusunde yazar sadece vajınal bı krem sanmıstım yanılmısım ondan sormamıstım nasıl surulecegını lutfen cvp verin içine mi dısınamı nasıl

evlendigimde ben emla kulandım kızlar baya uyuşturuyor..3 kez kulandım sonra bıraktımm..neyapsanız ilk aylardaaa zorlanıyorsunuz ama zamanla oda geçiyor..

kesinlikle tavsiye etmem hiç uyuşukluk olmadı bendeç12 saat arayla tekrar yaptım ve yine uyuşma olmadı.belkide tenden tene değişebiliyordur.ben esmer tenliyim.ama çok umut bağlamıştım bu kreme.

doktor da bana anal fissur içi vermişti....sadece uyuşturuyor....iyileşme gibi bir şey yapmıyor....

bayanlarrrr bu anestol denilen krem gerçekten işe yararmı bakın deneyeceğim korktuğum tek şey ilişki sırasındane kadar acı yaşayacağım o yüzden cesaretim kırıkkkk:KK43:
kullanan bi arkadaş varsa olumlu sonuç aldıysa bana dönsün valla çok sıkıldım artık bu durumdan :KK43:((((

canım zahmet olmazsa beni biraz bilgilendirebilir misin?nasıl kullanılıyo?sanırım sürüldüğünde yanma yapıyomuş.gerçekten doktor tavsiyesi mi?yada ilişki esnasında acımızı ne hafifletir.

sanırım benim sorunum kuruluk.canım yanacak diye psikolojik olarak etkilendiğim için kuruluk problemim oluştu.o da ilişkiyi zorlaştırıyor.acil tavsiyeye ihtiyacım var.

kuruluk oluşuyorsa sen zaten ilişkiye hzır değilisin demek bunu kremle daha da zorlamanın anlamı yok anestol yakmaz acıtmz sadece kayganlık verir

Fisür için nasıl bir uygulama yapıyorsun canım tamamiyle geçiriyor mu yoksa uzun süre devam ettiğin halde sadece acısını alıyor fisür yerinde mi duruyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin içinde uygunsa biraz alkol al cesaret için bende de aynı sorun vardı geçti şükür birde eşine aci konusunda güvenmen te onun sana yaklaşımı çok önemli kimyasal hiçbir kreme başvurma faydasız olmadı bebek yağı dene hem kendine sür hem eşine

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bayanlarrrr bu anestol denilen krem gerçekten işe yararmı bakın deneyeceğim korktuğum tek şey ilişki sırasındane kadar acı yaşayacağım o yüzden cesaretim kırıkkkk:KK43:
kullanan bi arkadaş varsa olumlu sonuç aldıysa bana dönsün valla çok sıkıldım artık bu durumdan :KK43:((((

İlişki sırasında yanma oluyor hem de dayanılmaz. Karşı taraf da hissediyor bu yanmayı. Kuruluk probleminin kısa çözümü kayganlaştırıcı jel. Uzun çözümü önsevişme. Doktorumun söylediğine göre.
Bir de anestol uyuşurduğu için ilişkiden hiç zevk alamayabilirsin.

Son düzenleme:
tatlım bunun için jeller var zaten anestolu napcan ? hem anestol lokal anestezik kremdir sadece derini uyuşturu yani bunun için kullananların oldugunu ilk defa senden duyuyorum :) uyuşturunca noluyormuş:)

X