Anestol pomad kullanan var m?

merhaba ben bugün katıldım. ben size fito kremi öneriyorum. bana doktor vermişti.hem tahrişi önlüyor hem su bazlı kaygan artı onarıcı özellikte hala ara sıra kullanıyorum.

arkadaşlar bu durumda bepanthen merhem veya bepanthen plus veya normal vazelın kullanabılırsınız ılışkıden once esınız uygulayacak.normal bır durumdur korkulacak bı yanı yok.

ben 18 aylık kızım için kullanmıştım doktorumuz verdi kabızken poposu çatladı popoya sürmemi istedi gerçekten işe yaradı kaka yaparken canı çok yanıyordu çok ağlıyordu onu sürünce ağlamadı ayrıca kızıma kabızlık için fitil vermişti onada sürüyordum acıyı azaltıyormuş

arkadaşlar bu durumda bepanthen merhem veya bepanthen plus veya normal vazelın kullanabılırsınız ılışkıden once esınız uygulayacak.normal bır durumdur korkulacak bı yanı yok.

güzelim olur olmaz herşeyi kullanmamak lazım...vazelin kullanılmamalı vajina ph ını bozuyor çünkü..sonrada mantar oluyorsun
anestol pomatı 1 kere sürdüm pişman oldum çünkü çok yaktı...zaten mantarda oldum...bence kullanma...

anestol lokal anestezi ilacıdır.ben de kullandım ama kasılmama engel olmadı kasılma beyine alakalı bir durum. eğer cinsel birleşme oluyor ve sorun ağrılı birleşme ve kuruluk sorunuysa gleitgelen diye bir jel var eczanalerde 8-10 liraya satılıyor bazıları tek kullanımlık 5-6 tüp bazılarıda büyükçe bir tüp oluyor onunla vajina ve penisi iyice jelliyorsun kuruluk sorunun tamamen çözülüyor.ağrıda hisetmiyorsun.bu bahsettiğim ilacı bana vajinismus tedavim sırasında psikoloğum önermişti.yan etkisi yok.reçeçetesiz satılabiliyor.

Vajınal yanma ıcın anestol ıyı gelırmı

anestol krem uyuşturucu kremdir.faydası olumu bilemem.fiyatı 2 tl dir..ben kullanmıştım çok yakmıştı.hemen yıkadım ..belki bir süre beklese idim geçerdi belkide geçmezdi.bilmiyorum

zaman zaman kaşıntı ve yanma durumlarında kullanmışlığım oldu.bir 4-5 dk sonra kaşıntı yanma kalmıyor ama yan etkisi olabilir diye o tür durumlarda bepanten kullanıyorum artık.

valla iki çocuğumun yaralarını berelerini onunla geçirdim yıllarca ama böle bişey için kullanmadım.içinde acıyı kısa sürede olda hafifleten bir madde oldunu biliyorum ama o işe yararmı bilmem.fisfisfis

valla ben vajınısmus tedavı ıcın doktora gıttıgımde vermıstı
sürdüm ama ertesı günden sonra 2 hafta acısını cektım yaktı seyımı öldürdü benı kasındım uyuz gıbı yaralar oldu hep ben sahsen tavsıye etmıyom bunu artık kendıme:)

sevgili apache arkadaşım ..
ben evlenmeden önce jinekoloğa gittim ve bünyeme uygun d.kontrol hapı aldım..dr yanında birde anestol verdi ..bunu ilişkiden önce kullanacaksınız dedi..bende ilk gecemde sürmüştüm fakat acayip yanmıştım..daha sonra öğrendim ki bu anestol hissizleştirmek için kullanılıyormuş..yani eşiniz kendine kullanacak erken boşalma yaşamasın diye..ayrıca yanıklarda acıyı hafifletmek için kullanılıyor..bence kullanmayın aksi halde ilişkide hiç zevk yaşamassınız uyuşursunuz ..ben bunu öğrendim ve birkereden başka kullanmadım..

evt ilacın özelliği acılı yara kesik yanık gibi durumlarda acıyı azaltmaktır. bölgeyi hissizleştermektir. cinsel olarakta kullanılabilir her ilaç gibi yan etkileri vardır daha çok erken boşalma sorunu olan erkeklerde fayda sağlar. ama yakıcı olabilir. hissizlik doğal olarak daha az zevk alınmasınıda oluşturur . sorununuz kuruluksa sadece bunun için yapılan kayganlaştırıcı kremler var onlardan kullanabilirsiniz.

evt ilacın özelliği acılı yara kesik yanık gibi durumlarda acıyı azaltmaktır. bölgeyi hissizleştermektir. cinsel olarakta kullanılabilir her ilaç gibi yan etkileri vardır daha çok erken boşalma sorunu olan erkeklerde fayda sağlar. ama yakıcı olabilir. hissizlik doğal olarak daha az zevk alınmasınıda oluşturur . sorununuz kuruluksa sadece bunun için yapılan kayganlaştırıcı kremler var onlardan kullanabilirsiniz.

evet arkadaşıma katılıyorm kuruluk sorunu için neden bir süreliğine de olsa canınızı yakasınız ki vajinal kaydırıcı jeller var kesin sonuç.hem de çok ucuz.reçetesiz satılıyor su gibi bir krem ne yanma ne acı ne koku ne tat.hiç bir kötü yanı yok.üstelik herkes kullanabilir.

Arkadaşlar anestolün farklı bir kullanım alanını paylaşmak istiyorum bilmeyen arkadaşlar için.

Kuaför veya ağda salonlarında ağdadan önce acıyı azaltmak için kullanılıyor. Bilmeyenler ve bu sebepten dolayı ağdadan korkanlar varsa birde bu şekilde denesinler ve tecrübelerini paylaşsınlar.

Bilginize kızlar...

arkdaşım ben vajinismusdum doktor onun için vermişti.krem bira yakıyor ama dayanılmayacak kadar değil.tahriş falan yapmıyor.bence kullan bi dene belki yararlı olur

anestolu doktor da verdi bana kullnaıyorum pek fazla yakmıyo 1 2 dakika ama uyuşturuyo gibi sana tam etki ettimi

bende 1 aylık evliyim aynı durum bende de var daha bende dr gitmedim ama gitmeliyiz gidene kadar zeytinyağı kullan kuruluk için biraz da olsa daha rahat oluyor

bana dr vermişti fissür(anüsdeki çatlak) için çok acıyodu anestol hem yumuşatıyordu hemde acısını geçiriyordu.bi süre kullandım çatlak kendinden iyileşti güzel bi krem ama ilişki için çokda kurtarıcı olduğunu sanmıorum vajina içine sürülcek bi krem değildir heralde orası çok hassa bi ortam.saziye19 ifade etmiş zaten yakıo diye ben bi yerde okumuştum sanırım burdaki forumlardaydı onu bayan değilde erkek kullanmalıymış heralde kıza fazla yüklenmesin diye ne bilim

bende saydığınız hiç bir prblem yok.sadece ilişkide kendimi kasıyorum.eşimde bende sanırım fazla acemiyiz.yeni evlilere doktorun tavsiye ettğini duymuştum.detaylı bilgiyide sizlerden alırım diye düşündüm.bide emla yı duydum ama onla ilgilide bilgim yok sayılır.

Evet acemilikten kaynaklanabilir yerimseniben

ben bir bakire olarak anal sex istiyorum ama canımın yanmasından korkuyorum tecrübeli olanlardan yardım istiyorum lütfenn

X