Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kapatıcı Ve Doğal Duran Fondöten&Pudra Tavsiyesi

vicdan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2006
1.098
25
Makyaj yapmayı seviyorum,kendimi iyi hissettiriyor.Coğu zaman pudra,fondöten kullanmıyorum,allık yeterli oluyor ama zaman zaman gerekiyor benneyaptımki
Fakat bir türlü tutturamadım :sm_confused: Pudra ; altına nemlendiricide sürsem de,ince bir üründe tercih etsem hiç doğal durmuyor,2-3 saat sonrasında da direkt parlama yapıyor.Fondötenlere gelince : cildim karma olduğu için yağlı ürünler kullanmamaya özen gösteriyorum fakat o da parlama yapıyor,-üzerine incecik pudra sürüyorum maske gibi oluyor :sm_confused: Yokmudur şöyle yüze uygulandığında doğal duran,parlamayan,akmayan,kapatıcı özelliğide olan esaslı bir ürün fisfisfis

canım benımde cıldım yaglıdr cok parlardı eskınden ama artık temızlıgıme cok dıkkat edıyorum herguun olay tjelımle ıkı kere yıkıyorum gul suyumu suruyorum acıbademle gece yatarken temızlıyorum artık hıc parlamıyo nerdeyse bıde maybılıne seffaf pudram war onu kullanıyorum herkes cıldımı soruyo

canım benımde cıldım yaglıdr cok parlardı eskınden ama artık temızlıgıme cok dıkkat edıyorum herguun olay tjelımle ıkı kere yıkıyorum gul suyumu suruyorum acıbademle gece yatarken temızlıyorum artık hıc parlamıyo nerdeyse bıde maybılıne seffaf pudram war onu kullanıyorum herkes cıldımı soruyo

Canım bende cilt temizliğine cok özen gösteriyorum fakat doğru ürünü bulamamakta problemlere neden olabiliyor.Bir "işte budur " diyebilecegim temzileme ürününe denk gelemedim bu yaşıma rağmen kaydirigubbakcemile3 Cildim hassas olduğu için olsa gerek :nazar: Maybelline'de seffaf pudra varmıydı :uhm: Rica etsem ürünün tam adını yazarmısın canım a.s.

MakeThumb.aspx

product-1315571.jpg

Maybelline'de bu iki pudra var sadece bildiğim kadarıyla.Seffaf pudra hangisinde :uhm: Belli bir numarası var mı :uhm:

L'oreal True Match Powder Fiyatı:28 ytl

Bu üründe iyi gibi
:sm_confused:

Son düzenleme:
Vichy dermablend fondoten kullanan varmı ve tavsiye edermi peki :uhm:

Maybelline'in şu hafif,ince olan pudrasından aldım arkadaslar hihoyyyt Doğal duruyor ama beyaz tenliyseniz bu seride ton sorunu yaşayabilirsiniz a.s Suan hafif bronz olduğum için garip durmuyor ama ürün bende süreklilik arz etmediği için benimsemedim,arayışlarım sürüyor sırnaşık şey

Vichy dermablend fondoten kullanan varmı ve tavsiye edermi peki :uhm:

ben vıchy'nin tüm ürünlerini tavsiye edebilirim, çok iyiler bu konuda...desen ki sen bunu kullandın mı? yok kullanmadım ama ürünleri gerçekten harika.....mutlaka bu da öyledir....vardır belki kullanan çıkar elbet

ben max factorden çok memnundum ama fiyatı biraz tuzlu.o yüzden bu sefer golden rose fondoten aldım o da gayet iyimiş memnunum:lepi:

kapatıcı kryolan al cok guzeell profesyonel makyajda kullanılıo hemde dogal duruo canım.

estee lauder ark fondetenleri pudraları bi mucize bn fondetenini kullanıyom mermer gibi oluyo şiddetle tavsiye edrim

benim bi arkadasım kullanıodu avonun köpük fondötenini gayette memnunudu güzel duruodu bi de sürdügü pek belli olmuoduu

max factorun fırçalı fondotenini tavsiye ederim.hem doğal duruyor hem de uygulaması çok pratik...ben kullanıyorum ve çok memnunum

X