ltfen yardm ltfen

rocio

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
2
0
ya bana lütfen bi akıl verin.şimdi bn 8. sınıftayken birine çıkma teklif etmiştim aptallık işte.Sonra bu çocuk kabul etmedi.bizim aileler tanışıodu babalar fln arkadaştı ddiki bn işte yapamam aileler arkadaş duyulursa çk kötü olurum bn.Yani o zmn emin deildim doğru sölediğinden.sonra tabi aşkımı kalbime gömdüm.Sonracığıma bunlar gelip bizim yanımızdaki ewe taşındılar.Bide aynı üniversitedeyiz. şu an 18 yaşındayım ama çocuğu görünce kötü oldum tabi sonuçta ilk aşkım.Yani bn bu çocuğa aşık oldum yeniden anlıyacağınız.Şimdi napıcam bn o zamandan bu yana çok değiştim.Ya ni çocukla ne biliim bişeyler olma şansım varmı sizce??ya lütfen yardım

cAnIm arkadasımm bi bende de tam tersi varr çocukla benim en yakın arkadasımın ailesi çok yakın arkadaslar arkadasımında ona ilgisi varr benim durumum daha kötü değilmi yani senin anlıcaan ben daha beterimm beni bi oku fadan bak hangimis daha kötü arkjadasım:eek:klava::1ninca:Çok üzgünüm çoook

arkadaşım zamanında şansını denemişsin .bu sefer sıra onda sana karşı gerçekten bişeyler hissediyorsa kendisi gelir zaten sana.hislerine kapılıpta kendini ve gururunu ayaklar altı etme derim.ilk adımı onun atmasını bekle

o seni beğeniyorsa zaten sana yakınlık gösterir ama ilgilenmezse kendini hiç küçültüp karşılıksız ümitler bekleme cnm

aradan uzun zaman geçmiş, o da değişmiş olabilir, belki de artık aşık olduğun insan değildir.

bırak o gelsinkaydirigubbakcemile

gelemzsede kendi bilir de kendine yeni aşklar sec:icecream:

sakın yine teklif etme
belli de etme aşık iken belli etmemek mümkün olmuyor ama belli etme işte kaydirigubbakcemile
okulda bir sürü erkek var ya çıkar elbet biri karsına -tatlicadiarzu-

X