Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

Çivi çiviyi söker :)

Bana beni sevdiğini söylemiyor artık. :63:
İlişkimizin ikinci ayı bana yazdığı mesajlarda söylemişti bunu ama yüzyüze hiç olmadı. Ve şimdi artık hiç söylemiyor. Olsun sevsin ama durmadan aşkım cicim vs diyerek günümüz yapmacık aşkları gibi yaşatmasın daha iyi diyorum ama insan duymakta istiyor. Geçen azıcık çemkirdim neden söylemiyorsun diye. "Benim sevgimi sorgulamanı istemiyorum, seviyorsam içimde yaşıyorum" diye saçmalamış. Dedim "biraz da ben haberdar olayım bu sevgiden üzülüyorum amaa:KK14:".. yaptım.Yok ! :KK53:
Bende taktik değiştirdim, her allahın günü olmasa da içimden geldiği zamanlar ona ilanı aşk ediyorum, bana uçmuşssun sen filan deyince de " sana duygularımın hesabını verecek değilim" diyorum.Onun bana yaptığının tam tersi :KK53::KK53: Bu sefer geri adım atıyor şaşırıyor, şok oluyor şaşkaloz :KK53::KK53::KK53: Bana "Sende içinde yaşa bunu dile getirme" demişti ama bi koç kızı olarak bu beni resmen öldürür. Söylemem lazımdı söyledim.:KK33::KK33: oh be:KK33::KK33: ! Şimdi o düşünsün :KK53::KK53:

bu yengeçler yeminlen manyak!!! :KK47:

bunlardan kurtuluş yokmu!!! En Büyük KK

geçen pazar yüz yüze gelince öyle aşık öyle romantik davrandı ki dayanamadım barıştık :KK47:

pzt akşamı eh.. salı gecesi çağrı attımda beyefendiyi uyuyacakken rahatsız ettim diye numaramı engelledi... dün sabahta kalkmış hala bana düşüncesizsizsin, bencilsin uyucaktım ben diye saydırıyor...

düşündüm taşındım sakinleşip şu mesajı attım...

""Benim psikologla görüşmelerimde öğrendiğim en güzel şey, rabbimizin insanlara bir rol verip hayatımıza soktuğu ve amacının bize birşeyler öğretmek, farkettirmek ve sınamak olduğu.. bu yüzden bencil düşüncesiz diye insanları yargılama, kişilere olaylara takılma.. maalesef senin takıldığını gördüm halbuki onlar sadece rolünü oynuyor o kadar lutfen kendini üzme bi daha..

Ben senden bile o kadar çok ders çıkarttım ki..

Bana öğrettiğin en acı duygu, ben aramasam bana bir kerecik nasılsın naptın bugün diye halimi hatırımı sormayan bir insanın babam değilde ben kendim ölseydim kim bilir kaç gün sonra nasıl öğreneceği gerçeği..

Açıkça ilgini istiyorum dediğim insanı 2 kez üst üste aradım diye "uff git, başka oyuncak bul kendine..." diyerek, beni oyuncak arayacak kadar şımarık gören insana yazık ki kendimi hiç anlatamadığım..

İlk cümle böyle olduktan sonra devamındaki yazılanların bir kıymetini olmadığı..
Yani ilk kelimeni önemini..

Aslında ikimizde ilgiye muhtaç beklentileri yüksek insanlarız.. Aslında karşılıklı merhametimiz çok ama buna karşılık olarak çaba emek değer hoşgörü yok hep banacılık, sinir eziyet öfke hakaret had safhada. en kötüsü de hala ilk günlerdeki izlenimler ön yargılarin devam etmesi ..

Bundan sonra hayatıma girecek insan her ne olursa olsun yetim başı okşadığının bilincinde olacak ve beni uzerken bir daha dusunecek.. birde bir bayanla nasil konusulacagini bilen , -hadi defol git- demeyecek kibar ve narin bir adam olacak...

Bunlar sana hakaret değil.. Senin, hayatimdaki rolün ile "kirmizi çizgilerimi" oluşturdum.. Sende aynı şekilde benim için birşeyler düşünmüşsündür..

Bir zamanlar çok güzel bir arkadaşlığımız vardı hani benimle görünmekten utanmadığın günler.. O günlere dönemesek de ilerde başka bir şube müdürlüğünde karşılaştığımızda Allahın selamını verecek kadar saygımız kalsın diye hayatından çıkıyorum.

Dün sabah facebook, line, işyerindeki com, telefon numaran, smslerin, herşeyini sildim yada engelledim. Whatsapp son dakikada gelen mesai arkadaşım yüzünden unutmuştum, demek ki oda söylenecek sözler bitmediğindenmiş..

Bu mesajı okuduğunda beni burdan engellemeni rica ediyorum.. Ama ilk engellemeyi sana birakirsam bana güvenmediğin için duygu sömürüsü yaptığımı düşüneceksin.. O yüzden haydi bismillah engelliyorum :)""

Adama beni engelle dedim hala duruyor! yeminlen bumerang gibi kovuyorsun gene geliyor...
İnsan da az bir gurur olur bu kadar laftan sonra utanıp engeller...
Bu hala bir umut diye beni bekletiyor..
Yeminlen ruh hastası bunlar! :KK47::KK47::KK47:

Ama bende de hata var! ordan burdan engellemek değil mesele beynimden de engellemem lazım..
bunu da yaptığımda tam olacak işte!.. :KK4:

Canım bence bu yaptıkları yengeçliğinden değil daha çok karakter eksikliğinden. Bırak boşver yaşasın kendi karanlığında. Boşuna bir sürü açıklama yazmışsın bence bundan bişi almamıştır bile. ama olsun içinde patlayacağına dışına aksın daha iyi. Allah karşına gerçekten seni hak eden birini çıkarsın..Amin..

dilekçim harikasın çok güzel sokmuşsun lafı gediğine.. :)

kızlar ben doğru mu yanlış mı bilmiyorum birşeyler yapıyorum bu aralar hayatımda yeni biri var daha doğrusu bu yengeçle daha önceki bir ayrılığımızda görüştüğüm kişiyle birlikteyim şu an ve birşeyler de hissetmeye başladım çünkü adam benim yengeçim gibi değil gerçekten adam gibi adam derler ya öyle..
uzun zamandır peşimdeydi beni sevdiğini sonunda anladım ve ben de inadımdan vazgeçtim şimdi 2 haftadır birlikteyiz.:KK3:

sorun şu ki onun yanında iyi hissediyorum ama arada yengeç feci geliyor aklıma... bir de son iki gündür bununla (yengeçle) tekrar konuşmaya başladık ben de birşeyleri kalmış işyerinde onları vermek için başladı neyse bu iki dklık konuşmamızda eskisi gibiydi romantik bakışlar gülümsemeler boydan boya süzmeler.. tekrar başlıycaz sanıyor ve başladı ataklara geri dönmek için.. of of of o öyle bakınca içim eridi dün ama kararıyım kızlar hatta bugünlerde yeni bir sevgilim olduğunu öğrenecek :) oh canıma değsin:KK34::KK9: üzülsün biraz beni çok üzdü..

kızlar hayat ne zor hele aşk of of of.... yeniyle mutluyum ama yengeçi gördüğüm anda aklım kalbim gidiveriyor... şimdi bu bir de geri manevralara başlamışken başkasıyla olduğumu öğrenince daha önce yaptığı gibi gelip beni almaya çalışıcak mı? hayat sucks... :KK50::44::KK43::2:

Arkadaşlar yengeç erkeğine yaklaşımım nasıl olmalı ondan hoşlanıyorum onun düşünceleri neler bilmiyorum ama yakın davranıyor yine de.Ne yapmam gerekir ki beni fark etsin bana ilgisi artsın ya da beni sevmesini nasıl sağlayabilirim.

Arkadaşlar yengeç erkeğine yaklaşımım nasıl olmalı ondan hoşlanıyorum onun düşünceleri neler bilmiyorum ama yakın davranıyor yine de.Ne yapmam gerekir ki beni fark etsin bana ilgisi artsın ya da beni sevmesini nasıl sağlayabilirim.

bebeğim ilk zamanlar açtığım yengeçle başım dertte başlığında bana gelen ilk yorum " bir yengeç erkeğinden koşarak boşandım" lafı...
ve ne acı ki bende sana aynı tavsiyede bulunucam..
yengeç erkeğinden koşarak kaç!

sana resmen uçları yaşatacak! bazen öylesine mükemmel davarnacak ki adeta onun müptelası olacaksın.. bazende öyle aşağılayıcı davranacak ki öfkenden kuduracaksın!

ama sonunda ne seninle ne sensiz aşamasına gelip adamın bağımlısı olacaksın...
şerefsizler feci bağlıyorlar kendine...

düşün bana oyuncak diye hakaret eden adama dönmek istiyorum.. dün akşam piknikte karşılaştık adet koşup boynuna sarılmak istedim... ama kalbin kırık.. sonuçta manyak oldum ruh halim karıştı iyce...

aman sakın sakın uzak dur...

Canım bence bu yaptıkları yengeçliğinden değil daha çok karakter eksikliğinden. Bırak boşver yaşasın kendi karanlığında. Boşuna bir sürü açıklama yazmışsın bence bundan bişi almamıştır bile. ama olsun içinde patlayacağına dışına aksın daha iyi. Allah karşına gerçekten seni hak eden birini çıkarsın..Amin..

bnmde yükselenim koç cnm :) o yüzden bende içimde tutmam direk söylerim..

kızlar ben doğru mu yanlış mı bilmiyorum birşeyler yapıyorum bu aralar hayatımda yeni biri var daha doğrusu bu yengeçle daha önceki bir ayrılığımızda görüştüğüm kişiyle birlikteyim şu an ve birşeyler de hissetmeye başladım çünkü adam benim yengeçim gibi değil gerçekten adam gibi adam derler ya öyle..
uzun zamandır peşimdeydi beni sevdiğini sonunda anladım ve ben de inadımdan vazgeçtim şimdi 2 haftadır birlikteyiz.:KK3:

sorun şu ki onun yanında iyi hissediyorum ama arada yengeç feci geliyor aklıma... bir de son iki gündür bununla (yengeçle) tekrar konuşmaya başladık ben de birşeyleri kalmış işyerinde onları vermek için başladı neyse bu iki dklık konuşmamızda eskisi gibiydi romantik bakışlar gülümsemeler boydan boya süzmeler.. tekrar başlıycaz sanıyor ve başladı ataklara geri dönmek için.. of of of o öyle bakınca içim eridi dün ama kararıyım kızlar hatta bugünlerde yeni bir sevgilim olduğunu öğrenecek :) oh canıma değsin:KK34::KK9: üzülsün biraz beni çok üzdü..

kızlar hayat ne zor hele aşk of of of.... yeniyle mutluyum ama yengeçi gördüğüm anda aklım kalbim gidiveriyor... şimdi bu bir de geri manevralara başlamışken başkasıyla olduğumu öğrenince daha önce yaptığı gibi gelip beni almaya çalışıcak mı? hayat sucks... :KK50::44::KK43::2:

bu yengeçler böyle işte kendilerine çok feci bağladıkalrı için kopmakta zor oluyor.. ama ne güzel sen bir adım atabilmişsin.. bense günden güne özlüyorum.. ama oyuncak lafı gururuma çok dokundu.. o adım atmadıkça ki buda imkansız şu durumda çünkü ben sinirle buna bi msj daha atmıştım, o sarıldığı hatun hala facesinde diye sürtüğün hala orda duruyormuş şerefsiz diye yazdığım için oda gurur yapmıştır.. ne güzel sürüne sürüne unutucam demekki... ssz

bu kadar zeki ve mantıklı konuşan bi kızı bu odun haketmiyor uzaklaş hatta kaç bitanem. bekle... zamanı gelince tam istediğin biri çıkıo karşınaq bende çok isyan ettm ama bi bekledim öyle bi insanla karşılaştım ki ya beklentimin bile fazlası maşşaaall :) UZUN ZAMANDIR MUTLYUZ. ARADA KÜÇÜK TARTIŞMALAR OLUOR AMA SAYGISIZLIK OLMUYOR ASLA. SEVGİMİZDEN DOLAYI DA HEMEN KÜS KALAMAYIP BARIŞIYORUZ :))

yengeç erkeği ve odunluk.. insan kulaklarına inanmıyor ama cidden odun.. genelde hep en beterleri buluyor beni ama inş gelir bi gün..

bu arada kızlar sizi hikayelere bakınca aranızda 6 aydır bekleyen bile varmış.. hoş şimdi hepimizin durumu aynı.. ne bileyim şöyle bir geriye bakınca iyki çok vakit kaybetmeden salmışım ipini diyorum.. :KK34:

bebeğim ilk zamanlar açtığım yengeçle başım dertte başlığında bana gelen ilk yorum " bir yengeç erkeğinden koşarak boşandım" lafı...

sana resmen uçları yaşatacak! bazen öylesine mükemmel davarnacak ki adeta onun müptelası olacaksın.. bazende öyle aşağılayıcı davranacak ki öfkenden kuduracaksın!

düşün bana oyuncak diye hakaret eden adama dönmek istiyorum.. dün akşam piknikte karşılaştık adet koşup boynuna sarılmak istedim... ama kalbin kırık.. sonuçta manyak oldum ruh halim karıştı iyce...

Genel olarak evet denge yönünde sorunları olduğunu söylüyorlar.Aslında şimdi bile senin dediğin şeyleri aşıyor sayılırım diyebilirim uç noktaları yaşama konusunda.Yani bazen hayatım bebeğim cicim işte ne bileyim sevgisi baskın sanki seviyor diyorum bazen de öyle bir an geliyor ki diyorum hayır bu adam beni seviyor olamaz.
Yine de ne bileyim gönül sevince görmezmiş ya hiç bir şeyi en başa dönüp evet bu adam olmalı diyorum içten içe olsun istiyorum bana yakın geliyor ama olsa nasıl olur bilemiyorum hayırlısı bakalım.Teşekkür ederim ayrıca canım:KK34:

Oyy sende benim o halim gibi hapi yutmussun :)

Valla guzelim adamlardaki anlayis su, arkadasiz der baglanmaz.. senide kiskanmaz.. baglilik duygulari cok zayif.. cok emek istiyor..

tabiii tum yengecler bzm burdaki yengecler gibi olmadigi icin evlenebilen yengeclerde var sonucta :))

Ins senin yengec biraz daha normaldir de mutlu olursun :)

Ama genel tavsiyem en saglam celikten bi sinirin olmali, kesinlikle umursamaz olmalisin..
En azindan cok yipranmazsin bu sayede. O senin pesinde yipranir :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oyy sende benim o halim gibi hapi yutmussun :)

Valla guzelim adamlardaki anlayis su, arkadasiz der baglanmaz.. senide kiskanmaz.. baglilik duygulari cok zayif.. cok emek istiyor..

tabiii tum yengecler bzm burdaki yengecler gibi olmadigi icin evlenebilen yengeclerde var sonucta :))

Ins senin yengec biraz daha normaldir de mutlu olursun :)

Ama genel tavsiyem en saglam celikten bi sinirin olmali, kesinlikle umursamaz olmalisin..
En azindan cok yipranmazsin bu sayede. O senin pesinde yipranir :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Peki canım teşekkür ederim sonu güzel olur da yengeçlerden yana ben istisna olurum inşallah diyeiyim:KK34:

canım boşver ya zamanında sen ona şans vermişsin degerlendirememiş yeni arkadasınla da mutluymussun bosver tadını cıkar bu adamlar gerçekten dengesiz senin de dengeni bozuyorlar.
ben dün aksam dengesiz yengec kisisi tarafından yeniden terkedildim ve 3 dk sonra geri döndü. bu sefer cidden delirtti beni. ya dedim adam gibi sevdiğini söyler elimde yüzükle gelirsin ya da bir daha yüzümü göremezsin dedim. Telefonlarına cıkmıyor msjlarına cvp vermiyorum. Bana biz evlenemeyiz demiş. O zaman ne diye oyaladın beni diyorum ses yok. Ne beni alıyor ne baskası ile olmama izin veriyor. Daha fazla cekemicem bunalttı beni iyice..

bu adamlar resmen bizi yengec uzmanı yaptılar. yukarıdaki tespitlerin ne kadar da dogru. Cidden. Yol yakınken kosarak kacsın bence de .. :KK53:

Peki canım teşekkür ederim sonu güzel olur da yengeçlerden yana ben istisna olurum inşallah diyeiyim:KK34:

tatlım sen kaç bundan başka yolu yok bunlar sevgiden ilgiden anlamaz çok net..
kaçarsan her türlü sen kazanırsın. zor kadın ol.
o yok gibi davran bunlar kaçan kovalanıra inanmışlar sen kaç ki o kovalasın.
kovalamazsa da zaten seni istemiyormuş bunu anlarsın..

hatta kızlar şu anki ilişkimde anlamış bulunuyorum ne kadar zorsan o kadar seviliyorsun..
şimdiki sevgilim 4 yıldır peşimdeydi!! ona taktik de yapmadım gerçekten istemiyordum onu.. o yüzden en zor kadın oldum..
ki kendisi kadınlar konusunda çok şanslı başarılı güçlü bir erkek tüm kadınların isteyeceği türden biri.. ben onu istemedikçe değerli oldum şimdi 2-3 haftadır birlikteyiz ve beni el üstünde tutuyor..

eskiden sevgide aşkta tamamen dürüst olmak gerekir diye düşünürdüm ama değilmiş bunu anladım.. öyle hemen duygularını belli etmeyeceksin hemen teslim olmayacaksın ne kadar uzaksan o kadar isteniyorsun bütün erkekler böyle..

en çok da yengeçler.. benim yengeçim şimdi aşkından ölecek çünkü artık ben ulaşamayacağı bir yerdeyim.. :)

sen de akıllı ol kendi değerini bil öyle duygularına kapılma sakın.. bırak o merak etsin beni seviyor mu acaba diye sen hayatına keyfine bak :KK66:

canım boşver ya zamanında sen ona şans vermişsin degerlendirememiş yeni arkadasınla da mutluymussun bosver tadını cıkar bu adamlar gerçekten dengesiz senin de dengeni bozuyorlar.
ben dün aksam dengesiz yengec kisisi tarafından yeniden terkedildim ve 3 dk sonra geri döndü. bu sefer cidden delirtti beni. ya dedim adam gibi sevdiğini söyler elimde yüzükle gelirsin ya da bir daha yüzümü göremezsin dedim. Telefonlarına cıkmıyor msjlarına cvp vermiyorum. Bana biz evlenemeyiz demiş. O zaman ne diye oyaladın beni diyorum ses yok. Ne beni alıyor ne baskası ile olmama izin veriyor. Daha fazla cekemicem bunalttı beni iyice..

bu adamlar resmen bizi yengec uzmanı yaptılar. yukarıdaki tespitlerin ne kadar da dogru. Cidden. Yol yakınken kosarak kacsın bence de .. :KK53:

şerocum bir üstteki mesajım sana da gelsin tatlım öpüyorum:KK54:

merhaba kızlar bende 4 yıldır bir yengeçle beraberim. ayrıca 1 yıldır da nişanlıyız. evet onlarla hayat zor biraz. kendi hatalarından konuşmayı pek sevmezler ama karşısındaki insanların hatalarını konuşmayı onları eleştirmeyi severler. tek gün konuşmak yetmez onlara 1 hafta sonra hatta 1 ay sonra bile yine aynı konuyu eleştiriyi yapabilirler. yengeç erkeklerin mahalleden okuldan kız arkadaşları olabilir ama sevgilisinin sıradan bir erkek arkadaşı olmasına katlanamaz hemen triplere girer bi süre konuşmaz hatta sinirlendiği zaman o kadar ağır şeyler söylerki zırıl zırıl ağlarsınız ama asla bitti diyemezsin bişey daha varki asla o da bitti demez bi süre sessiz kalır ve aramanızı bekler kaçan kovalanır derlerya o yüzden hep ben kaçayım mantığındadır. ben nişanlımın en son nezaman seni seviyorum dediğini hatırlamıyorum. ama gizli den beni izlediğini biliyorum. onun istediği bişeye direk hayır ben böyle istiyorum derseniz yandınız! inatlaşmaya hiç gelmezler ama tatlı dil onlarıda yola getirir. benim nişanlımda çok ufak şeyleri bahane edip benim hiç aklımdan geçmeyen düşünceleri düşündüğümü hayal edip ve buna inanıp canımı az yakmadı. bi kaç gün geçtikten sonra kendi hatalarının farkına varıyorlar ama kendilerinin mükemmel olduğunu düşündüklerinden bunu karşısındakine yansıtmıyor.
tabiki iyi tarafları var :) sevdiğini söylemez ama akşam sabah seni görmeye geliyosa bu seni sevdiğindendir ikide bi arıza çıkarıyosa bu seni herşeyden kıskandığındandır. evet evine çok bağlı iyi bi aile reisi olabilir. özel günleri asla unutmaz sürpriz yapmaya bayılır.
size yengeç bi sevgiliniz varsa hemen ondan kurtulun diyemem eğer sabırlı bi insansanız çok mutlu olabilirsiniz. küçük bi tavsiye sizin canınızı yakmaya başladığında ona hiç cevap vermeyin aramayın sormayın ve kafanıza hiç bişi takmayın. çünkü o sizi gizli gizli izler. bunu başarabilirseniz sizi kaybetme korkusu yaşar emin olun bu sizi mutlu edecektir.

tatlım sen kaç bundan başka yolu yok bunlar sevgiden ilgiden anlamaz çok net..
kaçarsan her türlü sen kazanırsın. zor kadın ol.
o yok gibi davran bunlar kaçan kovalanıra inanmışlar sen kaç ki o kovalasın.
kovalamazsa da zaten seni istemiyormuş bunu anlarsın..

hatta kızlar şu anki ilişkimde anlamış bulunuyorum ne kadar zorsan o kadar seviliyorsun..
şimdiki sevgilim 4 yıldır peşimdeydi!! ona taktik de yapmadım gerçekten istemiyordum onu.. o yüzden en zor kadın oldum..
ki kendisi kadınlar konusunda çok şanslı başarılı güçlü bir erkek tüm kadınların isteyeceği türden biri.. ben onu istemedikçe değerli oldum şimdi 2-3 haftadır birlikteyiz ve beni el üstünde tutuyor..

eskiden sevgide aşkta tamamen dürüst olmak gerekir diye düşünürdüm ama değilmiş bunu anladım.. öyle hemen duygularını belli etmeyeceksin hemen teslim olmayacaksın ne kadar uzaksan o kadar isteniyorsun bütün erkekler böyle..

en çok da yengeçler.. benim yengeçim şimdi aşkından ölecek çünkü artık ben ulaşamayacağı bir yerdeyim.. :)

sen de akıllı ol kendi değerini bil öyle duygularına kapılma sakın.. bırak o merak etsin beni seviyor mu acaba diye sen hayatına keyfine bak :KK66:

şerocum bir üstteki mesajım sana da gelsin tatlım öpüyorum:KK54:
Janecim evet cok güzel yazmıssın. Hani demissin ya ben onu gercekten istemiodum simdi o raddeye geliyoruz. resmen adam onu sevdiğim icin beni bıraktı aman be vallahi bunaldım. simdi 3-4 günlügüne is seyahatine cıkıyorum telefonlarına cvp vermiyorum beni arama huzur ver dedim tüm dünyanın huzuları seninle olsun diyor. off. huzur onsuz bi hayat yemin ederim. ben de onu yasayacağım.
bu arada senin aklın hala onda sanırım ne yapmayı düsünüyorsun süründürmeyi mi yoksa bu is cidden bitti modunda mısın?
merhaba kızlar bende 4 yıldır bir yengeçle beraberim. ayrıca 1 yıldır da nişanlıyız. evet onlarla hayat zor biraz. kendi hatalarından konuşmayı pek sevmezler ama karşısındaki insanların hatalarını konuşmayı onları eleştirmeyi severler. tek gün konuşmak yetmez onlara 1 hafta sonra hatta 1 ay sonra bile yine aynı konuyu eleştiriyi yapabilirler. yengeç erkeklerin mahalleden okuldan kız arkadaşları olabilir ama sevgilisinin sıradan bir erkek arkadaşı olmasına katlanamaz hemen triplere girer bi süre konuşmaz hatta sinirlendiği zaman o kadar ağır şeyler söylerki zırıl zırıl ağlarsınız ama asla bitti diyemezsin bişey daha varki asla o da bitti demez bi süre sessiz kalır ve aramanızı bekler kaçan kovalanır derlerya o yüzden hep ben kaçayım mantığındadır. ben nişanlımın en son nezaman seni seviyorum dediğini hatırlamıyorum. ama gizli den beni izlediğini biliyorum. onun istediği bişeye direk hayır ben böyle istiyorum derseniz yandınız! inatlaşmaya hiç gelmezler ama tatlı dil onlarıda yola getirir. benim nişanlımda çok ufak şeyleri bahane edip benim hiç aklımdan geçmeyen düşünceleri düşündüğümü hayal edip ve buna inanıp canımı az yakmadı. bi kaç gün geçtikten sonra kendi hatalarının farkına varıyorlar ama kendilerinin mükemmel olduğunu düşündüklerinden bunu karşısındakine yansıtmıyor.
tabiki iyi tarafları var :) sevdiğini söylemez ama akşam sabah seni görmeye geliyosa bu seni sevdiğindendir ikide bi arıza çıkarıyosa bu seni herşeyden kıskandığındandır. evet evine çok bağlı iyi bi aile reisi olabilir. özel günleri asla unutmaz sürpriz yapmaya bayılır.
size yengeç bi sevgiliniz varsa hemen ondan kurtulun diyemem eğer sabırlı bi insansanız çok mutlu olabilirsiniz. küçük bi tavsiye sizin canınızı yakmaya başladığında ona hiç cevap vermeyin aramayın sormayın ve kafanıza hiç bişi takmayın. çünkü o sizi gizli gizli izler. bunu başarabilirseniz sizi kaybetme korkusu yaşar emin olun bu sizi mutlu edecektir.

sende tam uzman olmussun canm
hosgeldin bu arada. bir yengec ile beraber olup ilişkisinde tam anlamı ile huzurlu olan yok gördüğüm kadarı ile. hep bi arıza durumları.
bu üstteki anlatımın özellikle de isaretlediğim noktalar aynı benimki. sevdigini biliyorum ama hastalıklı ve korkak bi sevgi bu ve ben buna gelemiyorum.
ya tümden biticek ya da adam olup istediğim gibi oynayacak oyunu.. yetti gayrı:KK53::KK53:
ayrıldık diye de ayrıca hiç mi hic üzgün değilim cünkü ben elimden gelenden fazlasını ve dogru olan seyleri yaptım, simdi o düsünsün

SORMA NE UZMAN OLDUM HEMDE :)
ama bişi diyim mi şimdiki aklım olsa yine severdim onu ara sıra bunaltmaları, eleştirileri ve şu kör olası inadı haricinde herşeyiyle mükemmel bi insan. şuanda limoniyiz biraz ama aramıcam en fazla bayrama kadar dayanır bayramda mecbur gelcek ve hiç bişi yokmuş gibi davrancak. ama bu sefer o kadar bunaldımki kayınvalideme de açtım konuyu sağolsun oğlunu benden daha iyi tanıyor o da arkamda yani biraz burnu sürtsün inanın çok mutlu olucam :)

kızlar diyorum bunlar hepsi bir tornadan çıkmış gibiler, sözleri bile birbirlerine benziyor diye!

burada okuduklarımdan sonra çoğu şeyi kafamda hallettim.. amma velakin şu var..

bunlarda bağlılık duygusu neden yok? çünkü başladığımız ilk hafta alalede başka kadınlarla sarmaş dolaş gezmiş bu adam.. tamam sonradan söz verdi mesafeli olacağım diye ama sonra bir baktım kadın hala facesinde ekli..

çapkınlık mıdır nedir dertleri? sadakat duyguları yok mu bunların?..

Janecim evet cok güzel yazmıssın. Hani demissin ya ben onu gercekten istemiodum simdi o raddeye geliyoruz. resmen adam onu sevdiğim icin beni bıraktı aman be vallahi bunaldım. simdi 3-4 günlügüne is seyahatine cıkıyorum telefonlarına cvp vermiyorum beni arama huzur ver dedim tüm dünyanın huzuları seninle olsun diyor. off. huzur onsuz bi hayat yemin ederim. ben de onu yasayacağım.
bu arada senin aklın hala onda sanırım ne yapmayı düsünüyorsun süründürmeyi mi yoksa bu is cidden bitti modunda mısın?

sende tam uzman olmussun canm
hosgeldin bu arada. bir yengec ile beraber olup ilişkisinde tam anlamı ile huzurlu olan yok gördüğüm kadarı ile. hep bi arıza durumları.
bu üstteki anlatımın özellikle de isaretlediğim noktalar aynı benimki. sevdigini biliyorum ama hastalıklı ve korkak bi sevgi bu ve ben buna gelemiyorum.
ya tümden biticek ya da adam olup istediğim gibi oynayacak oyunu.. yetti gayrı:KK53::KK53:
ayrıldık diye de ayrıca hiç mi hic üzgün değilim cünkü ben elimden gelenden fazlasını ve dogru olan seyleri yaptım, simdi o düsünsün

hiç bilmiyorum Şerocuğum herşeyi zamana bıraktım o beni izliyor uzaktan karşılaştık mı hep bakışları üzerimde şu aralar barışıcaz sanıyor ama bugün yarın yeni ilişkimi öğrenir o zamanki tepkisini merak etmiyor da değilim.. hala aklım onda tabiki ben onu gerçekten sevdim ama bu sefer çok çok çok zor, geri dönmek istemiyorum, yeni sevgilim iyi birisi onu kırmak istemiyorum zaten ama zaman ne gösterir bilmiyorum eğer o yeni ilişkimden daha iyisini sunarsa ve çok net, bir yüzükle gelirse ancak ve ancak o zaman bir kez daha düşünürüm.. artık oyun oynamak istemiyorum.. iyice sürünsün eğer değerimi anlarsa da bir bakarım belki..

kızlar diyorum bunlar hepsi bir tornadan çıkmış gibiler, sözleri bile birbirlerine benziyor diye!

burada okuduklarımdan sonra çoğu şeyi kafamda hallettim.. amma velakin şu var..

bunlarda bağlılık duygusu neden yok? çünkü başladığımız ilk hafta alalede başka kadınlarla sarmaş dolaş gezmiş bu adam.. tamam sonradan söz verdi mesafeli olacağım diye ama sonra bir baktım kadın hala facesinde ekli..

çapkınlık mıdır nedir dertleri? sadakat duyguları yok mu bunların?..

bilemiyorum Dilekçim benimki çok asosyal biri çapkın süsü vermeye çalışır kendine ama ben bana seni aldattım dediği zaman bile yüzde yüz inanmadım bir kavga anında söylemişti bilirsin bunlar sinirliyken olmadık laflar ederler..
ama insandan insana da değişir.. seninkini yakalamışsın belli ki sadık biri değil..

Ay bu kadar mı uyar yahu..
aman aman yengeç erkeği uzak dursun benden bundan sonra..
çok alınganlar, çok kaprisliler çekemiyorum, kaldıramıyorum.

hiç bilmiyorum Şerocuğum herşeyi zamana bıraktım o beni izliyor uzaktan karşılaştık mı hep bakışları üzerimde şu aralar barışıcaz sanıyor ama bugün yarın yeni ilişkimi öğrenir o zamanki tepkisini merak etmiyor da değilim.. hala aklım onda tabiki ben onu gerçekten sevdim ama bu sefer çok çok çok zor, geri dönmek istemiyorum, yeni sevgilim iyi birisi onu kırmak istemiyorum zaten ama zaman ne gösterir bilmiyorum eğer o yeni ilişkimden daha iyisini sunarsa ve çok net, bir yüzükle gelirse ancak ve ancak o zaman bir kez daha düşünürüm.. artık oyun oynamak istemiyorum.. iyice sürünsün eğer değerimi anlarsa da bir bakarım belki..

Anlıyorum sanırım aynı durumdayız.
cok caba gosterirse dönebiliriz sevgimiz hatrına. ben de ona aynen bunları dedim. ya bana ilanı ask ve bir yüzükle kapıma dayanır evlenmek teklifi edersin ya da yüzümü bile göremezsin dedim. hem kendisi terkedip hem de beni neden üzüyorsun diye tripleniyor. çekemicem. sen hayatına birini almıssın aynen devam et kıymetini bil belki zamanla onu da seversin.
ben ise biraz kafa dinlemek istiyorum evimde kafa dinlemek.. simdi ne onun dengesiz askını istiyorum ne baskasını.
evlenemeyiz anlamıyormusun mus.. o zaman yürü de en trasını görelim korkak :KK14::KK14::KK14:

bilemiyorum Dilekçim benimki çok asosyal biri çapkın süsü vermeye çalışır kendine ama ben bana seni aldattım dediği zaman bile yüzde yüz inanmadım bir kavga anında söylemişti bilirsin bunlar sinirliyken olmadık laflar ederler..
ama insandan insana da değişir.. seninkini yakalamışsın belli ki sadık biri değil..

aynen kesinlikle capkın süsü verir durmadan kıskandırmaya calısır cok kendine güvensiz -oluyorlar.. benimki de artık beni takip ediyor facebookta devamlı beni takip ediyor bana gonderme paylasımlar filan ama umrum değil cidden :KK14:

X