Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

Ayy benım eşimde yengeç gelın bıde bana sorun anı anına tutmaz sonunda benıde kendısı gıbı yapacak allahtan ben yayımda delılıge vurduruyorum olayı yoksa heran katıl olabılırımmmmm ama bende sevıyorum koçişi bunlarında böyle bır yanı var kadını baglıyorlar kendılerıne

ben aslan
..yengeçler çok zordurr zorrrrrrr
bayanı erkegi farketmez hayatınızı zindana çevirirler

Walla bu yazı o kadar uyuyor ki yalnız dengesiz olan sevgilim değil ben:jeyyar:

benmde yengeçim çokk iyiii ayrıcaa çokta seviyorum onuuuu yazı cok guseldiii uyan yerlerde var uymayandaaa hadii hayrlısı baakalıımmmm :))

öncelikle yazıyı hazırlayan arkadaşa çook teşekkürler,sevgilimi birebir yaşadım okurken :) tıpkısının aynısı ve şuanda askerde onu çoook özledim ve çok seviyorum..

arkadaşlar merhaba bn de aranıza yeni katıldım benim de çooookkk uzun zamandır aşık olduğum birisi var yengeç :) onu bu zaman kadar çözemedim cidden dengesizlik konusunda yani ruh hali baya bi degisken oluyor nerdeyse butun ozellikleri tutuyor..bu arada ona sonnda açıldım onu hala sevdigimi soyledim yıllar once cıkmıstık ama arkadas olarak surduruyorduk ve o cok sasırdıgını soyledi isi geregi uzun sure hayatında kimseyi istemiyormus :KK43: ben de bunun uzerine sesimi cıkarmadım yani mesajla anlastık sonra bi 10 gun sonra beni aradı :))) yine renk vermedi tipik yengec ozelligi iste ama yurt dısında oldugundan gelince yuzyuze konusmak daha dogru olur filan dedi yle iste benim hikayem..onu cokkk seviyorum bilmiyorum iyiki soyledim kızlar siz de benim gibi cok seviyorsanız simdi gec olmadan soyleyin sevginizi...

ay bu yazıyı okuyunca gözlerime inanamadım bu kadar herşeyiyle birebir tutabilirmi ve isimin tutması okuyunca şok oldum:1shok: nişanlımın kopyası sanki adıyla beraber onu anlatmış biran o yazdı zannettim bu yazıyı çok ilginç ya yazan arkadaşın ellerine sağlık çok güzel bi paylaşım

Yengeç erkeğiyle uğraşmak çok zor.Bi kere çok dengesiz çok alıngan çok kaprisli..İlgi delisi etrafında dört dönün istiyo..Annesi gibi davranacaksın ona ilgilenceksin sevceksin..İtaat etçeksin sözünü dinleyeceksin ne derse peki hayatım diyeceksin..Çok kıskanç çok sahiplenici.Valla ömrümü yiyo beyefendi :kızgın:

tamam kızlar yazınızı okuduktan sonra ben boşanmaya karar verdim oh beeee ne uğrasıcam dengesizlee zaten ailesi de dengesizdi sorun bende sanıyodum değilmişşş aynen defol git ya hayatımdannnnnnn

Evet yengeç erkeği kesinlikle dengesiz..
Nerede ne yapacağı belli olmaz..
Neye nasıl tepki vereceği kestirilemez..
Sinirliyken yanıma yaklaşma der..Siniri geçince neden aramadın der..
E sen arama dedin ya..A olmadı arayacaktın der..

Biliyorum bende yengecim sevgilim de öyle..
Çok uyumlu aynı zamanda bir o kadarda uyumsuz bir çift...
İkiside ilgi ve sevgi manyağı...
He tabi birinin önce davranması lazım..
Artık nasıl olacaksa..

Aynen canım yaa bende yengecim nişanlımda..aynı anlattıkların gibi :)

Eğer çok seviyorsanız asla sözünden çıkmamaya çalışın sevdiklerinden köpürürler birde kendilerine çok kısa bi sürede bağlarlar.

yengeç kızlarında da var bazen bu belirtiler...

bende yengecim de o bakımdan kaydirigubbakcemile3

kıskancım
ilgi delisiyim
söz konusu yalansa o kişi artık benim için bitmiştir
aynen defolu basarım ... :hulya:

kızlarr amma kötülemişsiniz yengeç erkeğini yahuu,
benim herifff çook uysall, sadece de bana düşkün valla,
tek şikayetim fazla konuşmaması, onun dışında gayet memnunum,
he birde biraz pasaklıı,:hulya:

benim aşkımda yengeç ilgi ve sevgi manyağı yani bazı kısımları yazıdaki gibi ama şükür biz çok iyi anlaşırızbayanssulusmileseni çok seviyom askım

ya arkadaşlar bnm yengecim bi tuhaf yahu anatılanların aynısı ama sadece kafası güzelken kıskançlık yapıo ayıkken nie kıskaniimki kıskancak bi durummu var dio :S istemem yan cep yapıo sen bnm başımın belasımısın dio :) bende balık oluom sölemesi aıp hele bişeye kafası takılsın günlerce telefonu açmaz aramaza msjlara cvp vermez sora kendine gelince bişey olmamış gibi devam eder bazen ben onu bırakayım die yapmadığı kalmıo ama ben bırakmıom o bırakıo ilk hafta ben sallayıp duruom hiç cvp yok 2. hafta cvplar başlıo ki kesinlikle bitti sildim asla katta dediği halde 3. hafta sanki yeni flört ediomuşuz gibi davranıo sora barışıos 14 ay oldu beeeee kurudum haaa bunun yüzünden evlilik düşünmüom dio sora benden iyi koca olurmu die soruo dengesiz yaa yanındayken prenses gibiyim eliyle besler saçımı okşar yolda dışarda bir an bile elimi bırakmaz ama eve dönüom bildiin odun sanki yok ilişkinin ilk yarısında zart zurt arardı beni sölediim zaman e ben öle yapmasam bana bakarmıydın dio öküz yyaaaauyus oluom ona ama seviomda :KK43: napsamki acep hiç sevdiğini sölemedi aşık değilim olmakda istemiorum dio ha seni seviorum ki dio öle geveler gibi hasta faan olsam koşar gelir bebek gibi bakar bana ya walla dengesiz bu haaa

ben yengeç burcuyum eşimde yengeç burcu ortak yönlerimiz çok fazla olduğu için birbirimizi daha iyi anlıyoruz bence yengeç&yengeç süper oluyor:KK70:

X