Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

o değil de senle bi ara ikizler burcu kadınlarını konuşmak isterim:)
bir koç kadını ile ikizler kadınının ölümüne kanka olması falan gerekmez mi?
nedense bi benim yıldızım barışmıyor çok muzdaribim bu konuda. hayır denk gelmesem sorun yok da, hep de karşıma çıkıyorlar. burçları öğrendiğimden beri ikizler kadını ile bi rekabetler, bi garip soğuk savaşlar.. bu aralar buna takmış durumdayım. sevgili ikizler kadını ne dersin? eminim şimdi güzel güzel o hazırcvp hallerinle laf sokacaksın :) ama yapma samimi soruyorum çnkü :)
ikizlerde mars yada satürnün varsa o yüzdende anlaşmak kolay olmayabilir.

o değil de senle bi ara ikizler burcu kadınlarını konuşmak isterim:)
bir koç kadını ile ikizler kadınının ölümüne kanka olması falan gerekmez mi?
nedense bi benim yıldızım barışmıyor çok muzdaribim bu konuda. hayır denk gelmesem sorun yok da, hep de karşıma çıkıyorlar. burçları öğrendiğimden beri ikizler kadını ile bi rekabetler, bi garip soğuk savaşlar.. bu aralar buna takmış durumdayım. sevgili ikizler kadını ne dersin? eminim şimdi güzel güzel o hazırcvp hallerinle laf sokacaksın :) ama yapma samimi soruyorum çnkü :)

Yükselenlerini farklıdır belki tanıştıklarının... :halay: Bir de mayıs ikizleri ile haziran arasında da fark oluyor diye biliyorum...
Bu arada bir sır vereyim ben de ikizler kadınları ile hiiiiiç anlaşamıyorum... :KK12::KK9::rolleyes:

oh bee yorumları okudum tekrar bi kendime geldim. aradan bunca zaman sonra güzel güzel unutmuşken kafa rahatken, bunun yine bi dürtünmeleri yine bi kendini hatırlatmaları.. tabi heryerden engelli olduğu için başka başka arkadaşlar üzerinden haber almaya çalışmaları..

tabi tahminim bu ara biraz yanlız ilgisiz kalmış olabilir. gözümün önünde flörtleştiği tipler yakınında olmadığı için aradığı ilgili eskiye dönerek kazanacağını umabilir..

ve ben niye şimdi aklıma geldi bu adam, nerden hortladı tekrar, özledim mi yoksa diye düşünürken yorumlarınızı okudum ve klasik yengeç erkeği karekteri yine-yeniden gözümde canlandı.

asla zorluklarla baş edemeyen , nerde duracağını bilemeyip sürekli ikili oynayan, herkese mavi boncuk dağıtmayı seven bu adam ilgisiz kaldı yine kendini bana hatrlatmaya çalışıyor.
kafa karıştırıyor sadece.

ama şunu söyliyeyim sakın ha bi yengeç erkeğinin gönlünü alıcam edicem diye , seviyorum ölüyorum edebiyatı yapmayın. aramıyorsa aramayın, inanın mutlaka arayacak!. kaç defa dönüp arkamı gitmişim hepsinde de koşa koşa geldi. ama bu gelişler benim gibi bir koç a yetmiyor. adam dediğin sevgisini göstrmekten korkmayacak. ilgi manyaklığı, tripler, küsmeler benim çekeceğim şeyler değil. hem de adamı kıskanmadan istediyle konuşmasına gülüp oynamasına göz yumarak...

duygusallığı ile kandırıyor beni sadece ama yaşananlar ortada. ne zaman ihtiyacım olduysa adam arazi. üstüne bi de küssün bana öyle mi. koç-aslan-yay kadınları size diyorum. uymayın annem , inanmayın. uzak durun,size göre değil. benim sevdiğim adam kızıyorsa neye kızdığını pat pat dökülecek, seviyorsa tuttuğu o eli bırakmayacak, bırakmakla tehdit dahi etmeyecek. bir koç asla unutmaz çünkü. taa yıllar evvel bile söylediği tadında bırakmak sözü çivi gibi aklımda. yaptığı hiç bir incelik o sözün açtığı yarayı kapatmaz.

ikizler ve akrep kadınları bu adamlar için biçilmiş kaftan.
Sana katılıyorum ben akrep burcuyum en iyi anlaştığım erkek yengeç erkeğiydi şu an evlilik hazırlığı yapıyoruz. Aşırı alıngan olması bazen çok sinir bozsa da tam bizler için yaratılmışlar sanki :halay:

Başak kadınına rastlamamış 8bu. Yoksa görürdü hanyayı konyayı ))) Benim erkegimde yengec .Eskiden bunu yazan adam havasındaydı
Şimdi ben varım ve söğkedilri:
Başımın belası. Olmaz
(bir dak sonra)
-Beni delirtiyorsun.
Bir dak sonra
- Yeter dodak büzüştürme
Bir dak sonra
- Hayır ben nasıl dediysem öyle olucak
Bir dak sonra
- Tamam bebegim nasıl istersen )))
Başak kadını yapar canım.Bakmayın dışarıda öyle sade durduguna.Başak kadını adamın kalbini aklını fikrini bir az ileri giderse havasını alır))))

Başak kadınına rastlamamış 8bu. Yoksa görürdü hanyayı konyayı ))) Benim erkegimde yengec .Eskiden bunu yazan adam havasındaydı
Şimdi ben varım ve söğkedilri:
Başımın belası. Olmaz
(bir dak sonra)
-Beni delirtiyorsun.
Bir dak sonra
- Yeter dodak büzüştürme
Bir dak sonra
- Hayır ben nasıl dediysem öyle olucak
Bir dak sonra
- Tamam bebegim nasıl istersen )))
Başak kadını yapar canım.Bakmayın dışarıda öyle sade durduguna.Başak kadını adamın kalbini aklını fikrini bir az ileri giderse havasını alır))))
ssanırımbu biraz tarz meselesi :KK45: Burçlar çok etkili ama biraz tarza da bakıyor :KK45:

2017 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumu
2017 Şubat Ayı Yengeç Burcu yorumları Kadınlar Kulübü TV'de! Astrolog Barış Özkırış Yengeç Burçlarının Şubat ayını yorumladı! Aşk, iş, sağlık, aile gibi hayata dair merak ettiğiniz her şey videonunda tamamında!
Kadınlar Kulübü kadınları olarak sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye desteklerinizi bekliyoruz sevgili üyeler! Haydi bakalım Kadınlar Kulübü TV olarak sitemize ve sosyal mecralarımızı takipte kalın! :)

https://www.facebook.com/kadinlarkulubutv/
https://www.instagram.com/kadinlarkulubutv/
https://www.kadinlarkulubu.tv/

satürnüm de marsım da akrep te.. akreple mi düşman olmam lazımdı :) sanırım ikizler insanıyla iş ortamında anlaşamıyorum. hemcinsim bir ikizler ile aynı işte olmamalıyım belki.
marsınız da akrepteyse gergin ve sinirli bir enerjiniz vardır.marsı koç olanlardan da tehlikeli olursunuz.sizi sinirlendiren imtihan gibi gelen burç akrep aynı şekilde sizi kendine bağlayan yıldırım aşkı gibi çekim gerçekleştirip bir dargın bir barışık yapanda akrep.ikizlerle bende iş ortamında geçinemem ya dünyayı kurtarmaya uğraşıyorlar yada kaynana gibi her şeye maydanoz oluyorlar.arkadaşlık için ideal .ama iş hayatında zor biraz mümkünse farklı işleri yapıp ayda yılda bir görmek lazım yada he dicen geçeceksin laflarını duymamazlıktan gel. fazla bilgini paylaşmasan daha iyi.sana genelde lafla saldırır.pek böyle laf harici zarar verenini görmedim."sen böyle diyorsunda ailende böyle yapan var deyip sen millete sallayacağına yakınına bak " muhabbetinde kabul etmese de biraz susabiliyor :KK70: bir yanının saf olduğunu idda eder fakat her şeyden de haberi vardır muhabir gibi :KK70:

marsınız da akrepteyse gergin ve sinirli bir enerjiniz vardır.marsı koç olanlardan da tehlikeli olursunuz.sizi sinirlendiren imtihan gibi gelen burç akrep aynı şekilde sizi kendine bağlayan yıldırım aşkı gibi çekim gerçekleştirip bir dargın bir barışık yapanda akrep.ikizlerle bende iş ortamında geçinemem ya dünyayı kurtarmaya uğraşıyorlar yada kaynana gibi her şeye maydanoz oluyorlar.arkadaşlık için ideal .ama iş hayatında zor biraz mümkünse farklı işleri yapıp ayda yılda bir görmek lazım yada he dicen geçeceksin laflarını duymamazlıktan gel. fazla bilgini paylaşmasan daha iyi.sana genelde lafla saldırır.pek böyle laf harici zarar verenini görmedim."sen böyle diyorsunda ailende böyle yapan var deyip sen millete sallayacağına yakınına bak " muhabbetinde kabul etmese de biraz susabiliyor :KK70: bir yanının saf olduğunu idda eder fakat her şeyden de haberi vardır muhabir gibi :KK70:

akrep yüzünden kendime uyumsuz burçlar çekiyorum demek ki:) varsa yoksa yengeç-başak.. bi aslana denk gelemedim.. neyse.. ikizler kesinlikle yaa herşeyden haberi var, ve istediği zaman zaafı olan insanları yönetmeyi çok iyi biliyor. bildiklerini kullanıyor anlatıyor sanırım haberci güvercin gibi bi şekilde sızıyor biyerlere :) ben maalesef bu ikizlerle sert bişekilde yolları ayırdım, slm sabah da kalmadı yani. ama arkadaş olarak çok güzel arkadaşlıklarım vardı eskiden ikizler. umarım iş ortamında bi daha denk gelmem de arkadaş olarak denk gelirim.

bu arada istemeye istemeye yine yeniden bi yengeçle tanıştım. hatta dedim aa sen yengeçsin olmaz kesinlikle olmaz. önyargılı olmayalım bilmem ne bişeyler dedi. meğer onun da daha önce bi koç ilişkisi varmış. çok kavga ediyolarmış ilişki ama 6 sene sürmüş. sonra bi balık bulmuş.. onunla da bi 5 senesi var. koçla ayrılmış ama sonra arkadaş kalmak için görüşmek istemiş koç tabi sağlam terslemiş bunu. neyse şimdi biz tanıştık. bence bi bok olacağı yok da.. işte bi geçmişe gitmedim az da olsa etkilenmedim desem yalan olur. ve yengeç herzaman her koşulda bildiğimiz yengeç :)))) daha yeni tanışmışsın insan bi ilgilenir bi istikrar gösterir. bu daha baştan saatte 1 cümle kurmalar. bigün yazıp bir iki gün yazmamalar. baştan zaten isteksizim hemen bi engelledim savdım. lakin buldu yazdı yine. eh bi adım gidersem iki adım geri kaçar, arkamı dönüp gidersem peşimden koşar.. yengeç erkeği bi naneye yaramaz yani.. başlamadan ben kaçayım da kurtulayım bari kafam rahat etsin.

Arkadaşlar merhaba,
Şimdi ben sizden yardım istiyorumİçinizde bir sürü yengeç erkeği ile birlikte olan var bana yardım edin.
Ben lisedeyken yengeç erkeği ile birlikteydim.başka birinden hoşalndığım için ayrıldım ondan.o buna çok üZülmüş baya ama üzülmüş.neyse ardan yıllar geçti.tam 15 sene.şuan ikinizde 30yaşındayız.kader bi şekilde tekrar karşılaştık.ikimiZde bekar ve yanlızız.ben yaptıklarımın ve ona yaşattıklarım için çokça kere özür dildedim.görüşürüyoruz şuan.evet senle olmak istiyorum ama yaptıklarını yaşattıklarını unutamıyorum dedi ilk başta.ama sonraları eski defterleri açmayı bıraktık.gülüyoruz birlikte konuşuyoruz sohbet ediyoruz.ben ona hep sevgiyle yaklaşıyorum.haftasonu için plan yaptık hatta.ama kendi hep bi çekingen,hep ben bişeyler yapalım diorum.benle birlikteyken çok güZel herşey bana dokunuyor sarılıyor hatta öpüştük bileAma ben bişeyler yapalım demeden kendi teklif etmiyor.haftasonu planı yapacakmıyız diye soruyorum bugünden bişey diyemem diyor.ben mesela seni özledim felan yaZdığımda cvp atmıyor(ölü taklidi yapıor resmen)o kadar çok yengeç erkeği ile yaZı okudumki ona hep ilgi göstermem gwrektiğini biliorum.utangaç olduğunu biliyorum.ben siZden yardım istitorum.ben böle üstelemeye dewammı edim.yoksa kendimi biraZcık geri çekmelimiyim.kendimi affettirmek ve gerçekten düZgün bi ilişkimiz olsun istiyorum.ona yaşattığım kötü günlerin yerini iyi anılar koymak istiyorum.hadi bayanlar tecrübeleriniZe güveniyorum

Yengeç erkeği ve yengeç burcunun geneli hakkında detaylı bir yaz okumak isterseniz:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben birşey sormak istiyorum.Ben yengeç burcuyum.Senelerdir arkadaşım olan insan da yengeç burcu.Lisedeyken teklif etti,olur mu olmaz mı diye denedik,olmadı.Sonra seneler sonra bu sefer evlenme teklif etti.Kabul etmedim,ama gönlüm hep onda.Üç senedir bana,yarın iste yarın evlenelim,diyor.Ama inanılmaz dengesiz.Benimle sadece sarhoşken açık konuşabiliyor.Ayıkken gayet soğuk ve kararsız bir yapıya bürünüyor.Ben de yengeç olduğum için,güvenmeden hiçbir şeye karar veremiyorum.Bu davranışları normal mi?
Çok eski bir konu farkındayım ama ben de şuan bir yengeç erkeği ile görüşüyorum. O da alkollüyken, bana çok açık, çok samimi, gayet çok hoşlanıyormuş gibi ama alkollü değilken, aynı duyguyu alamıyorum. Sanki çok konuşmak istemiyor gibi , soğuk gibi geliyor. Genel yapıları mı böyle? Yoksa bana karşı pek bir şeyi yok mu anlamadım? Kendisi çok görüşmek istemişti halbuki.

X