Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

KılıçBalığı
Öncelikle sabırlı olmalısın.
Kesinlikle üstüne gitme,öncelikle onu rahat bırak.
Her ne ise kırdığın mevzu o onu unutmak için kendine zaman veriyor hepsi bu.
Bu süreçte sendne uzak olmak isteyecek görüşmek tartışmak istemeyecek.
Seni gerçekten seviyorsa süreç bitince seninle yine kırgın ama arkadaşça konuşmaya başlayacak.
Ama sıkar bunaltırsan suçlu olduğuna bu yüzden üstüne geldiğine onu kafeslemek istediğine kesin kanaat getirecek.
Yani hmm senden hem suçlu hem mağrur olmanı istiyorum.
Hem suçlu hem güçlü değil hem suçlu hem mağrur!
Yani seni seviyorum bir hata yaptım ama duruşumu bozmam! halinde..

Onları sinirlendiren yalan ve hayalkırıklığı bu ikisini yaşayınca adamlar dediğin gibi canavara dönüşür.
ve kabalaşırlar,sevgi akışını çekerler.
onlara aşık ve ilgiye alışmış kızlar ise daha beter helak olurlar.

Sıralama şöyle üstüne gitme,ama bağınıda kesme..
Yani günde 10 kere arama.. Gece yatmadan mesaj at mesela şirin sempatik beklentisiz bir mesaj..
Sıkmayada gelmez mazallah bu modeller :)
Yavaş yavaş ilerle birden bal kaymak olmayı bekleme...
ona özel kişisel sadece ona özel yapılmış birşeyler yap özür bahanesi ile yemek olsa süper olur
yani ne bileyim yaprak sarmasını seviyordur sar götür veya sar kargoyla yolla gibi?
ama adamı baymadan işte ,sarmayı verdin ya nasıl oldu beğendin mi diye sorma mesela.
sen adımını at tek yaptığın bu olsun ..

İşin özü Mağrur ama masum ol :)

Çok teşekkür ederim cevabın için, bizim mevzumuz yalan değil çünkü maalesef çok dürüst bir insanım ama belki üzerine gittiğinden dolayı hayal kırıklığı yaratmış olabilirim bilemiyorum... Şu an öyle ise ortak görüş olarak kendimi çekiyorum, biraz dinlensin durumu tahlil etsin eğer kendi isterse yanaşır diyebilir miyiz...Yanaşırsada yavaş yavaş başlarım yeniden sağlamlaştırmaya çalışırım çünkü şu an artık elimden geleni yaptım daha fazla kendimi ifade etmeye kalkarsam o gururum ayakların altına alınmış olacak ki alındı gibi bir milyon özür diledim... Ne zor bir insanmış, ben kendimi zor bilirdim meğer değilmişim...

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim cevabın için, bizim mevzumuz yalan değil çünkü maalesef çok dürüst bir insanım ama belki üzerine gittiğinden dolayı hayal kırıklığı yaratmış olabilirim bilemiyorum... Şu an öyle ise ortak görüş olarak kendimi çekiyorum, biraz dinlensin durumu tahlil etsin eğer kendi isterse yanaşır diyebilir miyiz...Yanaşırsada yavaş yavaş başlarım yeniden sağlamlaştırmaya çalışırım çünkü şu an artık elimden geleni yaptım daha fazla kendimi ifade etmeye kalkarsam o gururum ayakların altına alınmış olacak ki alındı gibi bir milyon özür diledim... Ne zor bir insanmış, ben kendimi zor bilirdim meğer değilmişim...

Ayy yok özüre falan gerek yok.
Özür falan süslü laflar sevmem bunlar sadece davranışta beklerler güzelliği
Kendini sürekli ifade etmeye çalışman seni onun gözünde hatalı pozisyona sokuyor.
İlgini çek demiyorum ama bu mevzuyu tahlil etmesini bekle seninde söylediğin gibi.
Şöyle bir çizgin olabilir "biz böyleyken ben çok mutsuzum"
bazen ilgiye boğulunca bilerek yanaşmıyorlar.
sen ortalığı kriz durumundan bekleme durumuna alınca o da eğer seni istiyorsa yavaştan rutine gelecektir.
ve adımı o atacaktır muhtemel garip bir mevzudan konuya girecek tartışma meselesini konuşmayacaktır.
işte bu noktada sen hep masum ama mağdur olacaksın..
tatlı ve eski neşeli moduna girmek için onun gerçekten ilgisine ihtiyacın olduğunu hissettireceksin.
işte o da tam bu anda yengeç kabuğunu kıracak!
ve sen de içinden bir ohh çekip daha bu adamı kırarsam allah belamı ..... diyeceksin :KK53:
yengeçle hayat muhteşem :nazar:

Ayy yok özüre falan gerek yok.
Özür falan süslü laflar sevmem bunlar sadece davranışta beklerler güzelliği
Kendini sürekli ifade etmeye çalışman seni onun gözünde hatalı pozisyona sokuyor.
İlgini çek demiyorum ama bu mevzuyu tahlil etmesini bekle seninde söylediğin gibi.
Şöyle bir çizgin olabilir "biz böyleyken ben çok mutsuzum"
bazen ilgiye boğulunca bilerek yanaşmıyorlar.
sen ortalığı kriz durumundan bekleme durumuna alınca o da eğer seni istiyorsa yavaştan rutine gelecektir.
ve adımı o atacaktır muhtemel garip bir mevzudan konuya girecek tartışma meselesini konuşmayacaktır.
işte bu noktada sen hep masum ama mağdur olacaksın..
tatlı ve eski neşeli moduna girmek için onun gerçekten ilgisine ihtiyacın olduğunu hissettireceksin.
işte o da tam bu anda yengeç kabuğunu kıracak!
ve sen de içinden bir ohh çekip daha bu adamı kırarsam allah belamı ..... diyeceksin :KK53:
yengeçle hayat muhteşem :nazar:

Canım benim, ancak bu kadar güzel bri tavsiye verilebilirdi... Bunları harfiyen uygulayacağım ve şimdiden diyorum ki, ben nasıl bir insanım ki bu adamı bu kadar kabuğuna çekilip bir canavara dönüştürecek derecede kırdım, eğer sevmese tepkisi bu kadar büyük olmazdı zaten biliyorum... Benim canım yengecim, çok özledim:KK9:

benımde sevgılım yengec.gecen yıl bır kıskanclık yuzunden sevgılımden ayrıldım ve ona cok agır sozler soyledım.ayrıldıktan 3 hafta sonra başka bır kızla çıkmaya başladı bu dönemde hala benımle mesajlasıyordu.ama yenı sevglısınden bahsedıyordu bana sürekli.ben tamamen goruşmeyı kestım ve kendı yolumu cızdım yaklaşık 4 ay kadar hıc goruşmedık.ben bu donemde 3 kısıyle gorustum aşık olamadım ayrıldım.o kızdan 1 ay cıkmıs ayrılmıs tabı ben 4 ay hıc goruşmedıgım ıcın haberım olmadı.kendı geldı özur dıledı yaptıkları ıcın tekrar barıştık.ama ben geçmışte yaptıkları ıcın cok kızgındım ona canını yakmak ıstedım.başladık ama ben cok ılgı gostermyordum 3 gun mesaj atmazdım kendıde dayanamaz yazardı.ılgısızdım yanı onunlaydım ama onunda yaparım modu verıyordum.ayrıldıgımız donemde cıktıgı kız ve arkadasları sevgılıme sureklı mesaj gondermısler benım hakkım eskı cıktıklarım hakkıda benı cafede bıryerde erkek arkadasımla gorsunler normal arkadas yanı onu hemen soylemısler mesajla.ve sevgılım bunları içinde bırıktırmıs yaklasık 5 ay bırşey demeden.oda bana karsı ilgisi devam ediyordu ama cok agresıftı.yıne bır kıskanclık yuzunden ben kavga ettım ve 5 aydır benden sakladıgı duydugu kafasında kurdugu herşeyı yuzume vurdu.bana sen benım arkamdan iş çevırıyorsun şeytansın sadece benı kendıne baglamaya calısmak amacın.hayatımda senın gıbı bırını ıstemıyorum dedı.ve 4.haftaya gırdık hala benımle konusmuyor.ona olayların dusundugu gıbı olmadıgını açıkladım.mesaj yazdım okadar cevap vermedı aradım açmadı.bende tek cozum yolu mektup yazdım evıne gıttım kapıyı açmadı kapısının onune koydum zarfı.okmustur ama hala sezsız kaldı.benım onu gercekten sevdıgıme ınandırmak ıcın hedıye paketı hazırladım hayatında onem verdıgı 5 guzel hedıye aldım.ve bana sevdıgı şeylerı hıc soylememıstı.yüzücü ve denızı cok sevıyor onun ıcın büyük yelkenlı bır gemı aldım.çizim yapıyor cok guzel çizimleri var ve bu çizimleri saklayabılecegı cok tarıhı sık bır defter aldım.çıkolatayı cok sevıyor.şık bır kutunun ıcıne cıkolata doldurdum.ve hayatında benden bırşey kalmasını ıstemedıgını soylemıstı ona gecelıgımı paketledım.bunların hepsını buyuk bır karton kutuyla gonderdım.ve mektup yazdım bu sefer açıklama yapmadım sadece duygularımı açıkladım.akşamına mesaj yazdım cevap vermedı bende sınırlendım hayatında başkası var demekkı benı bu kadar kolay nasıl sılebılıyorsun dedım.5 saat sonra bana artık mesaj yazma dıye cevap yazdı.hala sessız.4.hafta oldu bende bu donemde sadece 2 mesajj yazdım beklemedeyım ne zaman benımle konusmak ıstersen kızgınlıgının gecmesını beklıyorum dedım.dahada mesaj yazmadım ne yapmalıyım sızce yardımcı olurmusunuz.

uleee benim nişanlımda yengeç ama hiç böyle değil uysal sakin tam aksine sankim ben böyleyimkaydirigubbakcemile3 yoksa o yayda ben yengeçmiyim var bu işte bi terslik kesin anası nezaman doğduğunu unuttu:)))))

tatlım sana bişey diyeyimmi evlenene kadar allahım böyle sakin durgun mantıklı bir adam olamaz böyle birisi kaldımı dünyada diyordum.evlendikten hemen sonra hatta o günden itibaren bütün bu dengesizliklerini görmeye başladım,şok oldum.emin ol kaybetmemk için ellerinden geldiğince sinirli taraflarını göstermiyorlar.ama sinirlendiğinde yanında durma kaç kaçabildiğin kadar sakın karşılık verme yoksa yanarsın.çünkü aynı anlataılan gibi oluyor adam başka biri oluyor çıldırıyor.sakinleşince eski adam oluyor.sen onun bu dengesiz harekteleri karşısında dumur olup e ben şimdi napcam neye kızat neye kızmaz diye dengesiz bişe oluyorsun:S

herkes bu yengeç erkeğine sırılsıklam aşık, yengeç erkeği zaten bulunmaz nimet de.. açın gözünüzü bakın bi anacım nasıl kıskacına almış sizi. :KK47:

siz karşı çıksanız kendiniz olmak isteseniz buna sizin onun kıskançlığına huysuzluğuna hoşgörü gösterdiğiniz kadar alttan alarak yaklaşacak mı?? benimki huysuzun teki çıktı işte. duygusalmışşş pehhh! işine geldi mi duygusal kırılgan gelmedi mi haddini bilmez siler atar seni. başka bir kadına giderken de kalmaz o duygusallığı falan baştan söyleyim. vee savunması gayet açıktır: öyle çok seviyordum ve o kadar çok düşünüyordum ki seni herşey unutmak içindi.. bak bakk ayaklara bakk. :KK53:

yengeç erkeği arsız olur kızlarr, tartışmaları sevmeyen biriyseniz baş edemezsiniz. :KK20: aslan burcuyum, baskınlığımı unuttum ayol adamın karşısında :KK14: ne bir duygusal söz, romantizm, iltifat.. hiçbişe yokk :KK50: neymiş sabah kalkınca günaydın msjı istermiş, gece uyumadan değil bak "uyuyakalmadan" hemen önce msj istermiş. neden?? ilk uyandığımda ve uyuyakalamdan önce aklımda o olmak istermiş hadi yaaa paşabey mübarek :KK14: anası zaten cadı, alışmış adamın sırnaşıp dizinin dibinden ayrılmamasına.. :KK51: amaaan onla baş edeceğime aslan bulur adamın dik duruşuyla duygusuzluğuyla baş ederim, en azından boş çıkmaz o havalı imajları :KK31:

çok çektim ben yengeçten çoookk.. yok yere bağırıp çağırmalar, başa kakmalar, küçücük bi tartışmada bile kendini kaybedip tokat atmalar, hiçbişe olmamış gibi üste çıkmalar, kendini bişe sanıp küçümsemeler.. :KK15: karşısındakinin aslan olduğunu da unutuyor habire katlanıp gideceğimi sanıyor bir ömür :KK36: elli kere anlattım vazgeç şunları yapmaktan, seni sevdiğim için varım yoksa giderim diye, adamda tık yok :KK50: aslan-yengeç çiftlerine sesleniyorum geç olmadan dönün eğer çıkmazın farkına vardıysanız En Büyük TÜRKİYE 2 ayda hayatımı tersyüz etti uğraşamam valla artık gitsin elma kurdu gibi kemirdiği ömrümden :KK43:

tatlımaynenkatılıyorum.bende akrep burcuyum normalde çok iyi anlaşırlar öle denir gerçi bizde çoğu zaman iyi anlaşırız ama ben onuns uyuna gittiğim müddetçe.bazen çıldıracak gibi oluyorum uyarıyorum tersim pistir yapıyorum ama çok zor ya.evlendik bi kere bende diyorum bak benim sabrımı zorlama sonra iş işten geçmiş olur değil sen feliştahı gelse geri dönüşü olmaz.ama anlayana..

Canım benim, ancak bu kadar güzel bri tavsiye verilebilirdi... Bunları harfiyen uygulayacağım ve şimdiden diyorum ki, ben nasıl bir insanım ki bu adamı bu kadar kabuğuna çekilip bir canavara dönüştürecek derecede kırdım, eğer sevmese tepkisi bu kadar büyük olmazdı zaten biliyorum... Benim canım yengecim, çok özledim:KK9:
aynı durumdayızz ve ben bunu okumadan önce bişi yapmıştım ilk anlarda bende senn gibi özür msjları fln atmıştım umrumda değil fln diodu o derece neyse ben bişi demedim daha bekledim sonra bi şarkı paylaşmış sözleri fln okudum şebnem ferah - ben şarkımı söylerken die sonra aradan bi kaç gün geçti ben dayanamadım madem olmuo bende onu hayatımdan çıkarırım sonra ben onu sildim şu malum siteden reklam yapılmıo sanırım risk almiim nese 2 gün geçti dayanamadım çok özledim ekledim daha eklediğim anda kabul etti ve msj attı soru işareti yollamış yengecim bende bi sebebi yok dedim sadece böyle kalsın istedim dedim tamam dedi dahada bişi demedi. öyle şuanlık ben çok dengesiz davrandım ona gvnmeyip tersledim sonra geri dönen ben oldum buda bıktı dengesiz davranışımdan :S bana da yardım edin

aynı durumdayızz ve ben bunu okumadan önce bişi yapmıştım ilk anlarda bende senn gibi özür msjları fln atmıştım umrumda değil fln diodu o derece neyse ben bişi demedim daha bekledim sonra bi şarkı paylaşmış sözleri fln okudum şebnem ferah - ben şarkımı söylerken die sonra aradan bi kaç gün geçti ben dayanamadım madem olmuo bende onu hayatımdan çıkarırım sonra ben onu sildim şu malum siteden reklam yapılmıo sanırım risk almiim nese 2 gün geçti dayanamadım çok özledim ekledim daha eklediğim anda kabul etti ve msj attı soru işareti yollamış yengecim bende bi sebebi yok dedim sadece böyle kalsın istedim dedim tamam dedi dahada bişi demedi. öyle şuanlık ben çok dengesiz davrandım ona gvnmeyip tersledim sonra geri dönen ben oldum buda bıktı dengesiz davranışımdan :S bana da yardım edin

Canım, beklemekten başka çaren yok senin, üzerine gitme en iyisi çünkü üzerine gidip baskı yapınca sonucunun ne olduğunu yaşadım ve gördüm...

tatlım sana bişey diyeyimmi evlenene kadar allahım böyle sakin durgun mantıklı bir adam olamaz böyle birisi kaldımı dünyada diyordum.evlendikten hemen sonra hatta o günden itibaren bütün bu dengesizliklerini görmeye başladım,şok oldum.emin ol kaybetmemk için ellerinden geldiğince sinirli taraflarını göstermiyorlar.ama sinirlendiğinde yanında durma kaç kaçabildiğin kadar sakın karşılık verme yoksa yanarsın.çünkü aynı anlataılan gibi oluyor adam başka biri oluyor çıldırıyor.sakinleşince eski adam oluyor.sen onun bu dengesiz harekteleri karşısında dumur olup e ben şimdi napcam neye kızat neye kızmaz diye dengesiz bişe oluyorsun:S

aynen benimde eşim yengeç ben ikizler.nişanlıyken yok böyle biri diyordum aman allahım efendi,kibar hele telefonda kopacak incelikten düşünceli,merhametli,çok girişken,espirili bi arkadaş yazmış geçen sayfalarda aldatması asla olamaz ama art niyet düşünmeksizin herkese yardım eder bay bayan özellikle bekarken.ama evlendikten sonra hakikaten neye kızacağı belli olmayan bi anda coşan sonra durulup hiç bişey olmamış gibi davranılmasını bekleyen,sinirlendiğinde canavara dönüşen karşısındakini hiç düşünmeyen birisi oluyor.cvp vermek büyük hata evt çünkü hep o haklı ve hep Bİ CVP VAR ne yazıkki hep var susup dinlemez üste çıkar.ama sakinkende işten eve ,evden işe birisi ne yedireceğini ne alacağını bilemez bişeye gönül koy hemen almak ister hiç ikiletmez suratını as otur on kere sorar bişey mi oldu diye..zor kızlar ya iki insanın aynı evde anlaşması çok zor.

benimde başımda bir yengeç erkeği var ben boğa burcuyum .. halbuki en iyi evlilikte uyum olarak boğa-yengeç ilişkisini gösteriliyor ama ilk başlarda ruh ikizimi bulduğum insan sonradan mutasyona uğradı sanki .... aşırı derecede kıskanç.... şüpheci doğru söylesen bile o mutlaka altında bir şeyler arar kendi kafasında kurduğuna inanır .... saati saatini tutmaz... bir sat önce tamam der sonra ben öyle uygun olmadığına karar verdim der .... seni ailesinden birilerine benzetmeye çalışır giyim kıyafet yaşam tarzı olarak.... güvensiz aşırı derece o na göre yeryüzünde tek güvenilecek insan kendisi .... arama beni bi daha der aramazsın bu sefer seni niye aramıyosun diyerek suçlar yargılar vs vs vs yanii bilmiyorum sanırım tüm yengeç erkekleri böyle %80 kadarı ama bana böylesi denk geldi şuan birliktemiyiz hayır ayrıyız ama kopabiliyor mu hayır ... tam bir yengeç

Birde bunların pireyi deve yapma huyları var ki illallah!!! Bazısı tam bir işkolik oluyormuş gördüğüm kadarı ile, bende böylesine denk geldim mesela, adamın dini imanı iş, iş, iş... Sonuç en ufak sıkıntıda, bunca iş güç arasında birde seninle uğraşamam tribi atarak(böyle söylemedi tabii) çekti gitti... Eh güle güle madem, dönersen kapım açık ama sana dön demeyeceğim egosit yengecim!

tatlımaynenkatılıyorum.bende akrep burcuyum normalde çok iyi anlaşırlar öle denir gerçi bizde çoğu zaman iyi anlaşırız ama ben onuns uyuna gittiğim müddetçe.bazen çıldıracak gibi oluyorum uyarıyorum tersim pistir yapıyorum ama çok zor ya.evlendik bi kere bende diyorum bak benim sabrımı zorlama sonra iş işten geçmiş olur değil sen feliştahı gelse geri dönüşü olmaz.ama anlayana..

bende akrep burcuyum ve tahammül edemediğim yonleri var.nişanlımın. nişanlım kavga edince ozür dilemez hep o haklıdır romantik görünür ama hiç o yonleri yok hep cok bilmiş halleri var ayrılmayı düşünüyorum 2 ay yok bile düğünüme senin dediklerinde düşündürdü iyice.

elde edene kadar, bebek gibi mahsum şekerdirler.çok cici, kendilerini kanıtlama hastalıklarıda mevcuttur.ayrıca gerçekten cimriler.çok düşünceliyim, yok böyleyim şöyleyim demelerine rağmen, ince düşünme yeteneğinden yoksundurlar.beraberliğin ilk dönemlerinde seviyorum, ölüyorum, bitiyorumları duymaktan gına gelir.ama ne zaman ki onu sevdiğinizi söylediğinizde geri çekilirler, kaçarlar.ama ne kaçış.amaçları sadece sevdirip gitmektir bu burca mensup insanların.ayrıca çok duygusallardır, hiç olmadık yerlerde içip içip hönkürürler, sevmedikleri halde seviyorum taklidi yapmayada bayılırlar.son 3 yılımı bu burcun iki insanına heba ettiğim için gerçekten kendi adıma üzülüyorum:):KK1:

para harcamayı sevmiyor evet benimkide ve kendine dısarıda güvensz bana gelince de dili bi pabuç

iyidirler,hoşturlar,
ama son derece sıkıcı tiplerdir,
bi tane başımda var,
adam ağzını açıp konuşmuyo yaa,
birde sorun çözme gibi yetileri yok, anında içlerine kapanıyorlar,en sinir olduğum yönüde bu.
yoksa evine son derece bağlı oluyorlar.

benim nişanlımda aynı dedğin gibi biri. sıkıcı sohbeti yok sıkılıom onla artık ama beni de cok seviyo sinirliyken kırıcı oluyo

aynen benimde eşim yengeç ben ikizler.nişanlıyken yok böyle biri diyordum aman allahım efendi,kibar hele telefonda kopacak incelikten düşünceli,merhametli,çok girişken,espirili bi arkadaş yazmış geçen sayfalarda aldatması asla olamaz ama art niyet düşünmeksizin herkese yardım eder bay bayan özellikle bekarken.ama evlendikten sonra hakikaten neye kızacağı belli olmayan bi anda coşan sonra durulup hiç bişey olmamış gibi davranılmasını bekleyen,sinirlendiğinde canavara dönüşen karşısındakini hiç düşünmeyen birisi oluyor.cvp vermek büyük hata evt çünkü hep o haklı ve hep Bİ CVP VAR ne yazıkki hep var susup dinlemez üste çıkar.ama sakinkende işten eve ,evden işe birisi ne yedireceğini ne alacağını bilemez bişeye gönül koy hemen almak ister hiç ikiletmez suratını as otur on kere sorar bişey mi oldu diye..zor kızlar ya iki insanın aynı evde anlaşması çok zor.

evli olmanz dıkkatımı cekti yengeçle evlilik zor mu gercekten

10 yıllık arkadaşım kendisi yaklaşık 1 ay önce birdenbire başladı her şey 2 hafta oldu aramızdaki ilişkinin adının konması.Aslında babamda yengeç fakat nasıl davranacağımı bilemiyorum şuan.Ortak arkadaşlarımdan duyduğuma göre beni gerçekten seviyormuş fakat ciddi anlamda bir ketum.sevdiğini özlediğini çok dolaylı bir yoldan gösteriyor.şimdilik çok aşırı bir kıskançlığı yok tam bir işkolik ve yedirmeyi içirmeyi gerçekten çok seviyor.Ben yaklaşık 5 ay önce yüzük attığım için haliyle herkese karşı bir güvensizliğim var ve tam ilgimi kendisine gösteremiyorum.Tipik bir akrep kadını olmama rağmen.Gündüz iş zamanı kesinlikle arayıp sormuyorum ki konsantrasyonu dağılmasın.her neyse dün gece dışarı çıktık güzel her zaman gittiğimiz bir mekana gittik ilgisinde bir kusur yok ama dengesiz bir zaman aşırı ilgili bir zaman normal ilgili bir tipleme kalabalık bir gruptuk haliyle alkol alındı normalde hiç dağıttığını görmemişimdir dedim ya 10 yıldır tanıyorum.çıkışta bir arkadaşıyla konuşurlarken gecenin bir körü işimiz var seninle diyince ben kendimce bir tartışma olacak sandım bugüne kadar beni iki adım öteye tek yollamayan adam gecenin o saatinde taksiye tek bindirmeye kalkınca inat ettim ve sen binmeden gitmiyorum dedin.haliyle bir yengeç erkeğinin fena damarına basmış olduğumu takside anladım.ben hayatım boyunca onu hiç böyle sinirli gördüğümü hatırlamıyorum. onu rezil ettiğimi o arkadaşıyla meğerse iş yaptıklarını bir daha kesinlikle karışmamam gerektiğini nasıl karışırmışım gibi laflar etti.ben tabi ne işinin olduğunu beni o saatte taksiye tek bindirmeye gönlünün el verip vermediğini sordum ayrıca iş yaptığını nerden bilebilirdim gibi konuşmalara devam edince iyice sinirlendi ve susmamı söyledi eve geldim taksiden indi normal bir şekilde öptü ben hala soru sormaya devam ederken canım eve git hadi dedi bende döndüm arkamı gittim. her sabah günaydın derim bu sabah sadece şu mesajı attım:"sana gerçekten çok kırgınım hayatımda kimseyi rezil etmiş insan değilim o kişilerin ile alakalı oldugunu düşünemedim zaten tahmin etmemde zordu benim orda algıladıgım bambaska bir seydı ve sensiz gitmeyişim seni yalnız bırakmamak içindi.bunun karsılıgı keske dün bana gösterdiğin tavır olmasaydı.benim sana veya işine zarar vermeye kötü bir şeye sebep olabiliceğimi düşünmen ve verdiğin tepki beni çok üzdü" oldu. kendisi hala cevap vermiş değil.aramadım da ne yapmalıyım bilmiyorum?

ya nedir yengeçten çektiğim durun anlatayım da haklımıyım ???????

Son düzenleme:
Anlamadığım bir şey var Ben ikizler ve o yengeç beni elde etmek için bariz utangaç ve kendini zorlayarak yaklaştığına eminim hatta ilk 3 çıkışımızda elimi değil tutmak

yanaklarımdan bile öpmemişti. Derken çıkmaya başladık. 2 ay kadar iyiydik sonra ben sevgi ilgi görmek için üstüne fazlaca gitmeye başladım. Aramamalar ihanetler vs sonra

ayrıldık. Sonra yapmadığı şaklabanlık kalmadı. Yan apartmanımda ve balkonu benim odamın balkonuma bakıyor. Yani yatağıma yattığım zaman onun balkonunu çok daha rahat

görüyorum.Evet tam bir ev kuşu Babaannesiyle yaşıyor ona kıyamaz kendi iş yapar kilimleri halıları bile o yıkar. Derken benim ona karşı koymam çok zordu. Şirinlikleri

saatlerde soğuk sıcak demeden balkonu mesken tutması falan sonra tekrar başladık. Sonrada yalanları gerekli gereksiz tutarsızlıkları İlişkide değil sanki annesiyim gibi bir hal

aldı görüşmüyoruz ve telefonlaşmıyoruz sadece sigarası bittiğinde ya da bir şey yapması gerektiğinde akıl danışmak için vs sonra ben yine dayanamadım. Bitti dedim 10 gün

falan bekledi kızgınlığım geçsin diye yine şaklabanlıklar şirinlikler ben perdemi komple kapatır oldum. Telefon açıp niye kapattın pencereni demeler aradan 1 sene geçti belki

10 kere ayrıldık barıştık. En sonuncu barışmamız henüz 3 gün oldu. Buluşalım işte diye zorladı. Gittim dedim doğum günümü bile hatırlamadın ağaç köklendi artık.Kırılmış ağaç

meyve vermez dedim yok verdiririz.Bi dal yeşil kalmıştır üstünde falan hayır ya yok şansı dedim Sonra yanağından öptüm arkama bakmadan gittim. Eve gelince sanki biz

barıştık dedim. Gülümsemeler şaklabanlıklar vs vs ertesi gün kıyamadım. İşten geliş saatinde arka sokakta bekledim özledim seni dedim. Öptü beni ve ertesi gün sabah aradı

uyuma işte kalk gezelim. Kalktım. Güzel bir gündü. Sonra beni öperken o seni özledim dedim İlk kez 1 senede ilk kez Bende özledim dedi. Ben ona beni seviyormusun desem

yahut beni seviyorsan şunu yapma dediğimde Sevmesen ne işim var seninle derdi. Bir de ilk kez duyduğum bir kelime daha Tam senden kurtuluyorum. Tekrar karşıma

çıkıyorsun. Nasıl ya dedim boşver dedi. sessizliğinden de yalanlarından da ilgisizliğinden de bıkıyorum. Ama bir bakıyorum yine barışmışız allahım kafayı yiyeceğim ya sizin

söyledikleriniz tersi de var yani ne yapacağımı bilmez bir çıkmazdayım

haksızmıyım ama ya :KK43: kafayı yiyeceğim ilişkimi yaşıyoruz yoksa cezamı çekiyorum bilemiyorum biri bana bir yol göstersin Mesela yengeçten kurtulma yolu :)))))))))

Son düzenleme:
X