Şampuan ve Saç Kremleri Gliss sv sa bakm kremi--sa krklar iin ( argan ve shea ya)

kızlar benim saçlarım düzleştiriciden aşrı yıprandı uçları çok kırıldı nerdeyse yanık gibi oldu.kestirmek de istemiyorum bu gliss bana ii gelir mi hangi rengini kullanmam gerekio bi faydası olur mu??

kızlar benim saçlarım düzleştiriciden aşrı yıprandı uçları çok kırıldı nerdeyse yanık gibi oldu.kestirmek de istemiyorum bu gliss bana ii gelir mi hangi rengini kullanmam gerekio bi faydası olur mu??

canım bende aynı problemi yaşıyodum.kestirdim mecburen sonra aynı markanın koyu sarı onarıcı maskesi var onu kullandım inanılmaz hızlı uzadı saçlarım sonra durdu tabii yine kırılınca ben çok şampuan krem değiştirdim ama hiç öyle kırıkları önleyen onaran görmedim.bu markanın ısıya karşı etkili koruyucusu var ama o da 80 dereceye kadar koruyor bi işe yaramıyor yani

çok saol canım uğraştırdım senide benimde bu ürünlerde gözüm kalmıştı zaten ama şampuanla saç kremiyle sorun yaşayınca boşuna almıyayım demiştim

önemli deil canım yine bişey olursa yardımcı olurum.bu arada geçen akşam bu soruna cevap ararken odama getirmiştim duşta uygulanan kremi sonra götürmedim tabi dağınık biri olarak.ertesi gün duşa girdim aranıyorum yok çıktım şıpır şıpır tüm dolaplara baktım aradım taradım yok en son odama gelmek geldi aklıma kaydirigubbakcemile3 yanlızım diye ne havlu aldım ne bişey üstüme öyle cıbıl cıbıl arandım ama soruna cevap bulabildiysen hiç önemi yok:1hug:

önemli deil canım yine bişey olursa yardımcı olurum.bu arada geçen akşam bu soruna cevap ararken odama getirmiştim duşta uygulanan kremi sonra götürmedim tabi dağınık biri olarak.ertesi gün duşa girdim aranıyorum yok çıktım şıpır şıpır tüm dolaplara baktım aradım taradım yok en son odama gelmek geldi aklıma kaydirigubbakcemile3 yanlızım diye ne havlu aldım ne bişey üstüme öyle cıbıl cıbıl arandım ama soruna cevap bulabildiysen hiç önemi yok:1hug:

çok saol canım zemuszemus benim gibisin sende herelde bi koyduğumu bidaha bulamam bende genelde yada çok sonradan hatırlarım yerini :teytey:

çok saol canım zemuszemus benim gibisin sende herelde bi koyduğumu bidaha bulamam bende genelde yada çok sonradan hatırlarım yerini :teytey:

evde bi ben bi babam bi de erkek kardeşim var canım onlar tüm gün evde olmuyor akşama kadar ben çalıp ben oynuyorum sositososito herşeyimi kaybederim ve hani aman şurda yoktur oraya hiç bakmiyim dediğim yerlerden çıkar

canım bende aynı problemi yaşıyodum.kestirdim mecburen sonra aynı markanın koyu sarı onarıcı maskesi var onu kullandım inanılmaz hızlı uzadı saçlarım sonra durdu tabii yine kırılınca ben çok şampuan krem değiştirdim ama hiç öyle kırıkları önleyen onaran görmedim.bu markanın ısıya karşı etkili koruyucusu var ama o da 80 dereceye kadar koruyor bi işe yaramıyor yani

saol canm yani bi faydası olmaz mı kestrmek de istemiyorum esasen o yüzden çözüm yolları arıyorumm

bende de sarı olan onarıcı maskesi var, haftada bir kullanıyorum saçlarım yağlı olduğu için. bnm saçlarım boyadan yani açmadan dolayı bayaa yıpranmıştı hatta öncesinde perma da var, saçımın bi tarafı resmen yanmıştı bole cansız gibiydiler sadece kabarıyolardı ,fönlüyken bile belli oluyodu arkadaslar ne oldu diye soruyodu, cok uzattm sonuc olarak bu maskeye başladığımdan beli gözle görülür bir şekilde düzeldi, şimdi en azından kabarmıyo ve yanık durmuyo saçımın o tarafı :KK70: yani fikir olsun diye anlatmak istedim size..

Ben bunun pembe olanını kullanıorum.
Müthiş bişey.Saçlarım yumuşacık oluor ve o kadar güzel kokuor ki.7-8 kutu bitirdim.
3 tipi var 3ünü de denedim.Favorim pembe şişe. Sevgilim saçların çok güzel kokuor dio sürekli yerimseniben

kızlar ben öaske olarak body shopun brazil notu kullaıyorum kırıklarım azaldı ve saçlarım parlak ve hoş kokuyo (tabi herkes begenmeyebilir body shop kokularnı parfümsüz oldugundan)tavsiye ederim gliss e gelince o maskeyi de kullanmıştım ondanda memnun kaldım spreylerden sarıyı kullandım pek memnun kalmadım turuncusu daha iyi gelmişti bana eger benm gibi normalden kuruya dönükse saçlarınızı turuncuyu öneririm ..

benim saçlarım uzun.uçlarını genelde bigudiyle sararım.sarmadan önce de krem sürmem gerekiyo ii tutması için.bu sıvı saç kremiyle olur mu?bunu sürüp bigudiyle sarabilirmiyim.tutarmı sizce kızlar??

merhaba kızlar a.s.,
ben elseve nutri gloss sıvı saç bakım kremini aldım. Eğer kullananlar varsa yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim..

ben kullandım bu gliss i ve hala var kremi şampuanı ve bu sprey.şampuan az kullandım ve bıraktım saçımda kepek yaptı,saç uçlarımdaki kırıklarda geçmedi,sprey sadece saçı açmaya yarıyor,olan kırıkları geçirmiyor zaten,e bu durumda olmasını ne kadar engelliyor onuda bilemiyorum ki :KK43:

gliss'in sarı serisi (kırık saç uçları içindi sanırım) kokusu çok güzel :) ben geçen sene bu serinin bütün ürünlerini kullandım (şampuan, saç kremi,saç maskesi, durulanmayan sprey kremi) memnun kaldım, tavsiye ederim :)

benim saçlarım uzun.uçlarını genelde bigudiyle sararım.sarmadan önce de krem sürmem gerekiyo ii tutması için.bu sıvı saç kremiyle olur mu?bunu sürüp bigudiyle sarabilirmiyim.tutarmı sizce kızlar??

canım şekillendirmeye az çok etkisi var ama ben saçımı saracaksam kremi sürüp kurutuyorum, sonra jöle sürüp saıyorum saçımı, benm saçım jöle sürmezsem dalgalı olmuyor (saçım ince telli ve düz) ama kremi kullanmadan saçımı kurutup jöle ile sardığımda da saçlarım elektrikli & dağınık oluyor, o nedenle hem o kremden kullanıyorm, şekillendirmek için de ekstra bir şeyler kullanıyorum...

X