Sayfa: 5/10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gliss sıvı saç bakım kremi--saç kırıkları için ( argan ve shea yağı)

1. Konu Sahibi : almagester06 #41
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    hangi rengi gliss'in kırık onarıcı etkisi var acaba??
    ve nasıl kullanıcas onu?
    bide hangi şampuanla birlikte kullanmamız iyi olur.*
    Düzenleyen: denizaysim Düzenleme Tarihi : 17-04-2009 Düzenleme Saati :18:21

2. Konu Sahibi : almagester06 #42
    Alıntı denizaysim kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    hangi rengi gliss'in kırık onarıcı etkisi var acaba??
    ve nasıl kullanıcas onu?
    bide hangi şampuanla birlikte kullanmamız iyi olur.*

tatlım bnm bildiğim sarı shea yağlı dediği kırık onarıcı ama sen gene de bi ürünün üstüne bak yazıo ztn.
    banyoda şampuan we saç kremini kullan.eğer alırsan haftada bir de saç bakım maskesini kullan wala ben çok memnun kalmıştım maskesinden.kavanozda satılıo 150 ml fiyatıda 13 civarı..saçlarını tararken de sıvı saç kreminden sıkarak tarasan çok rahat açıldığını göreceksin.eğer çok dolaşmıorsa normal saç kremini kullanma.ama ben kullandığım zmnla hepsini kullanıordum çnkü çok dolaşıo saçlarım.we sıvı saç kremi yeterli nemi sağlamıo die düşünüorumm
    kendi şampuanı ile kullanırsan daha ii sonuç alırsın tatlımm

3. Konu Sahibi : almagester06 #43
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    Alıntı turkuazz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tatlım bnm bildiğim sarı shea yağlı dediği kırık onarıcı ama sen gene de bi ürünün üstüne bak yazıo ztn.
    banyoda şampuan we saç kremini kullan.eğer alırsan haftada bir de saç bakım maskesini kullan wala ben çok memnun kalmıştım maskesinden.kavanozda satılıo 150 ml fiyatıda 13 civarı..saçlarını tararken de sıvı saç kreminden sıkarak tarasan çok rahat açıldığını göreceksin.eğer çok dolaşmıorsa normal saç kremini kullanma.ama ben kullandığım zmnla hepsini kullanıordum çnkü çok dolaşıo saçlarım.we sıvı saç kremi yeterli nemi sağlamıo die düşünüorumm
    kendi şampuanı ile kullanırsan daha ii sonuç alırsın tatlımm
    çok teşekkür ederim
    bu sıvı saç spreyini denizden sonra falan uçlara sıkabiliyormuyuz güneşten koruma amaçlı??

4. Konu Sahibi : almagester06 #44
    gliissin saç kremini bende kullanıyorum hemde iki tane biri saç bakım kürü durulanmıyor kırmızı olan diğeri turuncu sıvı olan ikisinide bir arada kullanıyorum anca saç kendine geliyor bir zararı olurmu

5. Konu Sahibi : almagester06 #45
    bende glissin dipleri yağlı uçları kuru olanını kullandım ve çook memnunu kaldım ki saçımı doğal kullaniorum hiç bi şekilde sertleşme ve ağırlaşma olmadi hatta size şole söyleyim saçımda kırıklarınıda önlüyor çok memnunum bu seferde sari olanını aldım sırf kırık için daha kullanmadım ama pembesi bu kadar ii geldiğine göre diğerini düşünemiorummhihoyyyt

6. Konu Sahibi : almagester06 #46
    bugun aldm bu argan ve sheadan.bakalm nası gelck.

7. Konu Sahibi : almagester06 #47
    turuncuyla sarının farkı ne?sarıyı ben kullandım ama banyodan sonra saçın kolay taranmasından başka bi etkisi olmadı.turuncusuda aynı mıdır?

8. Konu Sahibi : almagester06 #48
    turuncu olanıı diplerii yağli uçları kuru olan için kisacasi yağ dengeleyici özelliği var sarı olanı kırıklar içinn bnsarı olanını yariladım saç uçlarım yumusacık oluooo:sm_cool::sm_cool:

9. Konu Sahibi : almagester06 #49
    teşekkürler neficim ozaman ben bide turuncuyu deneyeyim bakayım ..bide açık pembesi var o ne işe yarıo acaba?kullanan varmıki

10. Konu Sahibi : almagester06 #50
    açık pembesini bugün aldım tansaştan 4,5 liraya indirime girmişti. daha denemedim deneyince söylerim üzerinde yoğun parlaklık yazıoy ama

Sayfa: 5/10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon