Şampuan ve Saç Kremleri Gliss sv sa bakm kremi--sa krklar iin ( argan ve shea ya)

glissin şampuanı benim saçımda kepek yapıyor o nedenle kullanamıyorum ancak saç kremi ve spreyinden çok memnunum..saçlarımda röfle var..ve fön çektirmekten çok evde düzleştiriyorum saçlarımı buna rağmen saçlarımın çok güçlü olduğunu söylüyor gittiğim kuaförler..ayrıca saç spreyini banyodan sonra nemli saçıma sıkıyorum..eşimm kokusuna bayılıyor..sürekli saçlarımı seviyor,kokluyor..çok hoşuma gidiyor..kedi gibi oluyorum :)))))

kızlar bende gliss şampuan ve sıvı saç kreminin hem sarısı, hem de turuncusu var. Saçlarım uzun ve dalgalı, ben onarıcı olan turuncusuna bayıldım hem çok rahat taranıyor, hem parlak oluyor hem de tararken çok daha az dökülüyor sanırım içindeki ginseng özünden:dance:.. Fakat sarı olanı pek beğenmedim, turuncuyu kullandıktan sonra..

kızlar bende gliss şampuan ve sıvı saç kreminin hem sarısı, hem de turuncusu var. Saçlarım uzun ve dalgalı, ben onarıcı olan turuncusuna bayıldım hem çok rahat taranıyor, hem parlak oluyor hem de tararken çok daha az dökülüyor sanırım içindeki ginseng özünden:dance:.. Fakat sarı olanı pek beğenmedim, turuncuyu kullandıktan sonra..

aynen katılıyorum arkadaşım sana.sarı olan bende pek işe yaramadı pembesi zaten fos en çok turuncuyu begendim bende

bende ilkten sarıyı kullandım sarıyı beğendim ama turuncuyuda meraktan aldım onun kokusu daha güzel bundan sonra onarıcıyı alırım:)

bende aldım bu sıvı saç kreminden ama acaba ne sıklıkta kullanmam grek? siz hergün mü kullanıyorsunuz yoksa sadece banyodan sonra mı? kuru saça da uygulandığı için her taramadan önce mi kullanmak lazım

bilemedim? :uhm:

Kızlar saç dökülmesi yapmaz dimi almayı düşünüyorum ama bisüredir saç dökülmesi yaşıyorum buda dökmesinn :2:

ben de gliss in sıvılarından kullanıyorum 1 yıldır gerçekten harika kokuyor ve çok kolay taranıyor saç ama bunu kullanınca saçlarım kırılmıyor ya da kurumuyor diyemicem onlarda bir faydasını göremedim. Şampuana çam terebentin ve e vitamini kapsulu ekliyorum ben gerçekten çok çabuk uzatıyor ve kırılmayı engelliyor tavsiye ederim.

Kızlar bu sıvı saç kremlerini saçta bırakıp durulamıyoruz,peki krem kuruduktan sonra üstüne fön çekmek doğru mu sizce ? Kremin üstüne fön çekince bu kremler yanıp saçımıza zarar vermez mi.

X