Şampuan ve Saç Kremleri Gliss sv sa bakm kremi--sa krklar iin ( argan ve shea ya)

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
arkadaşlar yeni aldım saçalarım baya uzun ve uçları kırılıyor. kestirmeyede kıyamıyorum. gliss sısvı saç kremi aldım. gerçekten harika. sıvı spreyli ve kuru ıslak kullanılıyor durulanmıyor mis gibide kokuyor. üstelik herşeyden yağlanan saçım yağlanmıyor.tavsiye ederim

5160872dpi171h171wzq3.jpg

tam resmini bulamadım. bu onarıcı olanın resmi benimki bunun sarı olanı. argan ve shea yağı içeriyor. 7 ytl ye aldım:eek:

saol canım ben de onarıcı olanını kullanıyorum memnunum,bazen kremlemeden sırf bununla bile saçımı açabiliyorum..bir dahaki sefere sarısından alıcam bakiyimgamyoncuiremsu

saol canım ben de onarıcı olanını kullanıyorum memnunum,bazen kremlemeden sırf bununla bile saçımı açabiliyorum..bir dahaki sefere sarısından alıcam bakiyimgamyoncuiremsu

rica ederim canım. bende öyle artık saç kremi kullanmıyorum. boyadan sonra saça illaki krem gerekiyor ama bu çok güzelkaydirigubbakcemile2

evet canım ben gliss in şampuan ve saç kremini kullnıyrum.kuaförüm bile şaşırdı :1rolleyes:.röfle vae yazın çektirdiğim fönlerden hiç etkilenmemiş diye.şampuanından ve kreminden çok memnunum bunu da deniyecem sağolkaydirigubbakcemile5

ben sarısından kullanıyorum =) sacımı rahat taramam dısında biseyi varmı pek gözleyemedim ama ii bişey gibi eger sac dökülmemin nedenini bulmazsam bu kremi suçlamaya devam edicem yanlız...

gliss gerçekten çok güzel özellikle banyodan sonra saçlarımı açmak için kurtarıcım oluyor diyebilirim saçlarım çok daha rahat taranıyorkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Ben bir ara kullanmıştım dipleri yağlı uçları kuru saçlar için. Ama şişeyi bitirmeden bıraktım. Pek bir etkisini görmemiştim sanırım.Diğerleri gibi durdu durdu, çöpü boyladı.sırnaşık şey
Saçlarımı sönükleştiriyordu, hacimli durmuyordu.
Sizde de böyle oluyor mu? Diğer çeşitlerini mi denesem diye düşünüyorum.
Ben Tresan kullanıyorum set halinde, saçlarım sağlıklı:nazar: ama koruma amaçlı bir ürün kullanmayı düşünüyorum.a.s.

takipteyimsengözlerimebaksanab

ama bu sorunu yasayan bi kaç kişi daha vardı onlarda yazmıslardı döküyo diye... mirmirmirmir

glisi saçının diplerine sürmediğin sürece dökülmeye sebep olmaz,saçın dibine sürülen şampuan dışındaki kremsi her madde dökülmeyi arttırıyo,oradaki gözenekleri genişlettiği için.çam terebentin dökülmeye çok ii geliyo şampuanına atabilirsin bi ölçekyerimseniben

ben glissin dipleri yağlı uçları kırık saçlar için olanını kullanıyorum ve bana gayet iyi geldikaydirigubbakcemile2

glisi saçının diplerine sürmediğin sürece dökülmeye sebep olmaz,saçın dibine sürülen şampuan dışındaki kremsi her madde dökülmeyi arttırıyo,oradaki gözenekleri genişlettiği için.çam terebentin dökülmeye çok ii geliyo şampuanına atabilirsin bi ölçekyerimseniben

glisin sampuanını verdi kozmetikteki kız renk koruyucu sampuanını onu kullanmaya basladım sac boyam hemen akmasın diyebenneyaptımki banyodan cıkıncada kremi sıkıyorum saclarıma diplere degdirmiyorum ama sprey sonucta illaki geliodur:uhm:.. belki gliss bana yaramıyodur olamazmı.. kremi olmasada sampuanı yaramıyodur belki.... -tatlicadiarzu-
ben bi kac yıkama ara vereyim eski sampuanıma döneyim bakalım ne olcak:eek::eek:
buldum ne yapacagımı gliss kremi eski sampuanımla deneyip öyle gözlicem sonucukaydirigubbakcemile3

glisin sampuanını verdi kozmetikteki kız renk koruyucu sampuanını onu kullanmaya basladım sac boyam hemen akmasın diyebenneyaptımki banyodan cıkıncada kremi sıkıyorum saclarıma diplere degdirmiyorum ama sprey sonucta illaki geliodur:uhm:.. belki gliss bana yaramıyodur olamazmı.. kremi olmasada sampuanı yaramıyodur belki.... -tatlicadiarzu-
ben bi kac yıkama ara vereyim eski sampuanıma döneyim bakalım ne olcak:eek::eek:
buldum ne yapacagımı gliss kremi eski sampuanımla deneyip öyle gözlicem sonucukaydirigubbakcemile3

olabilir cnm birine iyi gelen herkese iyi gelicek diye bişey yok..
şampuandan olabilr,mevsimsel olabilir bi çok sebebi olabilir saçların cok kuru değilse
ne şampuan kullanırsan kullan çam terebentin atabilirsin dökülmeyi şak diye kesiyoşutarafagitti

bide bunun pembe olanı var oda çok güzel saç pırıl pırıl parlıyo. yumuşacık oluyo bi arkadaşım kullanıyo ondan biliom.

pembe olanı mı?
ben bir tek sarı ve kahverengi olanını biliyorum sıva saç kremi ama
benimde saçım yumuşacık oldu yağlandırmıyo kırıklara gelince azaldı gibi ama dökülme konusunda hala bir işe yaramadı

Ben de kullanıyorum, güzel bir ürün...Saçımı düzleştirdikten sonra, ortalarına ve en çok uçlara sıkıyorum, çok güzel bakım yapıyor.

X