Şampuan ve Saç Kremleri Gliss sv sa bakm kremi--sa krklar iin ( argan ve shea ya)

hangi rengi gliss'in kırık onarıcı etkisi var acaba??
ve nasıl kullanıcas onu?
bide hangi şampuanla birlikte kullanmamız iyi olur.*

Son düzenleme:
hangi rengi gliss'in kırık onarıcı etkisi var acaba??
ve nasıl kullanıcas onu?
bide hangi şampuanla birlikte kullanmamız iyi olur.*

tatlım bnm bildiğim sarı shea yağlı dediği kırık onarıcı ama sen gene de bi ürünün üstüne bak yazıo ztn.
banyoda şampuan we saç kremini kullan.eğer alırsan haftada bir de saç bakım maskesini kullan wala ben çok memnun kalmıştım maskesinden.kavanozda satılıo 150 ml fiyatıda 13 civarı..saçlarını tararken de sıvı saç kreminden sıkarak tarasan çok rahat açıldığını göreceksin.eğer çok dolaşmıorsa normal saç kremini kullanma.ama ben kullandığım zmnla hepsini kullanıordum çnkü çok dolaşıo saçlarım.we sıvı saç kremi yeterli nemi sağlamıo die düşünüorumm
kendi şampuanı ile kullanırsan daha ii sonuç alırsın tatlımm

tatlım bnm bildiğim sarı shea yağlı dediği kırık onarıcı ama sen gene de bi ürünün üstüne bak yazıo ztn.
banyoda şampuan we saç kremini kullan.eğer alırsan haftada bir de saç bakım maskesini kullan wala ben çok memnun kalmıştım maskesinden.kavanozda satılıo 150 ml fiyatıda 13 civarı..saçlarını tararken de sıvı saç kreminden sıkarak tarasan çok rahat açıldığını göreceksin.eğer çok dolaşmıorsa normal saç kremini kullanma.ama ben kullandığım zmnla hepsini kullanıordum çnkü çok dolaşıo saçlarım.we sıvı saç kremi yeterli nemi sağlamıo die düşünüorumm
kendi şampuanı ile kullanırsan daha ii sonuç alırsın tatlımm

çok teşekkür ederim
bu sıvı saç spreyini denizden sonra falan uçlara sıkabiliyormuyuz güneşten koruma amaçlı??

gliissin saç kremini bende kullanıyorum hemde iki tane biri saç bakım kürü durulanmıyor kırmızı olan diğeri turuncu sıvı olan ikisinide bir arada kullanıyorum anca saç kendine geliyor bir zararı olurmu

bende glissin dipleri yağlı uçları kuru olanını kullandım ve çook memnunu kaldım ki saçımı doğal kullaniorum hiç bi şekilde sertleşme ve ağırlaşma olmadi hatta size şole söyleyim saçımda kırıklarınıda önlüyor çok memnunum bu seferde sari olanını aldım sırf kırık için daha kullanmadım ama pembesi bu kadar ii geldiğine göre diğerini düşünemiorummhihoyyyt

turuncuyla sarının farkı ne?sarıyı ben kullandım ama banyodan sonra saçın kolay taranmasından başka bi etkisi olmadı.turuncusuda aynı mıdır?

turuncu olanıı diplerii yağli uçları kuru olan için kisacasi yağ dengeleyici özelliği var sarı olanı kırıklar içinn bnsarı olanını yariladım saç uçlarım yumusacık oluooo:sm_cool::sm_cool:

teşekkürler neficim ozaman ben bide turuncuyu deneyeyim bakayım ..bide açık pembesi var o ne işe yarıo acaba?kullanan varmıki

açık pembesini bugün aldım tansaştan 4,5 liraya indirime girmişti. daha denemedim deneyince söylerim üzerinde yoğun parlaklık yazıoy ama

teşekkürler neficim ozaman ben bide turuncuyu deneyeyim bakayım ..bide açık pembesi var o ne işe yarıo acaba?kullanan varmıki

ben açık pembesini kullandım eh işte..ötekilerden de kullandığım için onlarla kıyaslayınca pek hoşuma gitmedi,etkisizmiş gibi geldi bana.
ben bu sıvı saç kremlerini glissin nerdeyse her rengini denedim en iyisi sarı olanı bu argan yağı içereni bence.

gliss in %95 e kadar kırılmayı önleyen onarıcı bakım şampuanından vede kreminden aldım ne saçımı güzel kokuttu ne kırıklara bi etkisi oldu kullandığımdan beri saçlrımda avuç avuç dökülmeye başladı ayrıca uçlarıda dökülüyor saçlarımın hala deniyorum 2 ayı geçmişimdir kullanalı ama tık yok
elidorun ışıltılı parlaklık şampuanı bile çok daha yumuşak ve güzel kokulu yapıyor saçımı , hayal kırıklığına uğradım bi mucize beklememe rağmen
bu sıvı saç kremlerininde sarı olanında alıcaktım ama çok tereddütte kaldım kafamçokkarıştı

kızlar ben aynı kremin onarıcı maskesini de kullanıyorum saçlarınmı yumuşacık yapıyor defalarca düzleştirmeme rağmen bi kere yıkıyorum bunlarla hemen eski doğal dalgasına dönüyor eskiden dalgalarda azalma dağılma oluyordu hem çok güzel kokuyor sevgilim bayılıyor opuyorumnanaktan

kızlar ben aynı kremin onarıcı maskesini de kullanıyorum saçlarınmı yumuşacık yapıyor defalarca düzleştirmeme rağmen bi kere yıkıyorum bunlarla hemen eski doğal dalgasına dönüyor eskiden dalgalarda azalma dağılma oluyordu hem çok güzel kokuyor sevgilim bayılıyor opuyorumnanaktan

maskenin fotoğrafını koyabilirmisin
peki onarım yapıyormu gerçekten?

hiçbir etkisini qörmedim ben arkadaşlar. parlaklık verdiği falanda yok (bu arada pembe olanı var bende diğerlerini bilemiyorum ) sadece saçın kolay taranmasına yardımcı oluyor ve bu arada saça sıkıp ardındada düzleştirdiğinizde daha mat bir qörünüm oluyor.

maskenin fotoğrafını koyabilirmisin
peki onarım yapıyormu gerçekten?

http://picnica.ciao.com/fr/47820370.jpg maskenin resmi bu canım çok yoğun kıvama sahip krem gibi uclarına ve boylara sürüyorum sadece zaten az kişi bilir bunu ama kremler maskeler saç dibine uygulandığında dökülmeye sebep olur.işte bunu sampuandan sonra uyguluyorum.şampuanımda duru içine d kontrol hapı atmıştım koca şişenin bitsin diye kullanıyorum öylesine bi etkisi olduğundan değil yani.

spreyide elime geçtikçe kullanıyorum kırılmalar azaldı dökülme devam ama gerçekten saça canlılık veriyor bu maske ve sprey

spreyde bu işte

http://www.kozmetikvemoda.com/images/products/03/15/44/31544_buyuk.jpg

önceden sadece sprey kullanıyordum maskeyi aldım şimdi maskeyi her duşta kullanıyorum spreyide mesela evdeysem tüm hafta normalde her gün duş alırım alamazsam 2-3 gün o zaman spreyi sıkıyorum düzenli kullanmıyorum yani

http://picnica.ciao.com/fr/47820370.jpg maskenin resmi bu canım çok yoğun kıvama sahip krem gibi uclarına ve boylara sürüyorum sadece zaten az kişi bilir bunu ama kremler maskeler saç dibine uygulandığında dökülmeye sebep olur.işte bunu sampuandan sonra uyguluyorum.şampuanımda duru içine d kontrol hapı atmıştım koca şişenin bitsin diye kullanıyorum öylesine bi etkisi olduğundan değil yani.

spreyide elime geçtikçe kullanıyorum kırılmalar azaldı dökülme devam ama gerçekten saça canlılık veriyor bu maske ve sprey

spreyde bu işte

http://www.kozmetikvemoda.com/images/products/03/15/44/31544_buyuk.jpg

önceden sadece sprey kullanıyordum maskeyi aldım şimdi maskeyi her duşta kullanıyorum spreyide mesela evdeysem tüm hafta normalde her gün duş alırım alamazsam 2-3 gün o zaman spreyi sıkıyorum düzenli kullanmıyorum yani

çok saol canım uğraştırdım senide benimde bu ürünlerde gözüm kalmıştı zaten ama şampuanla saç kremiyle sorun yaşayınca boşuna almıyayım demiştim

X