Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston kızıl viyole

Lakito

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2007
2.702
205
Aranızda saçını bu renge boyayan var mı nasıl bişey? Koyu mu açık mı?

Aranızda saçını bu renge boyayan var mı nasıl bişey? Koyu mu açık mı?

canım,
oldukça koyu bir renk ve koleston çok da koyu çıkıyor katalogdaki renkten.
ben en son bakır kızıl boyamıştım,koyu siyah kızıl gibi olmuştu.
bence daha açık tonlara bak ve koleston ile boyama.palette veya loreal daha iyi.

bugün baktım kızıl viyoleye...ben daha önce kızıl büyü boyamıştım ama akınca çok açıldı..bense koyu kızıl istiyorum...kızılın üzerine gittim çikolata kahvesi boyadım çok tatlı bi renk oldu alttaki kızılla karşınca....sonra loeral kestane şekeri boyadım...bu sefer çok daha tatlı oldukaydirigubbakcemile3 sanki mürdüm rengi gibi oldu...tam istediğim kızıl oldu yani....ama tabi benim zemin kızıldı dediğim gibi....

şimdide temmuza kızıl viyoleyi düşünüyorum...baya koyu bir kızıl çünkü...boyayınca yazarım nasıl olduğunu.....:icecream:

ben uzun süre bu renge boyadım.
şarap kızılından daha koyu ve
daha güzel duruyor bence.

boya üzerindeki reism çok güzelll bi kızıl ama boyanınca nsl olurr bende merak ettim valla.....yokmu boyayan:):)

Arkadaşlar sacı röfleliyken bu renge boyayan oldumu aranızda.saçlarım sarı röfleli bu renge boyamak istiyorumda,nasıl olur sizce.

kole3ston çok koyu çıkrıyo arkadaşlar ben açık kahve boyadım siyah oldu başka marka düşünün bence

koyu bir renk ve çabuk akıyo
saçım şuan kızıl viyole..aslında koyu kızıl istiyordum ama bu da çok koyu gibi ya
1-2 ton açığı nedir sizce??

Onun biraz daha acigi Koleston yakici viyole var. Kullanan var mi aranizda? Numarasi: 7/64

X