mide yanması ve bacakta uyusma

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
387
0
40
arkadaslar hamıle kalındıktan hemen sonra mıdede yanma baslayabılır mı yoksa bellı bır sure gecmesı mı gerekıyor benım dun gece mıdem cayır cayır yandı butun gece uyuyamadım ve bır haftadırda bacagımda uyusma oluyor sanırım hamılelıktede uyusma karıncalanma oluyormus,ben sımdı sunu merak edıyorum yanı mıde yanması durduk yere ortya cıkar mı psıkolojık degıl gıbıme gelıyor ama belkıde baska sebebeı var sız ne duusnuyosunuz?ılk hamıle kaldıgı gunlerde mıde yanması yasayan oldu mu ?

............................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba a.s.valla bacak uyusmasi icin birsey yazamam ama ben hamile oldugumu bilmeden son 3 gün önce mide yanmam baslamisti ondan sonrada gebeligimi ögrenmistim.:CüvCüv: umarim seninde hamilelikten yaniyordur kendine iyi bak hoscakal:lepi:

saol cıddıye alıp bı sen cvp yazdın oysa ben gercekten tum annelıgı bekleyen bayanlar gıbı cok hassastım ve bılgı almak ıstemıstım ama kımse lutfedığpte cvp yazmadı ne yazıkkı :KK43: esımde nobette paylasacak kımsem ypok duygularımı kendımı cok yalnız ve kotu hıssedıyorum

hayirli aksamlar eftelyaciim topigini yeni okudum seni anliyorum benimde cok cvp bekledigim yazilarim cvpsiz kalabiliyo ben hamile degilim canim keske olsaydim da soruna cvp verebilseydim ama insallah hamilesindir darisi tum isteyenlere canim kib

arkadaslar hamıle kalındıktan hemen sonra mıdede yanma baslayabılır mı yoksa bellı bır sure gecmesı mı gerekıyor benım dun gece mıdem cayır cayır yandı butun gece uyuyamadım ve bır haftadırda bacagımda uyusma oluyor sanırım hamılelıktede uyusma karıncalanma oluyormus,ben sımdı sunu merak edıyorum yanı mıde yanması durduk yere ortya cıkar mı psıkolojık degıl gıbıme gelıyor ama belkıde baska sebebeı var sız ne duusnuyosunuz?ılk hamıle kaldıgı gunlerde mıde yanması yasayan oldu mu ?
mide yanması genellikle gebeliğin 4. ayında başlıyor ve hemen hemen tüm gebelerde ortaya çıkan bi sindirim sorunu
eskiler bunu bebeğin saçlanıyor ondan miden yanıyor diyorlar ilk gebeliğimde 4buçuk aydan itibaren doğuma kadar şiddetli mide yanmalarım vardı şimdi yine başladı ve korkarım yine doğuma kadar sürecek çünkü çok şiddetli dr'una bi danış en azından rahatlatıcı bişeyler verebilira.s.

canım olabiliyo benimde oluyodu hamile kaldımı ögrenmeden önce başlamıştı ama ona yormamıştım özelliklede sabahları uyandıgımda oluyodu ve sag bacagımda bi agrı oluyodu sürekli tabi ben bebegimi kaybettim 5 haftalıkken kanamam oldu allah kimseye yaşatmasın inşallah hamilesindir canım ALLAHA EMANET OLL

X