acil yardım bekliyorum. bebeğim emmiyooooo

B

bayan stres

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bayan stres
kızım dün geceden sonra emmiyo. 2aylık bebeğim . şimdiye kadar böyle bi problemimiz yoktu . çok güzel emmiyodu. dün gece 6 saat uyudu uyandırmadım. 4gibi uyandı süt istiyo ama emmiyo. göğüslerim şişti süt dolu. makinayla sağdım biberonla verdim içmedi. kusucakmış gibi yapıyo biberonla verince. mememin başını emiyo. bu tür bişey yaşayan varmı yada çözümünü bilen

bir kere bana da olmustu, gazı ve tuvaleti vaarmıs,
tuvaletini yapınca rahatladı

sen yinede biberon verme bence biberona alışıp memeyi bırakma hikayeleri çok fazla bu sitede çok mecbur kalırsan kaşıkla dene ama bi sorun yoktur sütün de varmış bak

kızım dün geceden sonra emmiyo. 2aylık bebeğim . şimdiye kadar böyle bi problemimiz yoktu . çok güzel emmiyodu. Dün gece 6 saat uyudu uyandırmadım. 4gibi uyandı süt istiyo ama emmiyo. Göğüslerim şişti süt dolu. Makinayla sağdım biberonla verdim içmedi. Kusucakmış gibi yapıyo biberonla verince. Mememin başını emiyo. Bu tür bişey yaşayan varmı yada çözümünü bilen

belki kulaklari ağriyordur canim benim bebeğimde aynisini yapti doktora gittik kulaği ağriyormuşşş ilaç kullandik ağrisi geçince emmeye başladi

X