idrar testini sabah ilk idrarla mı yapmak lazım yardım!!!

trapper55

Çok Şükür Allah'ım
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2008
473
2
arkadaşlar bugün normalde regl olmam lazım ama henüz gelen giden yok karnım ara ara ağrıyo ama emin olmak için test yapmak istiyorum test kesin sonuç verir mi sabah ilk idrarla yapmasam olur mu böyle ilk idrarla yapmayıp adet gününde test yapıp sonuç alan var mı lütfen yardım-tatlicadiarzu-

ilk idrarla yapılması tavsiye ediliyor.
fakat beklemek istemiyorsan 4 saat hiç sıvı almadan vc ye gitmeden bekle ve sonra testi yap. böyle oluyor. adet gününde öncesinde bile sonucu gören var.
ama bunun yanında hamile olduğu halde idrar testinde 2 hafta gecikmede bile çıkmayan olduğunu duymuştum. moralini bozma. aslında en kesini kan tahlili...
neyse şimdi bekle ve yap bizede haber ver merak ettim :)

ok test alıp yapıcam akşama sonucu yazarım ben daha önce idrar testine inanmayıp defalarca kan testi yaptırdığım için yine üzülmekten korkuyorum cevabın için sağol

sabah yaparsan birçok acabadan kurtulmuş olursun.....öncelikle reglin birgün daha gecikmiş olur.....betahcg seviyen şayet hamişlik varsa dahada yükselir....vede sabah vücudumuzda daha yüksek oranda bulunur....sevgiler güzel haberlerle gelirsin inşallah.......

arkadaşlar bugün normalde regl olmam lazım ama henüz gelen giden yok karnım ara ara ağrıyo ama emin olmak için test yapmak istiyorum test kesin sonuç verir mi sabah ilk idrarla yapmasam olur mu böyle ilk idrarla yapmayıp adet gününde test yapıp sonuç alan var mı lütfen yardım-tatlicadiarzu-

Canım inşallah sevindirici haberlerini alırız. Sabah yapılan testlerde daha kesin sonuç alırsın.

canim sabah yapmana gerek yok ben akşam yapmiştim ama adetimden 1 hafta geçmişti...

bende akşam yapmıştım ikinci çizgi çok silikti. teste inanmayıp ertesi günde kan tahlili yaptırmıştım allah gönlüne göre versin canım umudunu kaybetme

güzelim hamilelik çok yeni ise sabahın ilk idrarıyla yapman gerekiyor
ben adetim biter bitmez gebe kalmışım o yüzden adetime 3 gün kala öğleden sonra yaptım çift çizgi :1shok:

canim bence de sabah yap,karnin ac olur o zaman daha iyi sonuc alirsin.
insallah hamissindir..

her testin recetesinde mutlaka yazar
sabah ki idrarla yapılırsa daha iyi sonuç verir diye

birde eğer adetinizi bir kaç gün geçmişse iyi sonuç için bence sabhaı bekleyin

idrar tüm gece beklediği için hcg daha fazla oluyor varsa eğer

Merhabalar ben yeni uye oldum bi sorum olucak sizlere adete 12gun kala hamile olup olmadigini ogrenmek mumkunmu?

X