Saç Bakım Ürünleri Avon planet spa maskesyi iddetle tavsiye ediyorum..

Kızlar biriniz resmini koysa süper olur opuyorumnanaktan

Canım zeytinyağlı olanı bu. Başka çeşitleride olmalı ama ölüdeniz (gri renkli) ve shea yağlı (pembe renkli) olanı fln.

Zeytinyağlısını kullanıyorum ben. Saçlarım düzleştiricen ötürü nem kaybetmesin diye. Memnunum. Fakat bunu ilk kullandığım zaman saçlarım ipek gibi olmuştu, sonraki kullanımlarımda ise o ilk yumuşaklık olmadı nedense :uhm:

Eklentiler

• $planetspa.jpg
    $planetspa.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 46
kızlar bn bu ay sıcak uygulanan saç bakım yağını alacağım saçlarım çok yıprandı faydası olur mu

avonun planet spa zeytinyağlı saç bakım maskesini 1 yıl kullandım saçlarıma çook iyi geldi ve saçlarım parladı :)

Ben de deniz yosunlusunu kullanıyorum.Unutmadan,üzerinde haftada 1 kullanınız yazıyor.Eğer her seferinde kullanırsanız muhtemelen saçlarınız kafanıza yapışık ve çabuk yağlanan bi hale gelir.Çünkü hafta 1 kullanımda bile miktarı kaçırırsanız saçlar öyle oluyor.

pürüzsüzleştirici maskeyi de çamur maskesini de kullanan ve kardeşine kullnadıran biri olarak söyleyebilceğim tek şey pürüzleştirici ve sivilce çıkarıcı bişi olduğudur..bi gecede sivilce yaptı..

Bende bugün aldım ama kullanımı yazmıyor nasıl kullanıcanm bu maskeyi kızlar yardımcı olurmusun hergün mü yoksa haftada 1 mi yapcam .teşekkrüler

hepinize merhaba kızlarrrr. benım saçımda suan boya yok acayip derecede kuru sert saç tipim kıvırcık ve boyun hizamda.düzleştirici kullanmadan hiçbir şekle girmio.ama saçarım ztn nemsiz kupkuru şimdi iyice kurudu.ne yapıcam bilmiyorum ya.ben suan kerastase yesil seriyi kullanıorm bide ducray nutricerat serum kullanıyorum.yinede nemlenmio saçımın uçları ya anlamadım :KK43: her ay kestiriyorum 2 senedir uzatamadım kestirmekten...ama kestirincede aynı yanı anlamadım yardım edın kızlarrr :KK43:((((

bu arada saçımın güzel ve uzun oldugu zamanlarda bende avonun yesil cam serumunu kullanıodum bıde kırmızı beyaz sampuanlarını.acaba o serummmu işe yarıodu ya :KK43:

aynen katılıyorum hatta bu urun bende alıskanlık yapmıstı cunku kullanınca akıcı yumusacık mıs kokulu ama kullanmadıgım zaman gercek saclarım ve ben tanısıyorduk.

Hiç biri yapısına etki edemez zaten. Yalnızca yumuşatır parlatır ve güzelkoku verir. Onun dışında tekrar tekrar kırılmasını önler. Sizce kırık saç uçları nasıl eskiye dönebilri ki ? Avon un yaptığı normal olan yani ve yeşil serumdan bahsetmiş bi arkadaş onu kullanan başka bi arkadaşım da çok metetmişti.

X