Cerrahpaşada rahim filmi çektirenler bakarmısınız

zynp.ZEYNEP

KOKOŞ BERRA 'M
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
4.981
9
43
kızlar 10 gün sonra cerrahpaşada gün aldım rahim filmi için ...gitmeden önce bana bişey içmeme gerek yok dediler yani ağrı kesici gibi....sonuçlar hemen veriliyomu yoksa bir kaç gün sonramı veriyolar...bide çok ağrınız oldumu....orda çektiren arkadaşlarım anlatırsanız çok sevinirim...

ben perşembe günü çektirdim biliyorsun yarım saat önce 3 tane içtim agrı kesici faydası oldu flimden sonra hiç agrım olmadı benim sonuçları 1 hafta sonra alırsınız dediler heralde seninde öyle olur sana tavsiyem sıkma kendini aynı muayne gibi 10 dk bitiyor bende biliyorsun çok korkuyordum ama öyle degilmiş tıkanıklık yoksa hemen bitiyor inşallah hayırlı haberlerini alırız canım

başakçım bana ağrı kesici içmene gerek yok dediler bende içmeyi düşünmüyorum ...inşallah çok sorun olmaz

sen bilirsin canım ilaçları alırken eczacı bayanda içmemi söyledi faydası olur dedi belki sana anestezi uygularlar belli olmaz

kızlar 10 gün sonra cerrahpaşada gün aldım rahim filmi için ...gitmeden önce bana bişey içmeme gerek yok dediler yani ağrı kesici gibi....sonuçlar hemen veriliyomu yoksa bir kaç gün sonramı veriyolar...bide çok ağrınız oldumu....orda çektiren arkadaşlarım anlatırsanız çok sevinirim...

cerrahpaşada değil ankara'da çektirdim canım, hsg çekileceğim günün akşamı bir antibiyotik ve bir ağrı kesici verdi doktor, işlemden sonra da antibiyotiğe bitene kadar devam ettim, bir de rahim ağzının açılması ve işlemin daha kolay olması için bir dil altı hapı vermişti doktorum, cycotec gibi birşeydi ismi tam hatırlayamadım ama, onun sayesinde (ikinci sefer de de olsa) rahim filmini çok kolay atlattım. hsg çekilir çekilmez doktor hiç bir sorun yok, gayet temiz dedi, ertesi gün ilacın vucudundaki dağılımını görmek için normal bir röntgen çektiler, hsg'yi de diğer röntgen çıkar çıkmaz yani 2.günde verdiler.

yaa bunlar bana neden hiç ilaç vermediler ...içmene gerek yok dediler...acaba yinede ağrı kesici içsemmi 1 tene

canım bence iç derim faydası olur en azında daha sonraki agrını keser ben faydasını gördüm yinede karar senin canım

zeynepcim ben bir doğum hastanesinde yaptırdım bu işlemi, işlem sırasında enfeksiyon kapma riskimiz de var, antibiyotiği bunun için veriyorlar, olası bir enfeksiyonu engellemek için, bence ilaçları kullan, tabi başka bir doktora danışarak.......

X