Bebek telsizi

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.203
193
arkadaşlar bebeğime telsiz alacaktım.baya araştırdım ve xxxxxxxxx bunda karar kıldım.siarişimi bugun verdim.ancak kullanan kimseye rastlamadığım için içim rahat değil.içinizde kullanan varmı?

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bebişin zaten 7 aylık olmuş,telsiz artık gerekir mi bilmiyorum ama biz memnunuz,mutfakta olup sesini duyamıyosun,tv izliyosun o uyuyo tedirgin oluyosun o yüzden çok rahat birşey bence...biz de hepsiburadada indirime girmişti sinbo aldık,sonuçta hepsi aynı görevi yapıyo,çok uygun almıştık,siparişini vermişsin,güle güle kullan canım...

benimki de wee wll ben çok memnunum canım o olmasa napardım bilmiyorum hatta onu vücuduma monte ettirmeyi bile düşünüyorum bazen balkonda mutfakta hep yanımda belime asıyorum eşim eskiden kadınlar iş yaparken bebeklerini sırtlarına bağlardı dua et teknoloji ilerledi telsizi asıyorsun sırtına diye dalga geçiyor valla iyi yapmışsın almakla güle güle kullan

ben philipsin kullanoyom çok iyi ve gıcırtıda yok sen istetmişin pahalı imiş normallerinden demmekki daha iyi:)

kızlar hepinize teşekkürler bilgilendirmeleriniz için.
inciboncuk; canım benı cok rahatlattın aynı markanın ıyı odugunu soyluyorsun.tekrar teşekkürler.
ben aldığım bebek urunlerınn zıyan oldugunu dusunmuyorum kızım bır gun bıle guvenle yararlanacaksa ve buna ımkanım varsa ıcım rahat.ayrıca bellı olmaz belkı bır kardesı olur ılerıde oda faydalanır değilmi ama yerimseniben

Aynı şehirde olsak sana kullanman için benimkini ödünç verebilirdim ben 1 ay hariç hemen hemen hiç kullanmadım gerçi bizim ev apartman katı olduğundan gerek kalmadı sesini vs duyuyorum uzun süre odadan ayrılacaksam evde kullandığım bir arabası var ona koyup yanımda gezdiriyorum

bence bu kadar pahalı bişi almaya gerek yok ben 75 ytl ye beko babytime bebefon aldım,çok memnunum

ben kraft ın kullanıyorum doğduğundan beri
50liraya almıştım
çok da memnunum
hatta telsiz sayesinde artık odasında yatıyor kuzum
imkanı olan herkese tavsiye ederim...

ben kameralı aldım gittigidiyordan. çok memnunum. hem sesini duyoyorum hemde görüyorum. mutfakta, salonda hatta banyoda bi,le fişine takıp rahat ediyorum valla. öbür türlü gerçekten çok zor oluyodu. 169 ytl ye aldım bu arada.

günaydın arkadaşlar;

ben bebek telsizi kullandım ancak cok ıhtıyac karsıladıgını duunmuyorum cunku sessı gercekten ıyı ıletmıyor ses gıdıp gelıyor anlamıyorsunuz yıne sız ısınızı bırakırp yanına gıdıp kontrol edıyorusunuz ona 200 lu ucret vermenın luzumsuz oldunu dusunuyorum suan.....

sevgiler
Nurcan

Slm canim benim görümcem o markanin kameralisini aldi cok memnun bende yakinda alacagim kismettse için rahat olsun..

cnm bende smart bebe die bi marka aldım denedik ses çok ii geyette ii çekiyor okadar para vermeye gerek varmı bilmiyorum ben 55ytl ye aldım görümcemde kullannıyo memnun olduğunu sölüyor

Ben Chicco'nun kameralı telsizini aldım çok memnunum, bazen öyle garip sesler çıkartıyor ki uyurken bir şey oldu zannediyorsun, bu yüzden de kameralı olduğu için oturduğum yerden kontrol etme imkanım oluyor. İmkanı olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum inanın lüks değil bir ihtiyaç.

benim telsizim bu gün geldi kızlar.inanın ben mutfaktayken (telsızle aramdaki mesafem 20m.) kızımın yanındakı telsızden salonda duran anne unıtesıne benım sesım gelıyor.hiç cızırtı zok evde wirelees kullanmama rağmen.şiddetle tavsiye ederim.burcununda dedıgı gıbı lüks değil ihtiyaç.en azından sureklı yanında gıdıp bakmıyorum.ben onunla konusa bılıyorum.sesimle sakinleşiyor.

X