Yağ bezelerini nasıl yok ederiz?

bubbles

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
82
0
çene kısmımda çok yağ bezesi var beyaz beyaz ama sıkınca iltihap çıkıyor onları yoketmenin bir yolu varmı? :1no2: a.s.

Son düzenleme:
çene kısmımda çok yağ bezesi var beyaz beyaz ama sıkınca iltihap çıkıyor onları yoketmenin bir yolu varmı? :1no2: a.s.

canım o yag bezeleri sıktıgında iltihap çıkıyor dıyorsun ama yag beaesıyse o ıltıhap değil yagdır ıçındekiler. genelde doktora aldırıyorlar ama senin sanırım derın ınce ki sıktıgında çıkıyormuş yada tam buyumemiş. sıktıktan sonra ıyıce içini boşaltman gerekir.yoksa tekrarlar ama izde kalabılır. benim bır arkadaşımın cenesi agız bölgesi burnu kaşların etrafı ve göz altları hep yag bezesıydı:) duşun berbattı bıgun aldım elime ıgneyı alkolu peçeteyi temizle temizle 1 hafta boyunca 2 gun arayla temizledim. çünkü temizledikten sonra şişiyor ve kızarıyordu o yuzden dınlenmesi gerekiyordu cildin. ama sonra kabuk bagladı sıkıtgım yerler ve nıhayet 3 hafta sonra tamamen duzeldi cildi:) ama yınede tavsıye etmıyorum bu yontemı sana canım.rısklı olabılır yuzun sonuçta bu dahada beter olmasın duzeltcem derken

arkadaşlar bu konuda bende dertliyim :KK43: :KK43: :KK43:

hep kollarımda küçük küçük çıkıyor eskiden beri hep sıkıyordum ve iltihap mı yağ mı anlamadığım bir sıvı çıkıyoru.

we izleri hala kolllarımda..lütfen yardımcı olun :KK43::KK43:

kız kardeşim cilt dr.gitti ve 15 dk da aldırdı tertemiz oldu. 1 sene filan oldu tekrarlamadı. tavsiye ederim.

canım bnm bildigim güzllik merkezlerinde yapıyorlar onu cilt doktoru yapıyorsa ne ala peki doktor yaptıgında iz kalıyormu yada kaç gunde iyileşiyorkafamçokkarıştı

doktorlarda bısey bılmıyor yanı delıyorlar yada lazerle falan yıne vucut uretıyor sanırım cıldı cok ıı temızlemek fondoten allık yapmamak azaltıor

X