Saç Rengi ve Saç Boyama saç boyaları ile kaş boyamak...yardım lütfen=)

kaşların siyah gibiyse (benimde siyah ordan biliyorum) kendin boyama bence git kuaförde boyat çok para almıyorlar zaten koyu kaşın açılması daha zor turuncumsu bi renk olur

merhaba arkadaşlar..15 gün önce kolestonun saç boyası ile evde kendim kaşlarımı boyadım ..5 dk falan sonra istediğim gibi bi sonuç elde ettim memnundum...fakat bu forumdaki bu konu ile ilgili bazı yorumları okuduktan sonra tekrar boyayabileceğimden emin değilim...Saç boyasının zararlı oldugundan, kaş için üretilen özel bitkisel boyalarla boyanması gerekliliğinden bahsedilmiş bikaç yerde. diger yandan nerdeyse pek cok kuoför saç boyası kullanıyor kaşlar için ve saç boyası ile kaşlarını boyayan arkadaşlarım uzun vadede bir sorun cıkmadıgını söylüyorlar...bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim çünkü sürekli kuaföre gidip boyatmak istemiyorum..kaydirigubbakcemile5

canim benim kaslarimda cok dokulme oldu zor toparladim bi kac ay hic boyamadim. zarar vermeyecek organik bi boya istiyorum kaslarim icin bilen varsa soylesiin:KK43:

X