Lekeler, Çiller Çillerinden Kurtulmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kızlar ben markamı buldum yaklaşık 4 aydır ürünlerini denedim leke tedavisi kırışıklık zayıflama sizede tavsiye ederim 10 kilo verdim ayrıca sedef egzama ürünleri de mevcut tüm cilt problemlerine iyi gelen ürün alman marka iyiki üye olmuşum alışverişini uygundan yapıyorum aloe vera dermakozmetik sağlık bakanlığı izni ile girmiş türkiyeye araştırdım

Kızlar ben markamı buldum yaklaşık 4 aydır ürünlerini denedim leke tedavisi kırışıklık zayıflama sizede tavsiye ederim 10 kilo verdim ayrıca sedef egzama ürünleri de mevcut tüm cilt problemlerine iyi gelen ürün alman marka iyiki üye olmuşum alışverişini uygundan yapıyorum aloe vera dermakozmetik sağlık bakanlığı izni ile girmiş türkiyeye araştırdım
Merhaba cnm bişey danışıcam..33 yaşındayım benim için lr nin hangi ürünleri uygun olur..faydası nedir..bide göz kremi gündüz ve gece kremi fiyat cıkartabilirmisin bana rica etsem

bana özelden yazar mısınız lütfen? bende de çil var :KK43:(

:teselli:arkadaslar ya burnum yanaklarm falan hep çil oldu buyudukce.zaten benlerm var bde ciller oluna cok sınırlerım bozuluyor.bu çillere yapılck bsy varmı szce maske falan?????*
çillerinden bıkmış arkadaşlar bndede aynı sorun var şu an bi set kullanıyorum sonuç almaya başladım herkese yardımcı olabilirim

çillerinden kurtulmak isteyen arkadaşlar bizzat kendim kullanıp olumlu sonuc aldıgım lr ürünlerini sizlere güvenle tavsiye edebilirm. 20 günlük kullanım sonucu çillerinde büyük ölçüde hem azalma hem açılma oldu. benim çillerim bildiğiniz koyu kahverengiydi şu an gittikçe açıldı rengi. ürünler aloe vera katkılı olup aloe veranın sadece jeli kullanılmaktadır ürünlerde.sağlık bakanlığı ve dermatest onaylıdır. güvenle kullanabilirsiniz yani.kimyasal yok denecek kadar az.zaten hiçbir kremde %100 bitkisel olamaz ben ona inananlardayım.zaten ürünlerin üzerinde ne kadar aloe vera içerdiği yazıyor. ilgilenirseniz yardımcı olurum.bu benim kullanım sonucum
10409462_10208359109760077_7429577981657133789_n.jpg

bunlarda lr kullanıp sonuç alan diger kullanıcıların
çil.jpg
çl.jpg

Çiller lekelere kesin çözüm %100 organik krem

X