Lekeler, Çiller Çillerinden Kurtulmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
slm kızlar
okadar işime yaradıki sizede söylemek istedim
benim cildim kışın yoğurt gibi bembeyaz lekesiz çok düzgün ama yazında resmen gözlük takmışım gibi abartmıyorum aynen dediğim gibi cillerim olur
eşim benim hatunun 2 versiyonu var der lekeli lekesiz die:)
ben yaklaşık 2 3 aydır cildimi yatmaaan önce saf gülsuyuyla siliyorum tonik yerine
keşke size aradaki farkı gösterebilsem

kışın ki gibi deil ama inanınki aynaya çoookk yakından bakmam lazımki görebileyim tek tük
normalde lekesizim cillerim yok diyen biri kadar cillerim var
kızlar gerçekten çok memnun kaldım
ben bilerek başlamadım ama herzamanki yaptıgımdan tek farklılık bu gülsuyu kullanmak
iyi bişey alın derim normalde 1,5 2 milyon ben aktardan aldım 10 lr ya

canım yani sadece gülsuyuyla mı oldu bu mucizeeeeee,ayyy hemen denemeliyim.nasıl uyguladın canım.yani ne sıklıkta,nasıl uyguladın herhangi başka bi püfü var mı... :21:

merhaba kızlar..çillerimden çok sıkıldımburun ve yanaklarımda fazlaca var mafoldumben expigment 4 ü kullandım 2 hafta kadar soyulmaya başlamıştı yavaş yavaş.kızarıklıklardan bıkınca bıraktım kullanmayı :eek:klava: bıraktından bi kaç gün sonra çillerim dahada koluyaştı ve arttı mafoldumben mafoldumben dün tekrar kullanmaya başladım ve yine kırmızı kırmızı oldu yüzüm her sürdüğümde kızarıcakmı yüzümm yardımcı olun lütfenn fisfisfis

tatlım benim de yogun çillerim var yanak bölgemde.ama dr expigment tarzı kremleri sonbaharda ve güneşe cıkılmayan saatlerde sür dedi.Tabi ben öyle düzenli uygulamalara gelemediğim için hâlâ çilliyim :KK43:(

Ben yüzüm için ozon kremi kullandığımdan beri çok büyük bir azalma oldu. ama sanırım en önemli etki güneşten uzak durmaya çalışmam :115:

Arkadaşlar çok faydalı bir bilgiyi siznle paylaşmak istiorum. çevrenizde yanık izi olan doğuştan leke ben çil gibi büyük cilt sorunları olan ve çözüm bulamayan insanlar varsa büyük bir buluş yapan bir doktorla bir klinikte tek seansta hekim uygulaması ile mucze bir bitkisel ilaç uygulanmakta. ayrıca dövmeleride yok ediyor bu ilaç tamamen bitkisel bir mucize işte size resimler....

Eki Görüntüle 153227 Eki Görüntüle 153228 Eki Görüntüle 153229 Eki Görüntüle 153230 Eki Görüntüle 153232 Eki Görüntüle 153233 Eki Görüntüle 153231
bu resimdede iletişim için ulaşabileceğiniz tlf numaraları ve adresi var
turkbayragi.gif

Eki Görüntüle 153226

Arkadaşlar çok faydalı bir bilgiyi siznle paylaşmak istiorum. çevrenizde yanık izi olan doğuştan leke ben çil gibi büyük cilt sorunları olan ve çözüm bulamayan insanlar varsa büyük bir buluş yapan bir doktorla bir klinikte tek seansta hekim uygulaması ile mucze bir bitkisel ilaç uygulanmakta. ayrıca dövmeleride yok ediyor bu ilaç tamamen bitkisel bir mucize işte size resimler....

Eki Görüntüle 153227 Eki Görüntüle 153228 Eki Görüntüle 153229 Eki Görüntüle 153230 Eki Görüntüle 153232 Eki Görüntüle 153233 Eki Görüntüle 153231
bu resimdede iletişim için ulaşabileceğiniz tlf numaraları ve adresi var
turkbayragi.gif

Eki Görüntüle 153226

bu klüpte buraya giden oldu mu ???

gece yatmadan önce expigment sürmek ve güneşten deli gbi kaçmak bnm için tek çare olduu

arkadaşlar çok faydalı bir bilgiyi siznle paylaşmak istiorum. çevrenizde yanık izi olan doğuştan leke ben çil gibi büyük cilt sorunları olan ve çözüm bulamayan insanlar varsa büyük bir buluş yapan bir doktorla bir klinikte tek seansta hekim uygulaması ile mucze bir bitkisel ilaç uygulanmakta. Ayrıca dövmeleride yok ediyor bu ilaç tamamen bitkisel bir mucize işte size resimler....

bu resimdede iletişim için ulaşabileceğiniz tlf numaraları ve adresi var[ımg]http://www.kadinlarkulubu.com/images/smilies/turkbayragi.gif[/ımg]

Eki Görüntüle 153226

canım resimler gercekten fazlasiyla etkileyici .. Ama merak ettigim cildinde bu islemden sonra herhangi bi sorun oldumu ?? Deri incelmesi hassasslik veya benzeri herhangi bise ?????

ya resimdeki adresi ismi falan googlede taratiyorum ama bi sonucta cikmiyo nasil guvene bilirizki bu durumda :KK43:

cildime aletle bakılmıştı kusurlar için ve gerçekten korkunçtu . o günden beri amwayin dengeleyici sistemini , cilt aydınlatıcı özünü, serumunu kullanıyorum . yaklaşık 3 haftada cildimde berraklaşma ve gözeneklerde küçülme gerçekleşti . sanki çillerim silikleşti. bir süre sonra tekrar alete gireceğim kendim görmek istiyorum gelişmeyi. o zaman size önereceğim ürünü buldum işte budur diyebilirim.

suna dinçin buz terapisini duyan var mı? çilleri tek seansta geçireceklerine garanti veriyorlar randevu almak istiyorum ama daha önce giden varmı acaba?çünkü randevu için 100 tl istiyolar ve muayeneden sonra fiyat belirliyolar.yok yere para vermek saçma olur yani:KK50:

bendede çocukluğumdan beri kış aylarında yok olup yaz aylarında ortaya çıkan çiller var. aşırı rahatsız değilim ama bu sene daha bir çoğaldı sanki:KK53:

bayanlar renk açıcı kremler var onlarda etkili ben şu anda oriflame nin leke keremini kullanıyorum fark gördüm tavsiye ederim.En Büyük TÜRKİYE

benimde burnumun üzerinde çillerim var biraz bi krem kullanıpta çok memnun kalan varmı arkadaşalr

Benimde çillerim var kışın varla yok arası fakat yazın netleşiyor.özellikle denize gittiğim zaman dahada koyulaşıyor..

bnmde burnumda ve yanaklarımda çillerim var burnumda siyah noktada olunca ten rengide beyaz olunca oldukça kötü duruyor gözeneklerimde geniş çillerim açık renk ama ben çok rahatsız oluyorum.doğal önerilerinizi bekliyorum yardımcı olun lüütfeeen ! :/

X