Lekeler, Çiller Çillerinden Kurtulmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
seda 08 aynen canım nasıl rahatsız oluyorum bir bilsen :KK43: O yüzleri pürüssüz olan hatunları görüyorum görüyorum çatlıyorum kıskançlıktan :KK43: Erica çil ve leke kremini almayı düşüüniyorum ne dersiniz önermisiniz yada kullanan oldu mu ?:18:

aynen kızlar benimde yanaklarımda ve burnumda çok fazla çil var. yazın çoğalıyor önerilerin bazılarından biri memnun biri memnun değil napıcaz

bazen makyajla kapatan arkadaşlarım oluyor ama makyaj yapmadıkları zaman hakikaten kötü görünüyor gerçekten kötü ve bir o kadar da zor bir durum en iyisi kökten çözüm

ben de bir arkadaşıma yardımcı olmak istiyorum burada veya çevresinde kullanıpta faydasını gören tanıdığınız veya yakınınız var mı ve ne tür ve nasıl bir ürün teşekkürler...

Benimde çillerim var :)
Güneş kremi sürünce yok oluyor gibi geliyor ,
sürmeyince güneşten daha çok çıkıyor.
Gül suyu sürüyordum ama pek bir faydasını göremedim ben ..

Arkadaşlar çok faydalı bir bilgiyi siznle paylaşmak istiorum. çevrenizde yanık izi olan doğuştan leke ben çil gibi büyük cilt sorunları olan ve çözüm bulamayan insanlar varsa büyük bir buluş yapan bir doktorla bir klinikte tek seansta hekim uygulaması ile mucze bir bitkisel ilaç uygulanmakta. ayrıca dövmeleride yok ediyor bu ilaç tamamen bitkisel bir mucize işte size resimler....

Eki Görüntüle 153227 Eki Görüntüle 153228 Eki Görüntüle 153229 Eki Görüntüle 153230 Eki Görüntüle 153232 Eki Görüntüle 153233 Eki Görüntüle 153231
bu resimdede iletişim için ulaşabileceğiniz tlf numaraları ve adresi var
turkbayragi.gif

Eki Görüntüle 153226

ben bu resimdekileri tanıyorum arkadaşlar hatta bir tanesiyle telefonda ve yüzyüze görüştüm.. bu tedaviyi ilk keşfedende bulanda zeki gündüz kimyager zeki gündüz internetten araştırın görüceksiniz. bende bi arkadaşım aracılığıyla gittim ama cesaret edemedim yaptırmaya ve resmen kaçtım.zeki gündüztedaviyiankarada evinde klinik ortamı yarattığı evin katında yapıyor. ben ilk gittiğimde doğu ve yurt dışından bile gelmiş olan birsürü hastası vardı gözlerimle iyileşenleri gördüm. yüzü yanmış,kolu yanmış büzüşmüş olanları bile düzeltebiliyor. gerçekten kökten çözüm yalnız tek sorun ne biliyomusunuz arkadaşlar.kullandığı yani bulduğu kimyasal ilaç derinin en al tabakasına kadar iniyor ve yüzü komple yakıyor. dayanılmaz bir acı,şişlik mor renkte oluyor yüzünüz,ben tam 4 kez yaptırmaya yeltendim her gittiğimde acıdan çığlık atanları acıdan bayılanları görünce kaçtım.ve sonraları var hadi o 1 saatlik acıya dayandınız bu arada tam 1 saat o acı ve ağrıyı çekiyorsunuz.sonrasında yüzünüz davul gibi şişiyor,mor renk oluyor ciğer gibi yani sonra br haftada şişlik iniyor,1 haftada yüzünüz kabuk bağlıyor,bildiğiniz kabuk yara kabuğu gibi,sonra bi haftada kabuklaşmadökülüyor, sonra ciltte ince soyulmalar oluyor sonrasındada düzeliyor. yani tam 1 hatta 2 ay bu aşamaları çekiyorsunuz. bunu yaptırıpda bu aşamaları çekmedim diyen yalan söylüyodur. ben gözlerimle 4 hasta hatta evlerine gidip baktığım 3 hasta biliyorum. bir seansıda o zamanlar 300 ile 500 arası değişiyordu. yalnız şunuda gördüm küçük yaşta gidenlerde vardı 10 yaşında 7 yaşında çocuklarda gördüm onlar o acıya nasıl dayandılar bilmiyorum ama sonuç kesin buna ben şahidim. benim kuşkularım şunlaroldu acıya dayanamam, 2 3 ay evden çıkmadan nasıl yaşıcam,artı en önemlisi bu kadar şiddetli bi yakma skarı işleminden sonra cildimizde doku kaybı mimik kaybı olurmu.. bu sebeplerden dolayı cesaret edemedim arkadaşlar işte sonrasındadan acneleyse ve expigment işlemini buldum bunu doktor öneriyor. buda bu olayın en haifihali diyebilirim soyuyor buda yok ediyor. ama geri çıkyor. zeki gündüzde gerriçıkma diye birşey sözkonusu bile değil. gerçi derinin kaç katman altına kadar pigmentleri yakıyor adam... bu sitede gördüğüm yüzler zeki gündüzün hastaları bu istanbulda olan klinik zeki gündüzemi ait bilmiyorum ama bu hastaların ve resimlerin zeki gündüze ait olduğuna adım gibi eminim çünkü tanıştım gittim gördüm..

Bende 1 sene öncesine kadar aşırı sıcakta bile güneşe kremsiz çıkardım, tertemizdi çünkü yüzüm. Bu sene çillendiğimi farkettim. Doktora gittim ve artık çıkanlar için yapıcak bişey yok ama daha çıkmaması için 50 faktörlü güneş kremi kullan dedi. Ama ben kafayı taktım, ilaç falan kullanmak istemiyorum, yok mu evde yapılan kolay maskeler bunun için?:KK43:

Merhaba arkadaşlar,benim de yüzüm çillerle dertte,özellikle yazları...Güneş koruyucu kullanıyorum ama yine de artış oluyor.Drula diye bir krem varmış,çok etkili olduğu söyleniyor.Deneyen var mı?

Zeki gündüz hiç güven vermiyor, ne kullandığı belli değil, sakın gitmeyin kızlar.

Kremler ise başta etkili oluyor ama sonra daha küçük ve koyu olarak çiller tekrar çıkıyor. Kalıcı bir çözümü yok mu bu sorunun?

Bende de cil var cok fazla olmamak kaydiyla yazi ellerimde ve kollarimdada oluyor kisin geciyor ben kil maskesi yapiyorum ve renkleri aciliyor oyle ama gecmiyor arap kizini kullanmistim daha once silik izleri gecirdi ama koyulasmis olanlara pek etki etmedi sol taraf gecmedi sag gecti enteresan yani. Gul suyunu bende kullaniyorum icine de birkac dal biberiye katinca cilde iyi geliyor gercekten 5 yildir tonik olarak kullaniyorum belki lekelerim o yuzden artmadi.

barbunyayı bir gece önceden ıslatın ve haşlayın.çıkan kırmıızı suyunu hergün sürün yüzünüze çilden eser kalmaz.ben denedim ve gerçekten çillerim gittii

barbunyayı bir gece önceden ıslatın ve haşlayın.çıkan kırmıızı suyunu hergün sürün yüzünüze çilden eser kalmaz.ben denedim ve gerçekten çillerim gittii

ciddi misin? peki bunu nerden öğrendin? ve kaç gün uygulamamız gerekiyor? :KK52:

dün ıstlattım barbunyayı annemde bugün haşlıycak kavanozo koyacak suyunu başlıycam bakalım denemeye

ben başladım arkadaşlar barbunya suyunu kavanoza koydum dolaba koydum sıcakta durmasın diye dün sürdüm güzelce bekletttim sonra duşa girip çıktım yatmadan pamukla iyice yine sürdüm tüm yümüze yattım 1.gündü bu akşam yine aynısını yapıcam 7 gün sonra size yazarım işe yarayıp yaramadığını

Barbunyayının suyunu dünde sürdüm 2.gün oldu bakalım güneş lekelerinede iyi geliyor mu

umarım cvb gelir cvb yazarsınız:KK43:
bnmde 2 3 tane çilim var.. tenim kışın bebek gibidir ama yazın iğrenç. güneş kremi kullanın diyorsunuzda tavsiye etceğiniz varmı. nasıl kullancam peki:KK43:

Bende de cil var cok fazla olmamak kaydiyla yazi ellerimde ve kollarimdada oluyor kisin geciyor ben kil maskesi yapiyorum ve renkleri aciliyor oyle ama gecmiyor arap kizini kullanmistim daha once silik izleri gecirdi ama koyulasmis olanlara pek etki etmedi sol taraf gecmedi sag gecti enteresan yani. Gul suyunu bende kullaniyorum icine de birkac dal biberiye katinca cilde iyi geliyor gercekten 5 yildir tonik olarak kullaniyorum belki lekelerim o yuzden artmadi.

gneş kremi kullanızmı peki? biberiye aktardamı var canım

Biberiye yemeklerde de kullanıldığı için markette de bulunuyor. Gül suyunun içine katacaksan eğer gül suyuna biberiye kattıktan sonra 2 gün karanlık bir yerde bekletmen gerekiyor onu da söyleyeyim. Güneş kremi hala kullanıyorum 50 faktör benim güneşe alerjim var zaten. Ama bunları denediğimde güneş kremi kullanmıyordum yüzüme. Bir de bir tane böyle bitkisel bir karışım almıştım iyi gelmişti bana. Şimdi dirseklerimde ki lekeler için deniyorum o karışımı eğer geçerse adını veririm.

X