Saç Rengi ve Saç Boyama kahverengi ve siyah saçlar

cnm şuan kara kara düşünüyorum ..aynen öyle bakır rengi gibi berbat bşy..dünyanın parasını verdim ya ..

aynen canım bende öle dünya paralar döktüm. muhakkak git kuföre tekrar yeniden dipelri falan boyasın para almamak zorunda kesinlikle git canım sana sölemesi lazımdı. sölediyse akınca tekrar boyamak için para almaması gerekir. kara kara düşünme git söle. bu ne ya valla parayla işkence. hakkımızı arayalımhihoyyyt

evet canım,maalesef akmıyoe ve de çıkmıyoe .yapay durması da cabası,peruk gibi duruyor yani.ben de ne çekmiştim o kahverengiden yani siyah olan kahverengiden sorma :KK43:((:-)oklava:

ya evet bide peruk gibi görünüyor, iğrenç.. keske kızıl saçlarım kalsaydı çok pişman oldum, 2 haftadır düşünüyorum napıyım diye, rengini açturup yıpratmak da istemiyorum:1no2:, kalsın artık böyle napayım mirmirmirmir , elimden geldiğince herkesi uyarmaya çalısıyorum işte,aynı hatayı yapmasınlar. bi kadının saçından önemli ne olabilir

koleston kötü diyorsunuz yani?
rengi istediğiniz gibi olunca da mı kötü? peruk gibi mi duruyor? (ben de koleston almayı düşünüyordum da)

koleston tercih etme cnm renkler hem daha koyu tutuyor hem de market boyalarında daha fazla amonyak olduğu için saçı daha kurutuyormuş natural colors organik boya var onu tercih et saçında boya yoksa

koleston kötü diyorsunuz yani?
rengi istediğiniz gibi olunca da mı kötü? peruk gibi mi duruyor? (ben de koleston almayı düşünüyordum da)

bu marketlerdeki loreal koleston tarzı boyalardan almamanı tavsiye ederim. ben onca uğraştan sonra natural organic boya ile gerçek gibi saçıma kavuştum. bide yumuşacık oldu.kaydirigubbakcemile2

benim merak ettiğim normalde saç boyanır bir ay sonra akar rengi solar ama eski rengine dönmez di mi?bu natural organik boyada bir ay ya da 20 gün sonra saç rengi soluyor mu yoksa saç boyanmamış gibi mi oluyor bitkisellerde böyle bir durum var mı?sonuçta tamamen saçta sabitlenmiyor ya boya ?
bir de röfle için zemin olarak küllü renkler olur mu?mesela ben 3 numara olan saçımı röfle için 6 koyu kumral tonlarına boyasam kızıllık olur ama acaba bu natural colors ın 6.1 ine boyasam gene hafif kızıllık olur mu acaba röfle için ?ben de ne çok soru sordum ya:)

kızlar saçımı açık kahveye boyamıstım siyah olmustu, 3 hafta oldu aktı bayagı rengi, alttan kızıllar da biraz belli oluyo, şimdi çikolata kahveye boyamak istiyorum ama hangi marka olsun, gerçi renge de tam karar veremedim:sm_confused: beyz tenli ela gözlüyüm aslında bakır rengi çok hosuma gidiyo ama kahverenginin üstüne onu tutturmak çok zor galiba,açıcı ile açmak da istemiyorum , galiba en iyi çikolata kahve, sizce hangi marka daha iyi

benimde başimdan geçti bu olay zamaninda....sana şunu söyleyebilirim ki asla boya boyayi açmiyo....oriel kullanicaksin....bende öyle yaptim zaten...kesin ve net çözüm bu ....

kızlar benim de saçım siyahtı geçen hafta kuaförde açtırdım bitkisel açıcıyla tam 3 saat sürdü allahtan saçıma hiç bişi olmadı hiç yıpranmadı şimdi koyu kahve rengi ama alttan turuncu turuncu yansıyo sanırım bi kez daha boyatmam gerekicek rengi ancak öyle oturcakk ama çok mutluyum artık karacadı değilim eheheh yalnız bu sefer kuaföre boyatmak istemiyorum kendim boyıcam evde hangi markayı tavsiye edersiniz?

Ben Kolleston'un çikolata hahvesini çok kullandım. 3-5 yıkamadan sonra renk dahada güzel oluyor ama şu varki fönlüyken hoşuma gidiyor. Fönsüzken sıradan duruyor. Sonraları değişiklik olsun biraz diye kışkırtıcı kahveye boyadım. Saçım resmen siyaha yakın bir renk oldu ve ben bu koyulukdan çok sıkıldım. En iyisi kumral tonlarında kalmakmış hata etmişim. Şimdi rengini açtırıp kızıl bakır yaptırmak istiyorum :bbo:

ya kızlar ankarada ıy bır kuafor bılen warmı bıtkısel acan wede fıyatıda uygun olsun..lutfen sıyahımı actrcamdaaa:1no2::emir_bebek:

sakın ama sakın koleston kahveyi kullanmayın resmenn SİYAH ÖTESİ PERUK GİBİ oluyor saç orealle açtırmak zorunda kalmıştım geçen yaz

kızlar ben yeni kayıt oldu mbu forma bi kaç kez yazdım ama cvb gelmedi acaba yanlış yerden mi bakıorum yazdıgım mesjların cvbına nerden bakıcam acilsac boyama hakkında yardımınıza ihtiyacım var bende kolestonla boyayacaktım ii ki urayı okumuşum saclarım sarı ve ben kahve yaa kumrala dönmek koyularştırmak istioru mevde boyucaktım ama ya sarıyı kapatmazsa ya da kötü bi renk çıkarsa die korkuorum lütfen ban yardımcı olurmusunuz

koleston röfle setinin içinde röfle pudrası ve oksidan war.saçı röfle yapar gibi diilde boya yapar gibi uygulayın saça.bi 50 dk bekletin.saç sarıyla turuncu arası bi renk oluo.sora kahve veya koyu kahveye boyayın böylece kumrala saçınızı çok az bi yıpratmyla kumrala dönün.hafif kuruma oluo tabi saçta ama saç kremi felan olmuo rtık bnde.şuan saçların ne renk die sorarsınız sçım kumral ama aralarda hafif sarıyla bakırımsı saçlar war ama çok hoş duruo sanki gölgeli gibi deneyin görün kızlar bn memnun kaldım.

arkadaşlr bnm saçlrımda açık kumral güyaa.bun üstüne açık kahve boyasam yarım saat bekltsem nasıl olur düşündüğüm gbi sarı tonlarınn üstüne açık kahve boyaynınız var mı..siyah olur falan demişsinz kafam karıştı :S
banada yumuşak hoş bi renk olur gibi geli kumral üstüne kahve açıldıkcaa hımm.fikrlernizi bekliorum esirgemesseniz sevinirim :KK70:

Mrb kızlar benim dogal sac rengım sıyah kaşlarımda aynı sekılde ten rengım bugday. en son gttgımde kuafore, hc aklımda yokken sıyah senı sert gosterıyo neden daha yumusak bı renge boyatmıyosun dedı ama kaslarım sıyah zaten cok acık bı renkte ıstemıyorum. önerebılecegınız bı renk varmı ?

ama dikkat et biçok markada çikolata kahve 4le başlayan numaralarda.6lı veya 5li numaralara boya derim.saçın zaten siyah 4lü numaralar yeterince açamayabilir.koleston ışıltılı kahveden memnun kalmıştım rengine bi bak katalogtan beğenirsen boyarsın.

X