Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğum kontrol haplarıyla Göğüs büyüten var mı??

Ben artık göğüslerimden ümidi kesmek üzereyim.(kafayı yicek kadar düşünsemde çaresini bulamadım bulamadım)1 avuç göğüslerim var tam tamına bir avuç o kadar göğüs mü olur Allah aşkına yaa..Psikolojim yeterince bozuldu bu göğüslerim yüzünden.Bende doktora gitcem artık.Umarım banada bu ilaçlardan verirde benimkilerde büyür azcıkk:KK43::KK43::KK43:

Anneme diorum psikolojim bozuldu bu göğüsler yüzünden diye beni anlamıyo.Yaşayan bilio işte.Sırf göğüslerim büyüsün diye kilo aldım göğüslerde bi gram artış yok.Doktora gittim o da hormon veremeyiz başka taraflara dokunur dedi.Tek çare göğüs büyütme ameliyatı

z£yn€p;4294474 .!.:
Anneme diorum psikolojim bozuldu bu göğüsler yüzünden diye beni anlamıyo.Yaşayan bilio işte.Sırf göğüslerim büyüsün diye kilo aldım göğüslerde bi gram artış yok.Doktora gittim o da hormon veremeyiz başka taraflara dokunur dedi.Tek çare göğüs büyütme ameliyatı

canım seni o kadar iyi anlıyorum ki..Bende anneme göğüslerim çok küçük diye şikayet ettiğimde merak etme evlenince büyür onlar diyor.Ben evlenmeden büyüsün istiyorum ama yok işte çaresi.....:sm_confused:

18 ay emzirdim.şimdi gögüslerim normal ama biraz sarkık.ama rahatsız olucak bişey yok.şimdi kist için doğum kont kullanıyorum.göğüslerim silikonlu gibi oldu.taş taş.böylede güzel ama elleyince bazen acıyo.

cangum sen ne kullanıyosun acaba

arkadaşlar yarın doktora gidicem çünki ben kornma yöntemi olarak spiral kullanıyodum fakat sipral alındı yarın doktora şu doğum kontrol haplarınıda danışmayı düşünüyorum çünki yeni bir korunma yöntemine ihtiyacım var hiç olmasa göğüslerede faydası olsun dimi
ayrıca kilo alma gibi bir korkumda var inşallah böyle bi sorunla karşılaşmam bide selülit için heralde bol su tüketirsek selüliti engelleriz diye düşünüyorum
bide evli olan arkadaşlara hormonlu sipiral hakkında bilgisi olan varmı diye sormak isitorum sonuçda oda dkh gibi hormonluymuş hani onuda kullanınca göğüslere etkisi olurmu diye düşünüyorum kullanan varsa bana biilgi verirse sevinirim hem hap yutmak zorunda kalmam
ayrıca yarın doktora sormamı istediğiniz birşey varsa da sorarım sonra size yanıt veririm

Ablacım ya konuştuğumuz konuyu sorsan..Gerçekten doğum kontrol haplarının göğüs büyütmeye faydası var mı?yada göğüs büyütecek başka haplar neler:KK43:

Ablacım ya konuştuğumuz konuyu sorsan..Gerçekten doğum kontrol haplarının göğüs büyütmeye faydası var mı?yada göğüs büyütecek başka haplar neler:KK43:

kızlar merhaba dediğim gibi doktora gittim ama bu hapları soramak çok zor ya neyse ben korunma amaçlı ne yapmalıyım dedim malum reglilerde düzensizleşince bana gynelle veya belara kullan dedi bunlar yeni çıkmış sanırım bende ece arkdaşın gynelle kullanıcanı okumuştum ondan aldım ama ilaçalrı karşılaştırdım sanki belara daha az zarar verici gibi gynelle eczacıbaşının belara almanyadan ithal belki değişitirirm çünki daha 1 hafta var ilaca başlamama doktora hapların göğüs büyütmek için kullanılmasını sordum çok karşı çıktı ya yazık kanser olma riski çok fazla artıyor dedi bana bile sana ilacı iki aylığına veriyorum ondan sonra normal spiral takalım dedi ben ilacı tasvip etmiyorum şimdi yaşın genç ama ileride kanser riski var yaş ilerleyince vücut kusuyor o zaman aldığınız bu hormanları dedi korktum baya valla neyse 2 ay kullanıcam bakalım hayırlısı

kızlar öyle bişi yok bende kullandım evet kullanırken biras daha doldundu ama bırakınca hemen küçülüyo aynı hastalanmadan önce şişip hastalık bitince inen göğüsler gibi bi farkı yok bence çok rahatsızsanız silikon taktırın ben öyle yaptım hatta hala sargılı daha yeni ama çok mutluyum öneririm:KK70:

canım seni o kadar iyi anlıyorum ki..Bende anneme göğüslerim çok küçük diye şikayet ettiğimde merak etme evlenince büyür onlar diyor.Ben evlenmeden büyüsün istiyorum ama yok işte çaresi.....:sm_confused:

sizi bende çok iyi anlıyorumbenim annemde çok karşıydı ben gidip tek başıma yaptırdım ve şimdi südyen bile takmamak o kadar rahat ki son derece mutluyum eksikliğini hissedeceğine onlarla gurur duyuyosun benim daha çok yeni ama çok güzeller daha şimdidenhihoyyyt

dogum kontrol hapları gögüslerde siskinlik yapıyor , ben de yaklaşık 3 aydır yasmin kullanıyorum ve gögüslerim gözle gorulur sekilde buyudu . ama bu siskinlikten kaynaklanan birsey,bırakıldıgında o siskinlik gidiyor.

arceya arkadasımız doktora danısmıs ancak ben ilk defa bir doktordan dogum kontrol haplarının kansere neden olduguna dair bir bilgi duyuyorum.
dogum kotrol haplarının , kansere neden olmasının aksine düzenli olarak ve en az 6 ay süresiince kullanıldıgında yumurtalık ve meme kanseri dahil bir cok kanser tipiyle karsılasma riskini oldukca büyük bir oranda düsürdügü testlerle kanıtlanmıstır.kendi doktorum en iyi korunma yönteminini bu oldugunu söylüyor ancak 2 yıldan fazla kullanmamamı önerdi.zaten iki yıla kalmadan bırakıp , anne olmayı düsünüyorum :)

bende bi ara diane35 kullanmıştım o dönem gerçekten çok güzel olmuştu ama şu anda eski haline döndü senağlama

doğum kontrol hapları kilo aldırır benim bildiğim belkide kilo aldırdığı için göğüslerde hafif büyüme yapıyodur

arkadaşlar bende dıana 35kullanıyorum 1 ay oldu göğüslerimde büyüme oldu ve araştırdım birçok doktor artık doğumkontrol haplarında ciddi olarak bir zararı yok diyorlar ben doktorlarımıza güveniyorum ve uzun birsürede kullanmayı düşünüyorum.süprizzzzza.s.:kahve:

Bende gecen cuma Kadin doktarina gittim gögüslerim icin, ya$ima göre cok kücük dedim oda bakdi ve bana dogum kontrol hapi verdi, sordum zarari olur mu diye hayir olmaz ve kisirda yapmaz dedi bakalim 2 hafta sonra kullanmaya baslicam ise yaricakmi

Bende gecen cuma Kadin doktarina gittim gögüslerim icin, ya$ima göre cok kücük dedim oda bakdi ve bana dogum kontrol hapi verdi, sordum zarari olur mu diye hayir olmaz ve kisirda yapmaz dedi bakalim 2 hafta sonra kullanmaya baslicam ise yaricakmi
selam canım hangi hapı verdi doktorun acaba

canım yaaa hangi ilacı verdi dr sana?

peki sadece göğüsleri mi büyütüyor:uhm:
Sizce mantıken oraya dolgunluk veren vücüda da dolgunluk vermez mi...
Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.
cadıarzu

haklısın canım göğüsleriniz dolgunlaşırken vücüdunuzda dolgunlaşıyor.ben sivilcelerim için diana 35 kullanmıştım 3 ay süre ile.3 ayda 4 yada 5 kilo aldım.göğüslerim küçüktü baya bi dolgunlaştı ama hapları bırakınca eski halini aldı.kesin çözüm değil.en azından benim bünyemde böle oldu.birde doğum kontrol haplarını genelde hormonları düzenlemek için veriyorlar.eğer düzenli ise hormonlarınız zararı olur gibi geldi bana.

diana35 arkadaşım kullandı tüylenmesorunu vardı kız 49 kilodan şimdi ki kilosu 72 ben gördüm balon gibi olmuş kız ilaçlar yaptı dedi tabi bünyeden bünyeye değişebilir doğal olarak gögüslerde büyüdü...

yaz hapin adi ama siz yinede kadin doktoruna gidin o size uygun olanini verir ce$it ce$it dogum kontrol hapi var cünkü..... ama bilmiyorum kullansam mi doktor yan etkisi olmaz zararlida diiil dedi ama ben karasizim ....

X