Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğum kontrol haplarıyla Göğüs büyüten var mı??

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
932
57
34
kızlar bazıları dogum kontrol haplarıyla gögüs büyütmeye çalışıomuş haberiniz varmı veya kullananınız etkisini gören ve ölece kalan eski haline dönmeyen varmı bide hapın adını yazın:sm_confused::sm_confused::sm_confused:-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile bi yorum yapn lütfennnnnnn

ya evet kızlar ben de düşünüyorum kullanmayı ama doktora gidip de nasıl göğüs büyümesi için diycem ki...psikolojik hasta olduğumu düşünür ...kendim alsam nolur?bi yan etki yapar mı

ben yasmin die bi hap kullandim amaa göğsümde faydasi olmadi kiloda almadim içeriğindeki işe yaradi:eek:

benım arkadasım dıana 35 kullanıyor gögüsleri büyüdü faydası oldu yani ama bı ara bırakmıstı tekrar eskıye dönmüştü gögüsleri

yaa bırakınca eskiye dönmesiinn....masajla beraber devam etsek belki kalıcı olur

valla kızlar moralinizi bozmak gibi olmasın ama ben 7 yıl kullandım bende hiçte göyüs büyümesi olmadısenağlama keşke olsaydı

aman kızlar doğum kontrol hapları gögüs büyütürmü onlar vucutta su tuttuğu ıcın goguslerde dolgunluk hıssi verir ve kilo yapıyor doktor vermeden bu hapları kullanmak çok sakıncalı goguslerınızı dolgun gostermek ıstıyorsanız ona gore sutyenler var onlardan kullanın haplarla falan oynamayın...

ah be kuzum bende söyleycem de emin olamıyodum ben yazın kullandım 1 ay ve ewet benim gercekten buyudu yaklasık 1 beden kadar hala da şişkinlik dewam ediyo. bugun yarın tekrar hap alcam 1 ay aradan sora baslicam tekrar

ama simdi yazın kullandıgımdan baska bi marka kullansam etkisi farkeder mi bilmiyorm. oburunun adını unuttum ya yasmin alsam aynı etkiyi gösterir mi acaba kızlar?

ama cok mide bulantısı yapmıstı:S acaba baska bi dkhapı kullansamda aynı etkiyi gösterir mi kıslaaarr yine buyurmu dersiniz ha?:)

aman kızlar doğum kontrol hapları gögüs büyütürmü onlar vucutta su tuttuğu ıcın goguslerde dolgunluk hıssi verir ve kilo yapıyor doktor vermeden bu hapları kullanmak çok sakıncalı goguslerınızı dolgun gostermek ıstıyorsanız ona gore sutyenler var onlardan kullanın haplarla falan oynamayın...

darkblue nun dediği doğru
2 yıl kullandım myralon doğum kontrol hapını gögüslerim büyüdü sanıyordum
bebiş istediğim için bıraktım 1 aydır içmiyorum
eski haline döndüler
boşu boşuna ilaç içmeyin derim

Ben rahatsızlığımdan dolayı kullanıyorum..
Daha öncede kullanmıştım 8-9 ay kadar..
Sonra doktorum bıraktırdı..Şimdi hazirandan beri yine kullanıyorum..
Ama ben kutu bitince bırakmıyorum, sürekli devam ediyorum..Tedavim böyle..

Ve evet tabiki büyüdüler..
Yani ben 75'i dolduramam normalde, şimdi dolu dolu 75 diyebilirim..ve çok güzel..

Ama daha önce kullanıp bıraktığım için biliyorum,İlacı bıraktığınız anda eski haline dönüyor..
Geçici şişkinlik yapıyor, yani aslında normal ve iyi birşey değil..

Şimdide büyükler..
Bıraktığım zaman yine küçülecekler..
Ve ben doğum kontrol hapı kullanmayı hiç sevmiyorum..
Boş yere sakın kullanmaya kalkmayın..
Bana ilaç uygun mu diye doktorum bir sürü test yaptırdı..

Ve üzüntüyle belirtmek isterimki selülit yapıyor..
Bunu çooook kişiden duydum..Kabul etmek istemiyordum ama maalesef çok azda olsa bendede var..
Ve ben 34 bedenim..düşünün artık..

oh ne guzel millet buyutmek icin care ariyor
bende nasil kucultecem diye cagre ariyorum
bunlar nasil kuculcek ameliyatsiz yaws :KK43:((

kimimiz büyütücez kimimiz küçültücez diye uğraşıyoruz ne garip demi....:roflol:naniknaniklaelaelaelaelae
:icecream:şakkıdı

kızlar benim ablam evli ve yaklaşık 1yıldır yasmin kullanıyo.göğüsleri zaten büyüktü onu kullandı daha da büyüdü süper göğüsleri var. ama bana kullanma dedi kendisi doktor. bana zararı olacağını söyledi. boş şeyler için kullanmak yumurtalıklara zarar verirmiş hatta kısırlığa bile götürürmüş.

EEEEEEEE ABLAN DOKTORSA NİE ONDAN YARDIM İSTEMİOSUN BİLGİ ALMIOSUN ŞEKERİMMMMMMMkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:dilcikar::1hug::eek:klava:

X