Gslerdeki tylere zm

geniekiller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
91
1
senağlamaarkadaslar bununla ılgılı bı baslık varmı bılmıyorum ben bulamadım varsada kusura bakmayın
goguslerdekı tuyler ıcın bı cozum onerınız varmı aynı sekılde gobek ve gogus arasındada oluyor gogus arasında tek tuk ama gobegımde ve goguslerımde baya var ne yapmam gerekıyor goguslerdekını almak sakıncalıymıs oyle soluolar napıcam ya basım dertte bu tuylerlesenağlama

aynı şekilde arkadaşım
bende de var bu durum
vallahi ben çok sinir olduğumdan,sir ağda ile alıyorum
alınınca çok güzel oluyor,ama tabi yine çıkıyor
bende yine alıyorum,napiyim
bir çözümü varsa diğer arkadaşlarda paylaşsın :-(

aynen ya benim de iki göğsümün ortasında ve göbeğimde var esmerde değilim beyaz tenliyim ama son zamanlarda bi tüylenme oldu...napabiliriz...kız kardeşim bunun için doktora gitmiş doktor adetin düzenli mi demiş düzenli olduğunu duyunca hiç bişiyin yok demiş ilgilenmemiş bile göndermiş eve resmen...

aynı şekilde bendede var göbeğimde göğüslerimin arasında. adetim pek düzenli sayılmaz. aklıma takıldı acaba gitmem gerekir mi doktora?

walla doktor sadece adetini sormuş düzenli mi diye sonra da yollamış başka ne bi ilaç ne bi açıklama hiç bişiy de yapmamış göndermiş...sinir olmuştuk insan açıklar en azından yani bizde öğrenelim demi...ama nerde öyle doktor??

Adet düzensizliği ile beraber göğüslerde tüylenme var ise bunun nedeni hormon bozukluğudur.derhal doktora gidin kizlarrr.fakat sadece göğüslerde tek tk tüy var ise boşverin gitsin üzülmeye değmez.benimde çikiyor ama tek tük cimbizla aliyorum ama korkuyorum damar çatlamasi yapar diye o yüzden herzaman almiyorum uzuyolar anca ozaman aliveriyorum.

arkadaşlar ben de var doktora gittim testlerimi yaptırdım hormon seviyesi yüksek çıktı ilaç da vardi doktora gidince tedavi oluyosun ama sonuçta tüyler gene olduğu gibi kalıyor doktora gitmeyin demiyorum ama tedavi ayrı boyutu olayın doktorun tüylerin giderilmesine yönelik vereceği tek şey diane 35 oda epilasyona destek olarak yardımcı bi ilaç adet düzenleyici doğum kontrol hapı.göğüsler için en mantıklı iğneli epilasyon bence hemde daha ekonomik lazerden hemde tüyleri dağıtmadan kesin çözüm

göğsüme iğneli epilasyon yaptırdım asla yüz gibi acımıyor hassas bi yer ama deri kalın yağlı diyemidir nedir çok abartılacak bi acı yaşamadım yüzde gözümden yaşlar geliyodu tabi oarada hormon tedavisinede devam ettim

benim de göğüslerimde ve göbeğim de tek tük vardı cımbızla aldım ama bi tanenin yerinden iki tane gelmeye başladı o da kötü yani hiç almayanlar cımbızı denemesinler kesinlikle kökünden 3 tane birden geliyo walla zor bir durum?????????????

benim de göğüslerimde ve göbeğim de tek tük vardı cımbızla aldım ama bi tanenin yerinden iki tane gelmeye başladı o da kötü yani hiç almayanlar cımbızı denemesinler kesinlikle kökünden 3 tane birden geliyo walla zor bir durum?????????????

aynı sekılde benımde ya cımbızla alıyorum arada bır gercekten 1 kokten cıft gelmeye basladılar kısacası cogaldılar benım adetım duzensız falan deıl normal hormon tahlıllerınede gelınce yuksek cıkmasını bırak normalden dusuk cıkıyor pekı neden bu tuyler kızlar ya anlayamıyorum hem gogsumde hem gogus arasında hemde gbegımde cıkıyor cok sınır oluyorum yolcam hepsını off yaa korkuyorumda ıste daha cok cogalıyor dıye ne yapcagmı sasırdımsenağlama

kıslar bendede adet düzensizliği vardı. Hormon tesleri falan yapıldı bi problem çıkmadı. Ama tek tük benim göğsümdede kıl var. Ben çakmakla yakıyorum kızlar..Gayette güzel oluyo. Cımbızla falan denemeyin. Ağdada göğsünüzü sarkıtı . Daha siyah çıkar. Deneyin pişma olmazsınız. Ne çoğaltır nede daha siyah çıkar. :lepi:

evlenince nasıl olacak kki??
hormon bozukluğu şu nedenden olabilir adet olduğunuz zaman doktora gidip erkeklik hormonuna baktırın..genelde tüy sorunu yaşayan bayanlarda erkeklik hormonu yüksek çıkar ve doktor diana 35 verir genelde..ama dediğim gibi adetliyken sanırsam adetin 3 günü yada 1 günü gitmek gerek tam sorun doktora kolay gelsin...

aynen bnde cınbızla bi kaç tane aldım sanki çoğaldılar ve tüylerim çok gözüme batar gibi oldu kafaya takmaktan daha çok sorun ediyorum tüylerimi sonra göbeğime ve göğüs ortasına sır ağda yaptım 2. ci yapışım azalma oldu sanki ayda bi alsam yeterli göğüs ucumda tüylenme var teketük onlarıda eldivenle çekiyorum ya bişi sorucam göğüsteki tüyleri almak göğüsü çatlatırı herkez zararlı olduğunu söylüyo neden....bnde adet ancılarım için dr. gittim kistten şüpelendim ultrasyon çektiler değilmiş adet düzensizliğimde var biraz....şaşırdım kaldım belimde ,popomda ,sırtımda,heryerimde tüy var ama kafaya çok taktığımdan kendimi maymun gibi hissetmeye başladım valla .....en sonunda hertarafımı ağdaladım senağlamasenağlamasenağlamaOOOFFFF OOOFFFF NOLUCAK BU TÜYLER ANLAMIYORUM

KIZLAR SİZİNDE GÖĞÜS UCUNUZDAMI VAR SADECE YOKSA KOMPLEMİ ALMAMIN ZARARLARI NELER ÇATLAKLAR FALANMI OLUR ACABAfisfisfisfisfisfissenağlamasenağlamasenağlama

bende alıyorum svilelenme yapıyor ama ne yapim benim baya var bedne üç dört defa doktora gittim kadın doğum, cildye ne varsa denedim testerlim normal çıktı türk kadınlları kıllaır normalde

ya arkadaşlar tüylenme bi yana meme ucunun orda çıktı benim.bi tane ama uzuo yha kestim bnde onu kestikçe uzuo ve simsiyah.allahım bıraktım öle bakalım kendiliğinde kopar die kopmuo.ya yakıorm demiş arkadaşımız yakılır mı yha napcam bn?

ay kızlar aman diyeyim ne o öyle yakma falan. benim göğüslerimde tüy sorunu yaşamanın tek sebebi küçükken anneme özenip cımbızla tüyleri çekmeye başlamaktı. şimdi de tek tük çıkıyorlar uzadıkça cımbızla alıyorum. göbeğimde de var tüyler, göğüs aramda da, ama almayı hiç düşünmedim. evet görüntüsü hoş değil ama almayı hiç düşünmedim açıkçası.

evet çıkan tüyleri dökecek tarzda ilaç yok maalesef senağlama ama ilaç tedavisi olmadan da epilasyon bi işe yaramaz bence,yani tedavi süreci bisüre işlemeli ki hormonlarınız bi düzene girsin,haliyle epilasyon da işe yarasın.yoksa biyerdekiler halolucak başka yerden çıkıcak .. benneyaptımki
ben iğneliden tırsıyorum ya,hiç yaptırmadım ama görmüştüm,göğüs de hassas bi bölge çok acımaz mı :uhm: siz yaptırdınız mı?
ben yaptırdım canım iğneli..bu 4. seansım kıllarda bariz bir incelme var...acı da yok denecek kadar az bence..

X