Kasik ağrisi

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
Arkadaşlar bir kaç gündür kasıklarım ağrıyo we sanki bebeğin hareketlerini hissediyorum orda. wajinamda bugun çok ağrımaya başladı sanki bıçak sokuluyor gibi sizdede oluyor mu wajinadaki ağrılar sizce erken değil mi???:1shok::CüvCüv:benneyaptımki

hepimizde oluyor canım erken değil artık ne kaldı ki surda doğuma..
ağrılar nrmal artık.

ağrılar neyse de bu wajinama giren sancıları annayamıyorum ya ben onu son haftalarda faaln oluyo sanıyorum yani açılmaya başlayınca diye duymuştum

Enemıne YakLasık bır Aydan berıdır O AgrıLarı Cekıyorm bende Ama Dun Resmen Doguracam Dıe Dusundum Vajınama Bıcak Gıbı Saplanan Agrılar. Sonrasındada Karın Agrısı Gobegımı Sıka Sıka bı haL oLdum OyLe CıgLıklar Atıyordum kı Esım nerede ıse Kucagında Doktora Goturecektı ben Dogum Sancısı DegıL normaL Sancılar Dedım doktora Gıtmemek Icın Dırettım Vajına boLgesındekı AgrıLar da Sankı bebegın Kafası Dustu Dusecek Gıbı :) Bence bu AgrıLar Icın Cok Erken Cunku ben Ilk hamılelıgımde Son Gune kadar hıc boyLe agrı Cekmedım.

bende de ilk kez dün akşam feci kasık ağrıları oldu.daha öncede oluyodu ama dünkünün yanında onlar bişey değilmiş.önce rahim kasıldı bi süre..sonrada sancılar başladı.eşim bile doğum sancısı başlıyo sandı.artık vücudumuz kendini doğum için hazırlıyo.Allahım hepsi vaktinde ve sağlıklı gelsin inşallah:Saruboceq:

evet yorulunca dahada fazla oluyo bugun dinlenmiş gibiyim wajinadamda ki sancılar yok şuan walla doğumlara 1 ay falan kaldı doktor bana 3 ekimden sora bekle dedi:S bi an önce doğurmak istiyoru m ya zaman çabuk geçsin zaten bundan sora hafatada 1 gitcem doktora

Allah hapimize sağlıklı hayırlı evlat versin inşaallah.35 haftayı geçtiysen bu saatten sonra çok korkmaya gerek yoktur inşaallah.ben böyle düşünüyorum ve çok rahatlıyorum bir arkadaşım 35 haftada aldı bebeklerini kucağına şimdi çok iyiler.36 haftadan sonra normal bile sayılır....

Allah hapimize sağlıklı hayırlı evlat versin inşaallah.35 haftayı geçtiysen bu saatten sonra çok korkmaya gerek yoktur inşaallah.ben böyle düşünüyorum ve çok rahatlıyorum bir arkadaşım 35 haftada aldı bebeklerini kucağına şimdi çok iyiler.36 haftadan sonra normal bile sayılır....

evet canm haklısın ama önemsemeyip ihmal etmekten korkuyorum açıkcası tek endişem o :CüvCüv:a.s.:kahve:

Bendede bu sabah başladi sanki adet olacakmisim gibi ağrim oluyo ama bebek hareketleri normal kimil kimil onda sorun yok

kızlar bende de 2 gündür var bıçak saplanır gibi ağrılar. bu aralar biraz ayakta kaldım ondan da olabilir. neyse kendimize dikkat edelim, allah yardımcımız olsun.yerimseniben

bendede oluyordu canım bebiş fena olacak galibaaaa ::))))fazka ayakta durmamaya çalışş.sağlıklı bebişleriolsun tüm anne adaylarının inşallah...

bendede oluyo kasik agrilari ayni adet sancisi ceker gibi. dinlendigim zaman geciyor cok sukur bi ben boyle degilmisim rahatladim bide ilk olunca insan korkuya kapiliyor....

ewet buda bence tecrübesizlkten oluyor ihmal edip önemli bişi olmasından korkuyoruz hepimiz herşeyin hayırlısı olsun

X