Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tşk ederim kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için...
bence bu formül okdr da etkili deil sadece psikolojik olarak destek veriyor... ayrıca ben ilk yaptıımda bir hftada 3 kg gitmişti ama ozmn elma yiyordum günde 3-5 tane bence elma zayıflatıo sirkesi deil... gerçekten mideye zararlı... dikkatli olun sizde benim gibi olmayın... ben fark ettim bıraktım geçte kalabilirdim...

ben de dahil olmak üzere bir sürü insan yazdı canım ac karnına içmeyin diye.kimse bunu söylememiş olsa bile ac karnına zarar vereceğini düşünmek gerekirdi.

Son düzenleme:
Ben tok karnına içiyorum ama dün ilk günümdü ve midem çok gaz yaptı bakalım bugün nasıl geçecek:) Sabah kalktım greyfurt suyumu içtim şimdi kahvaltı edicem sonra yürüyüşe inşallah:)

tok karnınada çok içtim fark etmedi ikiside zarar verdi bana... ayrıca dediğiniz gibi bende de gaz yaptı acayip...

mide sorununuzun olmaması gerekiyor. Elma sirkesi faydalı ama zayıflatmayacağını söylüyorlar. Bende arada bu karışımı içiyorum.
Sağlıklı günler.

ıyi geceler arkadaşlar, ben rahatsızlığımdan dolayı 1 haftadır içemiyordum, pazartesi tekrar başlayacağım.

Merhaba arkadaslar; ben elma sirkesini 2 gundur sabah aksam balla uyguluyorum, yalniz gunumun yarisi malesef tuvalette geçiyor. Sizde de ayni sey oluyor mu? Bu etkisini gostermesi mi?

slm kızlar bende sizlere katılmaya başladım az önce 1 bardak ballı limonlu ılık suyumu içtim. ( sirke koymuyorum çünkü gastritim var )
sabah kalkınca tekrar içicem yani bi yatmadan önce, bi sabah kalkınca. bakalım sonuç ne olacak.
bu arada 6 gün isveç diyeti uyguladım sadece 2- 2,5 kilo gitti. simdi yediklerime dikkat ediyorum. aksamları saat 7 de yemek faslını bitiriyorum. sonra sadece çubuk kraker çok acıkırsam) ve biraz meyve yiyorum. bakalım 1 hafta da neler değisecek bende.

ben 10 gündür içiyorum ama sanki bi farklılık yok gibi yoksa banamı öle geliyor ben rahat içiyorum midemde bi problem yok çok şükür ama sabahları içiyorum tek onun içinmi fayda etmiyo tecrübeliler yazarsanız sevinirim

ben 10 gündür içiyorum ama sanki bi farklılık yok gibi yoksa banamı öle geliyor ben rahat içiyorum midemde bi problem yok çok şükür ama sabahları içiyorum tek onun içinmi fayda etmiyo tecrübeliler yazarsanız sevinirim

canım günde 1 bardakta iyi. bizim bir tanıdık yapmış bu karışımı 15 kilo vermiş. ne kadar zamanda verdiğini bilmiyorum ama. madem midende bi problem yok o zaman yatarkende iç. ben günde iki kez içmeye karar verdim ama sirkesi yok diye.
bu arada ben liseye giderken yapmıştım ama sadece ılık su ve limonla. inanın o zamanlarda faydası yok diyordum ama 5-6 ay böyle her sabah içmeye başlayınca sonra göbeğimin ciddi anlamda eridiğini görünce çok sevindim. sonra da çok yürüyüş yaptım. ne güzel zayıftım. evlenidim 10 ayda 10 kilo aldım. şimdi hedefim aldığım 10 kilo nun 5 ini vermek. 5 versem gerisi gelir zaten kaydirigubbakcemile3

canım ben her öğünden sonra içiyorum ve bende işe yaradıdelikafadulden

yaa kızlar bi şey sorcam..bu balı hiç koymasak etkisini yok etmiş mi oluruz?ben bunu tek içimlik yapıcam ama bal koymayı düşünmüyorum açıkçası daha önce soruldu mu bilmiyorum ama su ılık mı olucak?

teşekkür ederim kızlar o zaman bende sayısını arttırayım bakalım ne olacak bi on gün sonra tekrar yazarım

canım ben her öğünden sonra içiyorum ve bende işe yaradıdelikafadulden

Canım nasıl kullandın? Yani ballı mı balsız mı? Bir bardağa ne kadar elma sirkesi koydun birde ne kadar sürede kaç kilo verdin? Zayıflatıcı etkisi için genelde yemeklerden önce alınması gerekiyormuş ama yemeklerden sonra alınınca da faydası oluyorsa bende öyle yapabilirim.kaydirigubbakcemile5

Gâyet severek içiyorum ben bu karışımı, sıcak sıcak ama meşrubat gibi geliyor.

Ne yazık ki abur cubur müptelâsı bir insanım, özellikle bu ara çok gerginim, sürekli yiyorum nerde zararlı şey varsa onu, hele de deli gibi cips yiyorum, engel olamıyorum kendime.

Allaha şükür, 38 beden bi hatunum, biraz yanlarım vardı, abur cuburlara rağmen gider gibi oldular, ya da bana biraz sıkılaştım gibi geldi bilmiyorum.

Ben bunu içmeye kesinlikle devam ederim, vücuduma da çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Biraz da dikkat edebilsem demek geçen yılki kıyafetlerime girebilirim :Saruboceq:

Her neyse, ben aslında bir şey soracaktım da, bir haftadır falan içen biri olarak yorum da yapmak istedim. Sorum şu: Hani kola içtikten sonra böyle bir geğirti gibi bir şey gelir ya, iki gündür öyle oluyor. Siz de yaşadınız mı, yoksa acaba midem sirkeyi kaldıramadı mı? Gerçi ağrım yok, kendimi de daha ferah hissediyorum ama sormak istedim.

Gâyet severek içiyorum ben bu karışımı, sıcak sıcak ama meşrubat gibi geliyor.

Ne yazık ki abur cubur müptelâsı bir insanım, özellikle bu ara çok gerginim, sürekli yiyorum nerde zararlı şey varsa onu, hele de deli gibi cips yiyorum, engel olamıyorum kendime.

Allaha şükür, 38 beden bi hatunum, biraz yanlarım vardı, abur cuburlara rağmen gider gibi oldular, ya da bana biraz sıkılaştım gibi geldi bilmiyorum.

Ben bunu içmeye kesinlikle devam ederim, vücuduma da çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Biraz da dikkat edebilsem demek geçen yılki kıyafetlerime girebilirim :Saruboceq:

Her neyse, ben aslında bir şey soracaktım da, bir haftadır falan içen biri olarak yorum da yapmak istedim. Sorum şu: Hani kola içtikten sonra böyle bir geğirti gibi bir şey gelir ya, iki gündür öyle oluyor. Siz de yaşadınız mı, yoksa acaba midem sirkeyi kaldıramadı mı? Gerçi ağrım yok, kendimi de daha ferah hissediyorum ama sormak istedim.

Balla mı karıştırıp içiyorsun canım? Midene biraz dokunmuş gibi görünüyor. CADIARZU Ben bal katmadan 1 bardak ılık(sıcağa daha yakın) suya 1-2 yemek kaşığı katıp sabah akşam 1'er bardak şeklinde tüketiyorum.Şükür mideme dokunmadı. Ama sen istersen karışıma 1 tatlı kaşığı kadar da bal katıp içmeyi dene bakalım canım. O zaman nasıl bir sonuç oluyor, deneyip görmüş olursun. Ben sabah ve akşam yemeklerden önce tüketiyorum. 1 ay bile olmadan 4 kilo verdirmişti bu karışım bana yerimseniben Şu anda kilom rolantide sanırım kaydirigubbakcemile3 5-6 gün aradan sonra bugün nihayet tekrar başladım. Bakalım yılbaşına kadar neler olacak? kaydirigubbakcemile5

Balla mı karıştırıp içiyorsun canım? Midene biraz dokunmuş gibi görünüyor. CADIARZU Ben bal katmadan 1 bardak ılık(sıcağa daha yakın) suya 1-2 yemek kaşığı katıp sabah akşam 1'er bardak şeklinde tüketiyorum.Şükür mideme dokunmadı. Ama sen istersen karışıma 1 tatlı kaşığı kadar da bal katıp içmeyi dene bakalım canım. O zaman nasıl bir sonuç oluyor, deneyip görmüş olursun. Ben sabah ve akşam yemeklerden önce tüketiyorum. 1 ay bile olmadan 4 kilo verdirmişti bu karışım bana yerimseniben Şu anda kilom rolantide sanırım kaydirigubbakcemile3 5-6 gün aradan sonra bugün nihayet tekrar başladım. Bakalım yılbaşına kadar neler olacak? kaydirigubbakcemile5

Ben de ballı içiyorum, bir çorba kaşığı kadar. Gerçi bardağım da çok büyük ya, neyse. Mideme dokunsa yanma falan olmaz mıydı ki? Valla ben de bilemedim, belki herkese oluyordur diye bir sormak istedim. Asitli bir şey içmişim gibi oluyor sonrasında o geğirti. Belki de sirkeyi fazla kaçırıyorumdur?

Tavsiyelerin için sağ ol, umarım yılbaşına kadar istediğin kiloya ulaşırsınkaydirigubbakcemile5

yaa kızlar bi şey sorcam..bu balı hiç koymasak etkisini yok etmiş mi oluruz?ben bunu tek içimlik yapıcam ama bal koymayı düşünmüyorum açıkçası daha önce soruldu mu bilmiyorum ama su ılık mı olucak?

Ben 1 bardak ılık suya 1-2 yemek kaşığı kadar elma sirkesi katıp karıştırıp içtim, kullandığım dönemde 1 ay bile olmadan 4 kg. verdiğimi gördüm. Bu da oldukça motive etti beni doğrusu yerimseniben Bazıları bu karışıma 1 tatlı kaşığı balda katıp tüketiyor, ama ben denemedim şahsen. Bal katınca içemem diye düşündüm :bbo: sirkenin yanında balda olunca midem almaz dı sanırım :1shok: Yani balsız da işe yaradı bende

Ben 1 bardak ılık suya 1-2 yemek kaşığı kadar elma sirkesi katıp karıştırıp içtim, kullandığım dönemde 1 ay bile olmadan 4 kg. verdiğimi gördüm. Bu da oldukça motive etti beni doğrusu yerimseniben Bazıları bu karışıma 1 tatlı kaşığı balda katıp tüketiyor, ama ben denemedim şahsen. Bal katınca içemem diye düşündüm :bbo: sirkenin yanında balda olunca midem almaz dı sanırım :1shok: Yani balsız da işe yaradı bende

Bal muhtemelen sirkenin tadını kırmak için vardır, siz onsuz da içebiliyorsanız iyiymiş valla delikafadulden

Şu cips denen şeyden uzak durabilsem bende de işe yarayacak da, ah işte... Ama yine de yanlar azaldı valla, bu karışım cidden işe yarıyor alkisalkisalkis

X