Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar 1 haftada sonuç göremezsiniz. yani kendimden biliyorum nerdeyse 2 aydır kullanıyorum. 1,5 kilo ancak verdim. ama bunun yanında spor ve diyette var tabi. elma sirkesi gerçekten zayıflatıyormu bilemeyeceğim. ama ben içmeye devam ediyorum neden mi sağlık açısından. mevcut akıntımı ilk başlarda çoğaltsada sonradan tamamen kuruttu. kabızlığıma kesin çözüm oldu. cildim güzelleşti. sivilcelerim yok oldu. ve belkide daha benim farkına varamadığım bir sürü özelliği için her sabah içmeye devam ediyorum. :sm_cool:

Bende veremedim valla..Görünüşümde de hiç bir değişim yok..Gerçi 1 ay sınır koydum..1 ay dolmadan içmeyi bırakmıcam..Moralim bozuldu şimdi ya sizde içiorum veremiyorum diosunuz:sm_confused:

Bütün yorumları okudum ve içmeye karar verdim.ramazanda olduğumuz halde aksam ve sahurda içiyorum bakalım ise yarayacakmı.yorumların çoğu olumlu.75 kılodayım su an ve 60 olmak istiyorum.keten tohumu sıparıs ettim onada baslayacağım yakında umarım hayallerime kavusurum.tüm yorum yazan arkadaslara çok tesekkürler.

ya arkadaşlar incelmede olmadımı....bende olmuştu..:lepi:.ama bu aralar barsaklarımda sorun var...şişliik var o yüzden ara verdim.:1no2:..ama inanın kullandığım süre zarfında hakikaten incelme vardı...ha düzenli devam ettirseydimmmmm.kilo verimi eşlik etcekti...a.s...ama iyleşir iyleşmez kesinlikle devammmmmmmmmmmmmmm......şutarafagitti

kızlar keten tohumunu kullanırken yağı azaltın ve günde 1 tatlı kaşığından fazla yemeyin çünkü oda yağlı bir besinmiş duyduğuma göre ben diyetisyen yardımıyla kilo verdim oda bana günde 1 tatlı kaşığı ve sabahları içmemi önermişti

arkadaşlar en güzeli kayısı suyu ve içebiliyorsunuz şekersiz form çaylar rezene çayı ve yeşil çay çok işe yarıyor emin olun şişlikte olmuyor karında

arkadaşlar en güzeli kayısı suyu ve içebiliyorsunuz şekersiz form çaylar rezene çayı ve yeşil çay çok işe yarıyor emin olun şişlikte olmuyor karında

arkadaşım yalnış anlaşılma var galiba benim şişliğimin sirkeyle alakası yok bizzat diyetisyen arkadaşım önermişti...artı benim sezeryan doğumumdan sonra barsaklarda sorunlarım başladı.....kötü ve yan etkisi artı şişkinlik yapıcı olsa bu kadar kişi kullanmış enazından tavsiye etmezlerdi...artı biz burda birbirimize yardımcı olup faydaları bilgiler veriyoruz....canım umarım anlaşıldı şişlik sebebim...ama sanada katılıyorum...önerilerinde güzel...bende deniycemmm....

valla bende tık yok hiç pırakmadımda aynı kilo aynı gramdayım :KK43:((

Al benden de o kadar,aynı durumdayız canım ya..Ama 1 ay bitmeden bırakmayalım diyorum ben..Sen başlayalı ne kadar ooldu bilmiyorum ama eğer geçmediyse şu 1 ay bi geçsin bakalım

Bağırsakları iyi çalıştırıyor maşallah:lepi:Hele benim gibi kabızlık sorunu çekenlere iyi gelir diye düşünüyorum:sm_cool:

arkadaşlar merhaba benim bala karşı alerjim var sadece sirkeyle suyu karıştırıp içsem faydası olurmu acaba

arkadaşlar merhaba benim bala karşı alerjim var sadece sirkeyle suyu karıştırıp içsem faydası olurmu acaba

Tabi tabi bal koymadanda kullanabilirsin..Bazılarımız zaten sadece su+sirke şeklinde kullanıyoruz..Şahsen ben bal koymuyorum..Sorun yok iç tatlım:1hug:

X