Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Valla arkadaşlar, ilk zamanlar bayağı bir kaşındırdı bu şey beni ama inat ettim. İyiki de etmişim çünkü 1aydan fazladır spor yapıp yediklerime dikkat edereke kilo vermeye çalışıyorum ancak verdiğim kilo miktarı 2 kiloyu geçmemişti ne yazıkki. Ancak bu elma sirkesine başladığımdan beri 3kilo verdim hemde 1buçuk haftada. Okadar uğraşmıştım olmamıştı bu kadar işe yarıyacağını tahmin etmemiştim :)) ben küçük pet şişeye bal sirke katıp içiyorum hemen ama yudum yudum içiyorum öyle daha çok işe yaradığını duydum. yemeklerden yarım saat sonra falan içiyorum günde 2 kere hatta bazen 1. İnşallah böyle kilo vermeye devam ederim. durmasından korkuyorum :KK43:( 82 idim 75 kilo oldum arkadaşlar ya :))

eveeeett.. hemen gidip marketten elma sirkesi alıcaammm.. bal fiyatlarına da bakıcam.. param yeterse onu da alırım=) hemen başlıcam şimdi.. gelişmeleri yazarımm.öpüldünüzz mjxxx

eveeeeett. hemen bi koşuda aldım geldim sirkemi balımı. 1su bardagı oda sıcaklıgındaki suya 1bucuk kaşık elma sirkesi ve 1 cay kaşıgı bal ekledim. içiyorum suan. bundan sonra da ekmeksiz taze fasülye yicem annem göndermiş kargoyla :eek:

evet denedim=) tadı fena deil.. yarın sabah aç karna içicem bi de kahvaltıdan önce.. hadi bakalım..

çok mersi yaw karışım için payLaşım için hadi bakaLım inşaLLah faydasını ben de görürüm diğer arkadaşLar gibii :Saruboceq:
bu arada kızLar tok karnına yaw,öLe demiş ya her yemek sonrası diee..

ya wallaha bilmiorum ben bütün sayfaları tek tek okudum:S kimisi aç karna dah faydalı demiş kimisi tok:S napıcağımı şaşırdım:S sabah ve akşam aç karna içiyim öğlenleri de tok karna içiyim bari:S

Arkadaslar ben 6 gundur dıyetteyım hemde aç karnına üç öğün hafıf ısıtılmıs bır bardak suya 2 corba kasıgı sırke ve bır tatlı kasıgı bal koyup tuketıyorum ac karnınamı tok karnınamı dıye soranlar olmus bazen unuttugumda tokkende ıctıgım oluyor ac ıcmeye calısın ama acken ıcemedıysenız toksanız bıle kesın ıcın cunku hazmı kolaylastırıyor acken ıcıldıgındede tok tutuyor hemde yedıgınızı hazmetmeye yardımcı oluyor ben 6 gunde tam 2 kılo verdım tabı sadece bunun faydası oldugunu sanmıyorum dıyette yapıyorum cok dıkkat edıyorum ama yardımcı olarak kullanılmalı bence gerıye kaldı 5 kılom onuda verırsem harıka olucak cok karfarlıyım ınsallah basarırım zayıfladıkca faydasını gordukce yazarım arkadaslar

zayıflamaya gerçekten yardımcı oluyor mu bilmiyorum ama cilde çok iyi geldiğini düşünüyorum....elma sirkesi çok işlevli birşey...

BASTA BULANTI YAPIYOR AMA ALISINCA SORUN OLMUYOR AMA TABI KISIDEN KISIYEDE DEGISIYORDUR BENCE DENEMEYEDEGER DILERIM FAYDASINI GORURSUNUZ:1hug:

Valla ben aç karnına içtim demin ardından yemeği iştahlıca yedim. Üstünede kek yaptım afiyetle yiyom. Hani bu iştah kesiyodu? Acaba tok karnına içsemde bari hazmı mı kolaylaştırsa? Çünkü aç karına iştah kesmiyo..

Canım ıstedıkten sonra hersey tabı yenır ama bırazda sen kısıtla kendını ben bıraz fazla yıyınca mıdem bulanıyor yınede sen ıstersen tok ıc ama bence yedıklerınede dıkkat et sadece sırke care olmaz olsaydı kımse kılolu olmazdı ırade cok onemlı

Valla ben aç karnına içtim demin ardından yemeği iştahlıca yedim. Üstünede kek yaptım afiyetle yiyom. Hani bu iştah kesiyodu? Acaba tok karnına içsemde bari hazmı mı kolaylaştırsa? Çünkü aç karına iştah kesmiyo..

Allaaaaahhh canım kek çekti yaaaaa benneyaptımki:mymeka:

December gel kek var fırında vallahı ama ben yemıcem belkı bır dılım ıcecegı ıcelı oldu bıraz bıde yatmadan ıcıcem ben cok kararlıyım arkadaslar zayıflamam sart aslında kılom yok ama daha zayıf gorunmek ıstıyorum 5 kılo daha vereyım tamamdır ogun bayram benım ıcın

Ayy kızlar azminize hayranım yaaaa. Maşallah.. Ben yazın azimli olabiliyorum. Kışın yemiycem desemde olmuyo. İçimde kurt var. Hep yemek istiyorum hele hele çikolata ve kek tarzı tatlılardan vaz geçemiyorum.:1no2: O yüzden yiyerek zayıflamayı çok istiyorum. Yazi en azından yediğim halde kilo almasam çok iyi olacak. sengözlerimebaksanab Biliyorum bu da ne diyor diyosunuz ama napiim vazgeçemiyorum. Yaz olsa tamam insan boğazını kısabiliyorda kışın zor.

X