Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar ben 1,5 hafta sabah akşam denedim yarım kilo veririm diye umut ediyodum fakat hiç bir faydasını görmedim belkide bünyeden bünyeye değişir bilemem tadınıda beğenmediğim için 1,5 hafta dayanabildim yarım kilo verseydim bırakmayacaktım ama bugün itibariylede bıraktım yeşil çay içicem yeşil çayın zayıflattığına inanıyorum çaykurun bergamut aramolı yeyil çayını aldım 2,60 ytl fiyatı bir ay falan gider yeşil çay içiyorum artık

Ben henüz bir haftadır deniyorum, kilo ile ilgili bir değişiklik yok fakat, sirkenin faydalarını bildiğim için içmeye devam etmek istiyorum. Önceden bal katmadan denemiştim ve içememiştim , bal olunca rahat içebiliyorum artık (formülü aynen uyguladım).
Ama ben dolaptan soğuk ve yemeklerden sonra 1 er bardak içiyorum, bi de ılık içmeyi deneyeceğim.

Bir de arkadaşlar, faydasını gördüğüm diğer bir yönü: tatlı isteğimi kırıyor, hiç tatlı istemiyor canım, eğer tatlıya düşkünseniz şiddetle tavsiye ederim.

bence de arkadaşlar ben artık şuna kesin kanaat getirdim:
------her bünyede her yapılan farklı sonuç veriyor.bu formülü ilk yazan arkadaş eşiyle birlikte haftada 1,5 2 kilodan bahsediyordu.birisi ben 3 kilo verdim dedi ben 1 aydır içiyorum ama tık yok:))
herkes kendi bünyesini tanıyıp ona göre davranmalı bence!bu formül v e yeşil çayı da diyetine ek olarak yapmalı.yani diyetsiz bu formüllerin işe yaradığı kişilerde var. ancak çoğunlukta yaramıyor.ben artık bu yorumu yapıyorum.
birde vucut bişeyi uzun süre yaparsa gerçekten alışıyor. ve artık cevap vermiyor. vücudu şaşırtmak gerekiyor bazen.....
hepinize kolay gelsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

:sm_cool:

selamlarrrrr
bende içmeye başladım,bol suyla içiyorum, midesi yananlar için ideal çözüm, sonucta bünyeye giren sirke ve balda değişim olmuyor sadece daha seyreltik bir karışımınız oluyor.
gözle görülür gelişmeler,mucizeler beklemeyin ama madem sirke bukadar faydalı içmemek için bir nedenimiz yok.
ben sabahları aç karnına ve akşamları içiyorum,arada da cnm cok ekşi cekerse. ekşiyle aram ii oldugunda gayet de hoşnutum bu durumdan =)

yaa arkadaşlaar bende bi arkadaşımdan duymuştum.ılık suyla 2 kaşık elma sirkesini karıştırıp içmiş 5 kilo kadar vermiş.bende deneyim dedim. sabah aç karna kafama dikmemle öğürmem bir oldu.kociş bana bi güldü bi güldü öyle her duydunu yaparsan olacı bu dedi :KK43: zaten hiç sevmem sirkeyi kokusuna dayanamıyorum.ama bende kabızlıkta var. çok iyi geliyor dedi. bende artık yarım çaybardağı meyve suyunun içine 2 kaşık katarak içiyorum. bide içerken kokusunu duymayayım diye burnumu tıkıyorum.acaba böyle içince faydası olmaz mı ki? neyse bugün 2.gündeyim zayıflarsam yazarım.bu arada 2 haftadır diyetteyim 1 kilo verdim ancak:KK43: eşimde 3 kilo verdi.üstelik benden daha çok yiyor bu nasıl adalet yaa off of:KK43:

merhabalar bır suredır ara vermıs olsamda bende ıçıyorum kasım 7-aralık 25 arası ıçtım ve yedıklerımede dıkkat ettım ve 74 ten 69.300-70 e kdr dustum ve suan 69-70 gosterıyo tartı bencede işe yarıyo ama psikolojik mi bilmiyorum cunku kk dakı dıyetısyen kabızlık sorunu olan hastalarına sabahları içmesı ıcın onerıyormus.yanı zayıflatmak ıcın deıl paylasmak ıstedım.

ayrıca sırkede onerebılecegım bır marka var belkı de kullanıyosunuzdur ama yasak deılse soyleyım:içelim:

ya sadece röportaj yapıyorlardı halkla.bi kadın söyledi,her sabah içiyorum,formumu koruyorum ve hiç te hastalanmıyorum diye...a.s.

evet kesinlikle direncinizi koryor cünkü sirkenin icinde antioksidan maddeler bulunuyor. Antioksidanlar serbest radikallerle reaksiyona girerek (onlarla bag kurarak) hücrelere zarar vermelerini önlyor:KK66:
Bu özellikleriyle hücrelerin anomalilesme, ve sonuc olarak tümör olusturma risklerini azalttıkları gibi, hücre yıkımını da azalttıkları icin, daha saglıklı ve yaslılık etkilerinin minimum oldugu bir yasam yasama sansını yükseltiyor.

Bu antioksidanlar narda da cok bulunuyor. Amerikada iki kanser fare üzernde deney yapiliyor. Bir fareyi normal su ile besliyorlar digerini ise nar suyu ile.
Su icen farede kanser hizli bi sekilde ilerliyor, Nar suyu ile beslenen faredeki kanser ise gerilemeye basliyor.

YEsil cayinda bu konuda cok faydalari var internetden arastrabilrsnz...
sonuc oalarak sirke, nar ve yesil cay icerek daha saglikli ve formunzu koryarak yasayabilrsinz..

kızlar merhaba
sirke-bal karışımına bende başladım.inşallah sonuç olumlu olur. ben daha önceleri 1 bardak ılık suyun içine elma sirkesi koyup sabahları aç karnıma içiyordum, kilo verdimmi hayır ama almadımda, herşeyden önce çok sağlıklı, vucuttan toksinleri atıyor, sirkeli karışımdan midem ağrır diye korkmayın benim çok hassas olmasına rağmen ağrıtmadı.

selam kızlar
bunu gece yatmadan önce ve sabah ac karnına ıçince daha cabuk kılo verdırıyor deneyın memnun kalacaksınız .Ama bırazda yedıklerınıze dıkkat edersenız kılo verebılıyorsunuz

bu bal cıcek balı olacak kızlar bu cok önemlı
mıdeyı koruyor cıcek balı.

kızlar bir haftadır tartılmıyordum bugün tartıldım bir haftadan bu yana 1 kilo daha vermişim inşallah her hafta böyle devam eder

melnizcim eminmisin aç karna oldugundan cunku en başta tok demişler:1no2:

burda dıyet yapan arkadaslara yardım eden doktorumuz sabahları ac karna bagırsakları calıstırması ıçın onermıstı ve bende ac karna ıçerek faydasını gordum.
sabahları ac karna ılık lımonlu su ıçenlerı duymusuzdur hepımız bu da aynı mantık bence arkadaslar:içelim:

arkadaşlar sakın sirke bal ve su karışımını içmeyin heleki ackarnına içilen bu karışım midede telafi edilmez hasarlara yolacıyor.ben de denemiştim bu karışımı ama sonucundA DAYANILMAZ MİDE AGRILARI,KALP KRİZİ GECİRİR GİBİ SIRTIMDA GÖGSÜMDE AGRILAR,AGZIMA SÜREKLİ ACI SU GELMELER neler cektim neler beni mahvetti bu karışım,reflü oldum,sakın ama sakın denemeyin arkadaşlar!!!saglıgınızı kaybedersiniz!!!

peki melnizcim.bu karışımı her içiş için tazemi yapacağız.yoksa 1 lt yapıp onu 2 gün mü içicez
sen nasıl yaptın

ben her sabah ve aksam yatmadan ılık 1 bardak suya 1 tatlı kasıgı bal ve 2-3 tatlı kasıgı elma sırkesı koydarak ıçtım.ayrıca ısım vermek dogrumu bılmıyorum ama kemal kukrer ın elma sırkesının ıcımı cok rahat ama dıger markaları ıcemedım ayrıca 1 kavanoz bel bıtırdıgım halde 3-4 kılo kadar verdım ama yanında yedıklerımede dıkkat ettım:içelim:

canim saol yemek olarak neler yiyiyorsun dikkat ediyormusun

yedıklerıme dıkkat edıyorum ekmek hep ya kepek ya cavdar ya yulaf oluyo ve kahvaltıda 2 dılım dısında ekmek tuketmemeye ozen gosterıyorum.ogun araları yapmaya calısıyorum meyve lıght bıskuvı ve yaptıgım bıtkı karısım caylaRI ıle.aksam 7 ye kadar yeme ıslemım son buluyo zatem aldıgımız kalorılerın yuzde 70 ını aksam yemegıne kadar alcakmısız.ıste bole ufak bılgılerı uygulamaya calısıyorum ve mutlaka 2 -2,5 lıtre su ıcıyorum:içelim:a.s.

a.s.slm kıslar ben bu formulü birbuçuk aydan fazla denedim veeeeeeeeeeee 5 kilo verdim ama ailevi bazı problemlerden dolayı uzun zamandır ara verdim ve 8 kilo aldım bence işe yarıyo tabi birazda boğazı tutmaklazım tekrar başlamayı düşünüyorum mide hastalığı olanlar içmesin lütfen :dance::dance::dance::dance:

1 hafta oldu iceli bugun 1 kılo almısım :))))) allahım herseyimmi ters olur yareppim kılo verıcektim ben almıcaktım ya :)) guluyorum halıme valla sirke icsem yarıyo:)))))

arkadaşlar 10 şubattan beri hersabah aç karnına ballı elmalı sirkeli ılık su içiyorum 18 günde göbeğim 5 cm incelmiş :dance::teytey: çok mutluyum ya bugun göbeğimde bir değişiklik olduğunu farkettim ve ölçtüm acaba yalnışmı ölçüyorum diye 10 kere bir daha ölçtüm sonuç aynı basendende 2cm gitmiş sıkı bi diyet yapmasamda yediklerime dikkat ediyorum şekeri azallttım ekmeğide 7 den sonra meyva dan başka birşey yemiyorum 2 kiloda böyle gitti sizlerlede paylaşmak istedim

X