Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende başladım bakalım hayırlısı faydası olursa mutlaka yazıcam yanlız ben bal kullanmıyorum çok tatlı oluyor belki bi kaç damla limon suyu koyabilirim duruma göre... kilo fazlam yok ama göbiş ve masa başında sürekli oturmaktan simitlerim çıktı :a015:

Son düzenleme:
1 hafta önce bende başladım bu elma sirkesi ve balı su içmeye bugün tartıya cıktım tam iki kilo vermişim cok mutluyum.ama diyetde yapıyorum yürüyüş hergün bir saat evde bisiklet kullanıyorum 25 dk sabah 25 dk akşam ve bitki çaylarıda içiyorum hangisinin faydası var bilmiyorum ama sirkeli su iştah kapatıyor buna eminim

balsız içilmiyo arkadaşlar sirkeli su midemi agrıttı boş içince ama bal koyunca içilio 2 gün oldu bakalım bende nolcak bi 5 kilo versem yeter bana

dün 90 kilosu olan arkadaşımla telefonda görüştüm elma sirkesi ve balla 2 ayda 17 kilo verdiğini söyledi ve inanamıdım onun kilo verdiğini duyunca hevese geldim bugün bende başlıyorum.onun kilo verebileceğine inanın hiç inanmazdım o verdiyse bende verebilirim.

arkadaşını bi daha ara sor nasıl kullanmış bide marka farkediyormuymuş böyle duyunca sinir oluyorum kendime herkes veriyorda ben niye vermiyorum diye bu kaçıncı şişem bilmiyorum

arkadaşım ben balsız içiyorum yarım bardak suya göz kararı 1 tatlı kaşığı flan koyuyorum aç karnına içiyorum bana göre baya faydası oldu yani ama herhalde herkese göre değişiyo çünkü balsız içip etkisini görememiş olan arkadaşlarımız da var :içelim:

ewet tsk edrim cnm bende arastırmlarda öqrendim kimse cvp yazmayıonca bende balsız içiyorum 3. gündür ama acayip istah kapıtyor sen ne zamandır kullandın tatlım

bende bugün başladım ama birşey sorucam bu sirkeli ballı suyu günde kaç öğün ve yemeklerden öncemi sonramı içiyorsunuz ben sabah yemekten yarım saat önce içtim baya iştahımı kapattı acaba sadece sabahları içsem yetermi yoksa 3 öğün içmekmi gerekiyor arkadaşlar :uhm::uhm:

bende bugün başladım ama birşey sorucam bu sirkeli ballı suyu günde kaç öğün ve yemeklerden öncemi sonramı içiyorsunuz ben sabah yemekten yarım saat önce içtim baya iştahımı kapattı acaba sadece sabahları içsem yetermi yoksa 3 öğün içmekmi gerekiyor arkadaşlar :uhm::uhm:

ben arastırmslsrda zayıflamak isteyenler sabah öqle aksam ac karnına içilecek diye okudum bende öyle uyguluyorum sadece sabah içmek yeterlimi deqilmi bilmiyorum tatlım

teşekkür ederim canım beni bilgilendirdiğin için bende 2 öğün yaparım artık hadi hepimize bol yağ yakmalara.s.

ay ıcemedım ya ne ıgrencccccccc bır tadı ve kokusu var.sabah bıraz ıctım hala bööööögk oluyorum yaa.

Alla alla bana tadi cok guzel geliyor :KK70: ben de mi acayiplik var anlamadim
ben de yemeklerden sonra iciyorum gunde 2 kez balli ve kendim icecegim zaman taze yapiyorum..

ama bundan sonra 3 kez yemeklerden önce icecegim

kaydirigubbakcemile5 denicemmm bunu umarım faydasını görürüm gelişmeleri yazarım size kaydirigubbakcemile2

:slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bütün forumları yakın takiben okudum araştırdım 1,5 aydır kullanıyorum 4 kilo gitti 64 düm 60 tartıda çıkıyorummm:))) ve şiddetle tavsiye ediyorum

:slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bütün forumları yakın takiben okudum araştırdım 1,5 aydır kullanıyorum 4 kilo gitti 64 düm 60 tartıda çıkıyorummm:))) ve şiddetle tavsiye ediyorum

süper canım hayırlı olsun :)
peki yanında spor ve diyette yaptın mı ?

ben de bütün gün masa başında olanlardanım tabikiiii:)))hareket ediyorum bel hareketlerii ortamımız müsait sabahları minübüsten 3-4 durak önce inip yürüyorumm ve ekmek yemiyorum sabahları 1 dilim kepek ekmeği ile herşeyden az az yiyorum zaten belli bi süreden sonra yemek yeme isteğin azalıyo aç karnına içtiğin için bu sirkeli suyu tıkıyo seniii ama gözle görülür bi incelme oluyo

slm arkadaşlar ben bir haftadır sadece sabah ve akşam bal koymadan içiyorum diyet yapmıyorum günde 1-1,5 saat spor yapıyorum kilo olarak tartılmadım ama geçen hafta vucüt ölçülerimi almıştım bugün baktımdahihoyyyt belden:3cm kalçadan:3cm basenden:2 cm gitmiş :lepi: bilmiyorum genede spordanmı sirkedenmi:uhm:

Merhabalar bişey soracağım.
Ben bal koymak istemiyorum sadece sirkeli su içmek istiyorum. Ama başlığın ilk sayfalarında yemekten sonra denmiş, özellikle akşam yemeğinden sonra. Son sayfalarda da aç karnına içilecek denmiş.
Ben de başlayacağım ama karar veremedim şimdi hangisi doğru :sm_confused:
Aç karnına mı, yemekten sonra mı??
Cevap yazarsanız çok sevinirim.
Teşekkürler şimdiden a.s.

valla ben de nasıl uygulasamki diye baya bi araştırdım en sonunda Maranki hocanın dediği gibi yapmaya karar verdim
sonuçta hem aç hem tok içenler de işe yaradığını söylüyor
şöyleki;
sabah aç karnına ılık limonlu su
kahvaltıdan 20 dk sonra kadar sirkeli su ( bir bardak ılık suya bir çorba kaşığı sirke bir çay kaşığı da bal,ben karanfil de ekliyorum karanfil de metobalizmayı hızlandırıyomuş )
akşam yatarken de yine sirkeli su

kıslar bende başlıyacam bu suya hatta şu anda hazırladım içecem ama benim midem rahatsız aç karnına kesinlikle içemem mahveder herhalde onun için yemeklerden sonra içecem günde iki defa yeter herhalde :nazar: inşallah faydasını görürüz
hepinize iyi incelmeler a.s.

valla ben de nasıl uygulasamki diye baya bi araştırdım en sonunda Maranki hocanın dediği gibi yapmaya karar verdim
sonuçta hem aç hem tok içenler de işe yaradığını söylüyor
şöyleki;
sabah aç karnına ılık limonlu su
kahvaltıdan 20 dk sonra kadar sirkeli su ( bir bardak ılık suya bir çorba kaşığı sirke bir çay kaşığı da bal,ben karanfil de ekliyorum karanfil de metobalizmayı hızlandırıyomuş )
akşam yatarken de yine sirkeli su

cnm karanfil tadını deqiştiriyormu ? bende deneyim

slm arkadaşlar ben bir haftadır sadece sabah ve akşam bal koymadan içiyorum diyet yapmıyorum günde 1-1,5 saat spor yapıyorum kilo olarak tartılmadım ama geçen hafta vucüt ölçülerimi almıştım bugün baktımdahihoyyyt belden:3cm kalçadan:3cm basenden:2 cm gitmiş :lepi: bilmiyorum genede spordanmı sirkedenmi:uhm:

canım kesinlikle spordandır diyorum ben tabi suyunda belki biraz katkısı olmuştur ama büyük pay sporundur tebrik ediyorum kilo olarak da tartıda görüp sevinirsin inşallah başarılar a.s.

cnm karanfil tadını deqiştiriyormu ? bende deneyim

hayır canım keskin bir karanfil tadı olmuyor yani rahatsız edici bi keskinlik yok

ben önce suyu kaynatıyorum sonra bardağa 3 adet karanfil ( bu rakamı kafama göre belirledim belki daha fazla da olabilir ) atıyorum kaynamış suyu ekliyorum demliyorum ağzını kapatıp
suyun rengi değişiyor zaten
su ılınınca sirke ve bal katıyorum

bana göre güzel bir içecek oluyo

bi de karanfili ben netten bi beslenme uzmanına sordum,metobalizmayı hızlandırıcı etkisi varmış

X