Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ya arkadaşlar bnde içiyorum 10 güdür falan ama benim iştahımı hiç kesmedisenağlama yanlış yapıyorum desem yapacak bişey yok...bir bardağa iki kaşık sirke 1 çay kaşığı da bl kouyorum ılk ılık içiyorum..günde iki defa içiorum aç krnına kilo da vermedim..bir de yemeklerden sonra mı denesembenneyaptımki

ben içerken acayip istah kesiyor ayrıca tadı o kadar iqrenc deqil ballı içenlere bal zaten tat veriyor ben balsız içiyorum tadı eksi oldugu için bende eksi severim sorun olmadı ac karnına 3 öqün içiyorum acayip wc yw cıkıyorum işime yarıyor bakalım ne kadar sürer 1 hafta daha içip sonra ara vereceqim kiloları bildirirm sirekden haftada 1 kilo qitmiş veremeyen arkadaslar sirkeyi sadece içmekle olmuyor yediqinize dikkat etmek qerekiyor ayrıca sporda yapmak lazım

ya geçmiş sayfaları okudum aklı iyice karıştı kızlar yaaa:bbo:
ya faydasını gören biri bana ballı karışımın ne zaman içileceğini kesin bi şekilde anlatabilir mii?

hem soğan suyu hem bu karışımı içsek, aç karnına sabah akşam, sizce mideye çok yüklenmiş olur muyuz?

ya geçmiş sayfaları okudum aklı iyice karıştı kızlar yaaa:bbo:
ya faydasını gören biri bana ballı karışımın ne zaman içileceğini kesin bi şekilde anlatabilir mii?

canım ben balsız içiyorum.:kahve:
sabah,öğle,akşam yemeklerden önce 1 yemek kaşığı sirke ,arkasından 1 bardak su. çeşmeden içiyorum suyu.sıcak içmiyorum.
çarşamba sabah başladım.bugün dördüncü günüm.
sabah tartıldım 200 gr. daha gitmil.yani 3 günde 600 gr. gitmiş.:dance:
ve ben diyet yapmıyorum.spor hiç yapmıyorum vaktim olmuyor.dün o kadar çok yediğim halde yinede vermişim.içmeye devam,bakalım ileriki günlerde ne olacak.
sevdim bu işi.hihoyyyt

evet bayanlarr
dün tam gün yaptım ondan önceki gün 2 gece içtim
cuma günü tartıldığımda kilom 64.8 di ve şimdi
64.4 ben bal kullanmıyorum dün akşam 1 saat yürüdüm ben dışarda yürümüyorum evde yerimde sayıyorum
koşu bandım falanda yok dışarda yürüyüş yapamayan varsa benim gibi yapıversinnn
ama ciddi işe yarıyorr

günaydın arkadaşlar bu formülü bende denemek istiyorum ama yeni doğum yaptım bebeğim 4 aylık ve emziriyorum sorun olurmu acaba bi fikriniz varmı bebeğime bi zararı olurmu ki.zayıflayayım derken çocuğumunda sağlığını bozmayayım sonra.

merak etme canım benimde 5 aylık bebeğim var bende kullanıyorum sadece sabahları ac karnına balla beraber benim bebişe bişi olmadı yani seninkinede olmaz sanırım yinede karar senin

günaydın arkadaşlar bu formülü bende denemek istiyorum ama yeni doğum yaptım bebeğim 4 aylık ve emziriyorum sorun olurmu acaba bi fikriniz varmı bebeğime bi zararı olurmu ki.zayıflayayım derken çocuğumunda sağlığını bozmayayım sonra.

bende emziriyorum 8 aylık kızım var

evet bayanlarr
dün tam gün yaptım ondan önceki gün 2 gece içtim
cuma günü tartıldığımda kilom 64.8 di ve şimdi
64.4 ben bal kullanmıyorum dün akşam 1 saat yürüdüm ben dışarda yürümüyorum evde yerimde sayıyorum
koşu bandım falanda yok dışarda yürüyüş yapamayan varsa benim gibi yapıversinnn
ama ciddi işe yarıyorr

SENDE BALSIZMI İÇTİN CANIM.TEBRİKLER.alkisalkisalkis
ŞU EVDE YERİMDE SAYMAYI BENDE DENEYEYİM,BENCEDE İŞE YARAR.İ
ŞTEN GEÇ ÇIKIYORUM.YEMEK,BULAŞIK EV İŞLERİ,ÇOCUĞUN DERSLERİ DERKEN SPORA ZAMANIM KALMIYOR.kaydirigubbakcemile2
BENİM HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ.MERSİ ŞEKERİM.Şeniz

SENDE BALSIZMI İÇTİN CANIM.TEBRİKLER.alkisalkisalkis
ŞU EVDE YERİMDE SAYMAYI BENDE DENEYEYİM,BENCEDE İŞE YARAR.İ
ŞTEN GEÇ ÇIKIYORUM.YEMEK,BULAŞIK EV İŞLERİ,ÇOCUĞUN DERSLERİ DERKEN SPORA ZAMANIM KALMIYOR.kaydirigubbakcemile2
BENİM HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ.MERSİ ŞEKERİM.Şeniz

evet canım balsız içiyorum öyle yapp birde dizlerini biraz daha yukarı kaldırıp yapınca
ağrı yapıyorr daha çok işe yarar bazen parmak uçlarında yürü
reca ederim canımmm içeliimmm :içelim: sirkeli suyumuzu :)) kaydirigubbakcemile5

serenay ve nereus çatlak mısınız kızım siz yaa puhaaa çok güldüm..
bir hafta oldu günde toplam 2 yemek kaşıgı sirke içiyorum yalnız suyla beraber..
hiiçç birşey olmadı...off...bugun cidden başlıcam da kafam karışıyor
ballı mı balsız mı
yemeklerden önce mi sonra mı
midem bozulsun istemıyorum
bi de acayıp gaz yapıyo..allahtan odamda tek başımayımm kaydirigubbakcemile3

bir hafta oldu günde toplam 2 yemek kaşıgı sirke içiyorum yalnız suyla beraber..
ballı mı balsız mı

hee çatlağıımm :1closedeyes:
ne kadar uğraşıyorum biliyonmu kuzummm
balsız yapıyorum işe yaramazsa balla denersinn
yemeklerden sonra ama son okuduğum olayda önce diyorki daha mantıklı iştah kapatıyor
yemek yedikden sonra iştahın kapanamsına gerek yok yanii
yemeklerden sonra yapmıştım yarın değiştiriyoruumm
sende çatlak olcan hadi bakalımm :1closedeyes:

Son düzenleme:
ballı mı balsız mı

seninde benim gibi , kilolu karı istemeyen kocan olsunda çatlıyormusun,çatlamıyoormusun gör bakalım hatun:dilcikar:
balsız aç karnına içeceksin bacım
günde 3 defa
bak 3 günde 600 gr. gitti.
çatlıyorum sevincimden ayolll:roflol:

nereusssss, çatlakta olduk kızz netcez garii:1no2:
bu kilo yüzünden duymadığımz kalmayacak heralsenağlama

serenay üzülme kıızz biz çatlak değilizz yirim seniii
kilomuzda çok yok heemmm
hemm arkidaşın kendide sirkeli su yapayy :1closedeyes:

serenay üzülme kıızz biz çatlak değilizz yirim seniii
kilomuzda çok yok heemmm
hemm arkidaşın kendide sirkeli su yapayy :1closedeyes:

yaa kilom çok değil biliyorum, boyum 163 ama,doğumdan kalan sarkık bir göbeğim var,kahretsin gitmiyor bir türlü.:sm_confused:
kocişimede iyiki bi 54 kilo olcam dedim,habire nezaman zayıflıycan sen deyip duruyor.
kafayı yedircek bana yaa:mymeka:

yaa kilom çok değil biliyorum, boyum 163 ama,doğumdan kalan sarkık bir göbeğim var,kahretsin gitmiyor bir türlü.:sm_confused:
kocişimede iyiki bi 54 kilo olcam dedim,habire nezaman zayıflıycan sen deyip duruyor.
kafayı yedircek bana yaa:mymeka:

üzülme kızz eriyon işte ne güzelll
bak sen doğu myapmışsın o kilodasın ben bekarımm aynı kilodayız
ve sen benden daha zayıfsınn :çok üzgünüm:
beterin beteri var :çok üzgünüm:
zayıflarsın sonrada sen onu sinir edersinn :jeyyar:
nasıl fikirr :eek:

X