Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canım ya sevgilimde haklı sayılır tanıştıgımızda ben 53 kiloydum 2sene içinde 72 oldum arkadaşlar eger kilo verrsemde çok büyük bi süprizi var bana söylemiyor su 2 ayda vermm lazım çok merak ediyorum :sm_confused :boyum 1,63 suan 69 kiloyum 1 ay içinde 2,5 _3 kilo verdim 2cm inceldim belim inşallah vericez azimle kiloları:dance:

canım baya kilo almışsın o zaman içinde sevgilin de zayıf halinle sevmiş seni sonuşta ama bnmki seninkinden farklı sevgilim beni beğendiğinde ben 73-74 kilo varmışımdır düşün yani boy 1.60 yer cücesi gibi duruyodum o zamanlar sonralarda biz çıkmaya başladık ben biraz kilo verdim zayıfladım bu da beni öyle görünce böyle daha güzesin falan dedi sonradan da zayıfla demeye başladı beş senedir çıkıyoruz bunun üç senesinde zayıfla demiştir banasırnaşık şey ama ben hala zayıflıcam diye oyalıyodum şu an askerde diyete başladım şubatta izine gelcek ona sürpriz yapcam :kedi:
inşallah verebilirim o zamana kadar ama veremesem de sorun yapmıyo pek yaparsa da bana belli etmiyokaydirigubbakcemile3 (ya da bana öyle geliyo)
inşallah verebilirsin de büyük sürprizi kaçırmazsın canım ya valla ben bile merak ettim burdan sürprizi zayıfla da bizede söyle bakalım ne sürpriz yapmış zemuszemus
sirkenin yanında günde 300 kez ip atla o da yardımcı olur sanaya bi 53 kiloya düşsem ah ahmafoldumben
11 kilo var önümde başa çıkmam gereken kendimi motive ediyorum sen zayıfla da sonra sevgilinin yüzünün aldığı hali düşün diyorum kendi kendimekaydirigubbakcemile3
ve o zaman da yapıcam pes etmek yok diyorum sende öyle yap işe yarıyokaydirigubbakcemile5
benm üst kısmım ince göbek ve kalça büyük ya:sinifsinif:
oralardan vermek istiyorum özellikle şu göbeğim erisin istiyorum artık doğum yapan kadınların bazısının bile benmki kadar yok ya:1no2:

benim de nişanlım toplu halimi daha cok seviyor.önceden 55 kiloydum 1.75 boyla fiziğimde çok iyiydi o haline dönme iskelet gibi oluyorsun diyor.hedefim bu sefer 57 hihoyyyt ben de kuzenime kızdım da vermeye başladım :mymeka: uyuz yaratık :mymeka: ben hiç bi diyet programına sadık kalamıyorum hatta diyetvyapmak zorunda olduğumu hisedince moralim bile altüst oluyor.ama bu karışım hızır gibi yetişti.yediklerime dikkat ediyorum biraz başka bişi yapmama gerek kalmıyor.
ben ilk 3 günde 1.5 kilo vermiştim canım ayda topla 5 kilo verdim.ama o zaman çok gaza gelmiştim ve hakikaten vereceğinize inandığınızda kendinizi motive ettiğinizde daha kolay veriliyor.ama ben bu aralar fazla stresliyim tez hazırlamaya başladım sınavlarım yaklaştı falan motivasyon sıfır yani ondan sanırım sanki daha yavas veriyormusum gibi hissediyorum.
ben baslayalı 6 hafta oldu ama 1.ay dolunca ara verdim bir hafta.bırakıp tekrar baslayınca yeniden hızlanıyormus diye duymuştum.ama işte motivasyon gerçekten önemli.derler ya inanmak başarmanın yarısıdır diye çok doğrualkisalkisalkis

canım senin boyun bizden baya uzun o yüzden 55te zayıf durduğun için sana öyle olma demiştiryerimseniben
sen de kuzenine çok kızmışsın anlaşılan
ya ilk üç gün cok güzel vermişsin kiloyu benm bi hafta bitti bi değişiklik yok bende:sinifsinif:
stresten durmuş olabilir stres çok etkiliyo gerçekten belki bi hafta ara verdiğinde tekrar başlarsın vermeye canım opuyorumnanaktan
bende şimdiden üzülmeyeyim diyorum bakalım bi ay olsun vermezsen üzülürsün diyorum kendi kendime kaydirigubbakcemile3
gerçekten sana katılıyorum beyinde ben zayıflıcam diyosan zayıflıyosun geçen sene sadece diyetle vermiştim baya 62 olmuştum suan 64üm ya benim arkadaşlarım sen daha fazla kilo veremezsin senın yapın balık etli diyolar verememekten cok korkuyorum ya:çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar bende bir türlü kilo veremiyorum.diyetede fazla uyamıyorum bu karışım gerçekten işe yarıyo mu acaba.gül1984 arkadaşımla aynı kaderi paylaşıyorum boyum 160 , 63 kiloyum 2 sene önce 47 kiloydum.benimde acilen eskihalime dönmem gerekiyor

canım işe yaradığını söylüyo herkes başla derim ben a.s
yediklerine dikkat edersen verebilirsin herkes vermiş çünkü ekmeği kesmen bile verdirebilir bide su içersen bol bol ohhalkisalkisalkis
benm boyum da 1.60 kilom 64 senden bi kilo fazlayımkaydirigubbakcemile3
inşallah eski haline dönebilirsin canım sabırla herşey hallolur umarıma.s.

aalyekvut teşekür ederim canım yarın başlarım o zaman.kendimi patates çuvalı gibi hissediyorum.kilo bir şekilde verilecek ama en kötü çok çatladım.elma sirkesi keşke onada iyi gelseydi:) sanada kolay gelsin canım inşallah istediğin kiloya ulaşırsın :KK66:

Canım 1 haftada 1.5 kilo ne demek, lütfen, ayda 6 kilo eder. Yabana atılır kilo değil maaşallah :nazar: ne güzel vermişsin. Elma sirkesinin işe yaradığına kesinlikle inanıyorum. Beyinde başlıyor ve beyinde bitiyor arkadaşklar herşey, yiyeceğim dersen yersin. yemeyeceğim dersen kesinlikle yemiyorsun. Önemli olan kendini ikna edebilmek bence yerimseniben

gerçekten öyle, mucize bir iksir bu canım , ben yıllar önce yine aynı karışımla dokuz kilo vermiştim, birde işin engüzel yanı sıkılaştırıyor.
hepimize iyi zayıflamalar.
opuyorumnanaktan

bende yaklaşık bir haftadır içmeye başladım bu karışımı düzenli yapmıyordum düzenli yapmaya çalışıcam artık:)

ben gündüz çalıştığım için işyerindede fırsatım olmadığından bu saatlerde girebiliyorum bakalım bugün başladım karışıma ama 1 hafta boyunca hiç tartıya çıkmıcam :KK70: sevgilimle tanıştığımızdada ben bu kilolaydım ama daha sonra zayıfladım 48e kadar düştüm ee tabi o benim zayıf halimi görünce durum değişti tekrar kilo almaya başlayınca diline düştüm ki sormayın kiloları veremeyeceğime okadar emin olduki tiryaki olduğu halde sigarayı bırakıcam diye benle iddiaya bile girdi :KK43:( benim zayıflamam lazım yaaa :KK43:(( inş başarıcaz kızlar :Saruboceq:

canım senin boyun bizden baya uzun o yüzden 55te zayıf durduğun için sana öyle olma demiştiryerimseniben
sen de kuzenine çok kızmışsın anlaşılan
ya ilk üç gün cok güzel vermişsin kiloyu benm bi hafta bitti bi değişiklik yok bende:sinifsinif:
stresten durmuş olabilir stres çok etkiliyo gerçekten belki bi hafta ara verdiğinde tekrar başlarsın vermeye canım opuyorumnanaktan
bende şimdiden üzülmeyeyim diyorum bakalım bi ay olsun vermezsen üzülürsün diyorum kendi kendime kaydirigubbakcemile3
gerçekten sana katılıyorum beyinde ben zayıflıcam diyosan zayıflıyosun geçen sene sadece diyetle vermiştim baya 62 olmuştum suan 64üm ya benim arkadaşlarım sen daha fazla kilo veremezsin senın yapın balık etli diyolar verememekten cok korkuyorum ya:çok üzgünüm:

karışımı içmenin yanınday yaptığın bişi var mı canım anlatsana biraz neler yiyorsun gün içinde

diyette olmasam bile her gün mutlaka sabah akşam içiyorum =) 76 kiloydum 60 oldum . ama bal koymadım hiçbirzaman . alıoştım

kızlar ben başlayalı 8 gün oldu.bugün tartıldım 1 kilo vermişim sadece.4 gün öncede aynıydı.of yaaa zor veriyorum ben...pko var bide bende o yüzden çok zor kilo veriyorum:KK43:((
yanlız kızlar bi soru;ben ılık suyla yapıyorum sabah aç karnına ve akşam yemeklerinden sonra...ılık veya soguk farketmiyosa toptan hazuırlayıp dolaba koyayım öyle döküp döküp içiyim sabah akşam olmaz mı?

kızlar ben başlayalı 8 gün oldu.bugün tartıldım 1 kilo vermişim sadece.4 gün öncede aynıydı.of yaaa zor veriyorum ben...pko var bide bende o yüzden çok zor kilo veriyorum:KK43:((
yanlız kızlar bi soru;ben ılık suyla yapıyorum sabah aç karnına ve akşam yemeklerinden sonra...ılık veya soguk farketmiyosa toptan hazuırlayıp dolaba koyayım öyle döküp döküp içiyim sabah akşam olmaz mı?

Canım ılık suya yapmak gerekiyor doğru uyguluyorsun a.s 8 günde 1 kg. demişsin. Ayda 3-4 kilo eder. Yavaş yavaş kilo vermek en sağlıklısıdır canım. Ayda 4-5 kilo verenler daha sonra kilo almıyorlar. Birden çok kilo verenlerde ya sağlık sorunları oluyor, yada daha fazlasını geri alıyorlar. Ayda 2-3 kilo bile versen düşünsene 5 ayda 10-12 kgi ederki bu da süper bişey olur zemuszemus pes etmek yok :eek:lmaz: azmin sonunda zafer bizi bekliyor kaydirigubbakcemile5

gerçekten öyle, mucize bir iksir bu canım , ben yıllar önce yine aynı karışımla dokuz kilo vermiştim, birde işin engüzel yanı sıkılaştırıyor.
hepimize iyi zayıflamalar.
opuyorumnanaktan

Canım 9 kg. yu ne kadar zamanda vermiştin? Nasıl uygulamıştın? Bu iksirin yanı sıra neler yedin neler yaptın bu süre içinde? Ne yedin ne içtin, spor yaptınmı? Anlatabilir misin biraz canım? opuyorumnanaktan

canım baya kilo almışsın o zaman içinde sevgilin de zayıf halinle sevmiş seni sonuşta ama bnmki seninkinden farklı sevgilim beni beğendiğinde ben 73-74 kilo varmışımdır düşün yani boy 1.60 yer cücesi gibi duruyodum o zamanlar sonralarda biz çıkmaya başladık ben biraz kilo verdim zayıfladım bu da beni öyle görünce böyle daha güzesin falan dedi sonradan da zayıfla demeye başladı beş senedir çıkıyoruz bunun üç senesinde zayıfla demiştir banasırnaşık şey ama ben hala zayıflıcam diye oyalıyodum şu an askerde diyete başladım şubatta izine gelcek ona sürpriz yapcam :kedi:
inşallah verebilirim o zamana kadar ama veremesem de sorun yapmıyo pek yaparsa da bana belli etmiyokaydirigubbakcemile3 (ya da bana öyle geliyo)
inşallah verebilirsin de büyük sürprizi kaçırmazsın canım ya valla ben bile merak ettim burdan sürprizi zayıfla da bizede söyle bakalım ne sürpriz yapmış zemuszemus
sirkenin yanında günde 300 kez ip atla o da yardımcı olur sanaya bi 53 kiloya düşsem ah ahmafoldumben
11 kilo var önümde başa çıkmam gereken kendimi motive ediyorum sen zayıfla da sonra sevgilinin yüzünün aldığı hali düşün diyorum kendi kendimekaydirigubbakcemile3
ve o zaman da yapıcam pes etmek yok diyorum sende öyle yap işe yarıyokaydirigubbakcemile5
oralardan vermek istiyorum özellikle şu göbeğim erisin istiyorum artık doğum yapan kadınların bazısının bile benmki kadar yok ya:1no2:
[/QUOTE canım inşallh kilomu nveririm ve sizlerle paylaşırım ama pes etmicem 55 kilo oana kadar diyete dvm benim şuan kilo vermm durdu. ama sonra biranda düşmeye başlar ben buna inanıyorum. inşallah sende istediğin kilona kavusursun ve sevgilinede çok güzel bi süpriz olur. göbegin hemen eriyo benimde göbegim hamile kadınlar gibiydi suan göbeğim hiç yok görenker şaşırıyor sen ne zamndır yapıyordun bu karışımı

nastasia neden öyle oldu ki acaba yediklerine de dikkat ettiysen vermen gerekirdi acaba neden balını fazla koyduğun için olabilir mi ki:sm_confused:

yk cnm balı az koyuodum hatta midemde ağrı olmaya başladı midem benim hassastır herşeyi kabul etmez ondan dolayı bende bikaç gün bıraktım şimdi 2 gündür gene başladım yapmaya bu sefer daha fazla bal koyuyorum canım, balında zayıflamaya faydalı olduğunu duymuştum belki şimdi daha etkili olur ilk uygulamay başladığımda 3 gündü 1.5 kilo falan gitmişti sonra durmuştu... sebze meyve pek yiyemiyorum onlamı alakalı bilmioyrum... sabah bi kase mısır gevreği yiyrum sütlü, öğlen bi fincan kahve veya çay... akşamda işte ne warsa evde... okadar acıkmış oluyorumki resmen yemeğe saldırıp fazladan yiyiorum... gece ilerleyen saatlerde gene acıkıp abur cubur yiyorum... belkide bu yediklerimden kaynaklanıyordur düzensiz yememden sanırım metabolizma hızım düştü:KK43:(((

yk cnm balı az koyuodum hatta midemde ağrı olmaya başladı midem benim hassastır herşeyi kabul etmez ondan dolayı bende bikaç gün bıraktım şimdi 2 gündür gene başladım yapmaya bu sefer daha fazla bal koyuyorum canım, balında zayıflamaya faydalı olduğunu duymuştum belki şimdi daha etkili olur ilk uygulamay başladığımda 3 gündü 1.5 kilo falan gitmişti sonra durmuştu... sebze meyve pek yiyemiyorum onlamı alakalı bilmioyrum... sabah bi kase mısır gevreği yiyrum sütlü, öğlen bi fincan kahve veya çay... akşamda işte ne warsa evde... okadar acıkmış oluyorumki resmen yemeğe saldırıp fazladan yiyiorum... gece ilerleyen saatlerde gene acıkıp abur cubur yiyorum... belkide bu yediklerimden kaynaklanıyordur düzensiz yememden sanırım metabolizma hızım düştü:KK43:(((

canım bencede düzensiz yediğin için olmuş gündüz bişey yemeyip akşam da cok yersen yanlış olur aslında gündüz yiyip akşam yememelisin bi de öyle dene canım eminim bu sefer vericeksindirkaydirigubbakcemile5

[/QUOTE canım inşallh kilomu nveririm ve sizlerle paylaşırım ama pes etmicem 55 kilo oana kadar diyete dvm benim şuan kilo vermm durdu. ama sonra biranda düşmeye başlar ben buna inanıyorum. inşallah sende istediğin kilona kavusursun ve sevgilinede çok güzel bi süpriz olur. göbegin hemen eriyo benimde göbegim hamile kadınlar gibiydi suan göbeğim hiç yok görenker şaşırıyor sen ne zamndır yapıyordun bu karışımı

canım benim bugün başlayalı 9 gün olcak ama bende bi değişiklik yok daha :sinifsinif:tartılmıcam ilk iki ay çünkü tartılırsam ve kilo verdiğimi görürsem bende kilo verme duruyo geçen sene böyle oldu diyet yaparken ilk bi buçuk ay baya kilo verdim ben 73-74 vermışımdır kesin 62 olmuştum sonra gene devam ettim diyete niyetim 55ti o zaman diyete bi ay daha devam ettim ama gram gitmedi benden nedeni de beyin o verdiğin kiloyu görünce şartlıyomuş kendini artık tamam diyomuş bi doktor söylemişti tvde:1rolleyes:
benim göbeğim hala aynı 4üncü 5inci günlerde midem cok rahattı inmişti baya bide bi şeyim var benim yemek yediğim anda sanki hamileymişim gibi midem çıkıyo ortaya
ama bende pes etmicem canım iki ay yapıcam belki dayanamayıp ilk bir ay bitince tartılırım alkisalkisalkis
zayıfladığımı hissedersem gözle görülür şekilde birazcık da olsa o zaman tartılmıcam sürpriz olsun istiyorum iki ay sonra tartılcam istediğim kiloya gelinceye kadar da yapıcam inşallah kaydirigubbakcemile5
benimde erisin artık göbeğim :sinifsinif:

karışımı içmenin yanınday yaptığın bişi var mı canım anlatsana biraz neler yiyorsun gün içinde

canım ben sabah 9-10 gibi karışımı içiyorum yarım saat sonra falan bi domates bi kaç tane zeytin bi kase yoğurtla yiyorum yoğurt yerine bazen peynir yiyorum sonra saat 3 gibi falan tekrar karışımdan içiyorum yarım saat falan sonra bi tabak evde ne yemen varsa ondan yiyorum akşamları da bi tabak yemek yatarkende bi bardak karışımdan içiyorum yaptığım şeyler bunlar ilk hafta birazcık spor da yapmıştım hatta üç gün 20şer dk neden hala bişey belli olmuyo ya:sinifsinif:
arada kaçırıyorum ekmek falan canım dayanamayıp sanırım onların etkisi var veremememde ama o kadar cok değil bende anlamadım bişey dün malum günümdeydim o zaman yaklaşınca benm karnım çok şişer sanırım karnımın şişliği birazda ondan yoksa 4üncü 5inci günlerde karnım inmişti rahattım şimdi görsen hamile kadınlar gibiyim akannehir
arada meyve de yiyorum canım elma bazen üzüm bi salkım su içiyorum ama bi kaç gündür suyu aksattım bi buçuk litre içiyorum bugun içmeye başlıcam tekrardan
acaba sen nasıl yapıyosun canım ya ilk bi ay 5 kilo verdim demiştin nasıl uyguladın diyeti de verdin ben ikinci haftaya girdim tık yok:bbo:
ama geçen sene yapmıştım demiştim ya sana o zaman da ilk üç hafta mı ne ben kilo verdiğimi farkedemedim sonra sonra zayıfladım bu da böyle olur inşallah kaydirigubbakcemile5

Canım ılık suya yapmak gerekiyor doğru uyguluyorsun a.s 8 günde 1 kg. demişsin. Ayda 3-4 kilo eder. Yavaş yavaş kilo vermek en sağlıklısıdır canım. Ayda 4-5 kilo verenler daha sonra kilo almıyorlar. Birden çok kilo verenlerde ya sağlık sorunları oluyor, yada daha fazlasını geri alıyorlar. Ayda 2-3 kilo bile versen düşünsene 5 ayda 10-12 kgi ederki bu da süper bişey olur zemuszemus pes etmek yok :eek:lmaz: azmin sonunda zafer bizi bekliyor kaydirigubbakcemile5

evet canım çok haklısın sagol..bende sabırsızlık ediyorum bazen...zaten arkadaslarıma bende aynı uyarıyı yapıyorum yavaş yavaş saglıklı vermek en iyisi diye ama kendime gelince hokus pokusss olsun istiyorum galibakaydirigubbakcemile3valla tatlım bide az önce kalktım yanlarımı ölçtüm:))iki gün oldu ölçeli hatta tam iki gün bile degil,iki cm daha gitmişdelikafaduldençok sevindim inşallah vericez kiloları.kilo olarak çok farketmesede görüntü olarak sıkılaşıyorum cidden...kaydirigubbakcemile5

evet canım çok haklısın sagol..bende sabırsızlık ediyorum bazen...zaten arkadaslarıma bende aynı uyarıyı yapıyorum yavaş yavaş saglıklı vermek en iyisi diye ama kendime gelince hokus pokusss olsun istiyorum galibakaydirigubbakcemile3valla tatlım bide az önce kalktım yanlarımı ölçtüm:))iki gün oldu ölçeli hatta tam iki gün bile degil,iki cm daha gitmişdelikafaduldençok sevindim inşallah vericez kiloları.kilo olarak çok farketmesede görüntü olarak sıkılaşıyorum cidden...kaydirigubbakcemile5

Cidden canım bence bu karışım mucize gibi birşey ayın 18 i gibi 1 ay olacak diyete başlayalı. Tam anlamıyla düzenli şekilde belki 15 gün falan içtim bu karışımı, ama yemeğimi de azattım epeyce. cokacimcoook Şu anda özel durumum söz konusu olmasına rağmen 4 kg. vermiş görünüyorum. Başladığımda 73.5 tim, şimdi 69.5 zemuszemus opuyorumnanaktan çok mutluyum. Umarım her ay 4 kg. verebilirim de fazla kilolarımdan 5 ay kadar zamanda kurtulabilirim. İlkbahara mutlu bir şekilde başlarım :dance:

X