Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

:eek:klava:arkadaslar lütfen elma sirkesine dikkat edin.ben iki hafta elma sirkesi kapsullerinden ictim solugu doktorda aldim maalesef midemde derin yaralar var yapilan tektiklerde kullandigim bir ilac cikti yani buuu ...aman dikkat edin ben simdi asitli hicbir yiyemiyorum icemiyorum .....

ben bunu her sabah aç karınla içiyodum ama sirke miktarını ayarlamak cok önemli yoksa sirke mideye zarar verebilir...ama faydası gercekten cok fazla

bu çok etkili ben 1 ay içtim.iştahı kesiyor. kilo verdiriyor. bende tekrar başlayacağım.

kızlar merhaba bende uzun zamandır okuyorum elma sirkesi-bal formülü başlığını ama elma sirkesi midemi deler diye korkuyorum yani çok tahriş eder diye, bir ara balsız içmiştim ama boğazımı çok acıttı sonra bıraktım bugünde sabah aç karnına bal ile denedim tadı güzeldi içebildim ama midemde aç olmasamda hafif bir kazıntı oluyor ama yemek yemek istemiyorum, midemde herhangi bir sorun yok, ama sonradan bir problem yaşarım diye korkuyorum,acaba midesine dokunan oldu mu? aç karnına değil de tok karnına alınsa olur mu acaba?CADIARZU
tatlım ben 7-8 aydır içiyorum ve mideme hiçbi zararını görmedim çok şükür ki benim midem hassastır... burda tek önemli nokta miktarı iyi ayarlamak ve hemen zayıflıcm diye çok içmemek..

Dün başladım bu karışıma. Annemle adını "sihirli iksir" koyduk bakalım bekliyoruz mucizelerini :)

Dün başladım bu karışıma. Annemle adını "sihirli iksir" koyduk bakalım bekliyoruz mucizelerini :)

canm bir ay sonra sonucunu çok güzel bişekilde alırsınız. ben çok 1,5 aydır yapıyorum arada aksamasına ragmen 4 kilo vaerdim vede yememe içmeme dikkat etmedim şimdide elma diyetinede başladım inşallah gidecek kilolar sizde enkısa zamnda ideal kilonuza kavusursunuz inşal.:Saruboceq:

nasıl içeceksiniz peki ? kimisi aç diyo kimis tok .bende karar veremedim bi türlü.bu başlığı açan arkadaşa göre tok olarak içiliyor.ama araştırmalarıma göre sirke aç karna içildiği vakit kilo vermede yardımcı olabilir deniyor:S bende valla arada kaldım ne yapmalı???

selam ,
ben bu karışımı bir kaç kez denedim. midemi bulandırdı.tekrarlayamadım bu yüzden.
bal koymasam olmaz mı?

selam ,
ben bu karışımı bir kaç kez denedim. midemi bulandırdı.tekrarlayamadım bu yüzden.
bal koymasam olmaz mı?

Selam canım ben hiç bal katmadan içiyorum. Başından beri de hiç bal katmadım, midemi bulandıracağını düşündüm :nazar: Sabah ve akşam yemeklerinden önce 1 bardak ılık suya 1-1.5 yemek kaşığı sirke katıp içiyorum. Limonlu su içiyorum gibi hissediyorum...

ben gene bıraktım çünkü nerdeyse bir hftadır hiç kilomda bir değişiklik yok tabii bunda bayramda yediğim tatlılarında katkısı wardır eminim...
ama midemi bulandırıo böggh
ben bir anda hemen incelmek istiorum:KK43:((
neden kilo almak o kadar kolayken zayıflamak bu kadar zor:KK43:(((

canm bir ay sonra sonucunu çok güzel bişekilde alırsınız. ben çok 1,5 aydır yapıyorum arada aksamasına ragmen 4 kilo vaerdim vede yememe içmeme dikkat etmedim şimdide elma diyetinede başladım inşallah gidecek kilolar sizde enkısa zamnda ideal kilonuza kavusursunuz inşal.:Saruboceq:

İnşallah canım bakalım nolcak. Akşamları yatmadan 2 saat önce içiyorum ben.Karışımı su bardağına yarım koyup üstünü suyla seyreltiyorum. Midem bulanıyo şimdi ondan değildir inşallah.

Son düzenleme:
İnşallah canım bakalım nolcak. Akşamları yatmadan 2 saat önce içiyorum ben.Karışımı su bardağına yarım koyup üstünü suyla seyreltiyorum. Midem bulanıyo şimdi ondan değildir inşallah.

canım yarım bardak karışım çok değilmi miden rahatsızlanmasın sonra. CADIARZU ben buyük subardagına içebilecegim sıcaklıkta su koyuyorum içinede 1.5 yemek kaşigi sirke ve 1 çay kaşiği bal koyuyorum faydasını görüyorum. zayıflıyacagım derken sağlığımızdan olmıyalım dimi opuyorumnanaktan. arada sırada limonda karıştırıyorum

canım yarım bardak karışım çok değilmi miden rahatsızlanmasın sonra. CADIARZU ben buyük subardagına içebilecegim sıcaklıkta su koyuyorum içinede 1.5 yemek kaşigi sirke ve 1 çay kaşiği bal koyuyorum faydasını görüyorum. zayıflıyacagım derken sağlığımızdan olmıyalım dimi opuyorumnanaktan. arada sırada limonda karıştırıyorum

Yarımın üstüne su koyuyorum işte canım hafifliyo ozaman tadı falan

Yarım su bardağı çok fazla canım, zayıflama uğruna sağlığınızdan olmayın aman dikkat :1no2: en fazla 1 bardak suya 1 hadi bilemedin 2 yemek kaşığı katmak gerekiyor, mideni delersin Allah muhafaza. Çok kattığında çok faydası olmayacak ki, neden riske atasın mideni ?

Yarım su bardağı çok fazla canım, zayıflama uğruna sağlığınızdan olmayın aman dikkat :1no2: en fazla 1 bardak suya 1 hadi bilemedin 2 yemek kaşığı katmak gerekiyor, mideni delersin Allah muhafaza. Çok kattığında çok faydası olmayacak ki, neden riske atasın mideni ?

Ay yanlış anlaşılmışım kız :)) Yarım bardak sirke içmiyorumm hastanelik olurum öyle yahu :) 4der ölçkten yapılmış bal sirke su karışımını yarım bardak içiyorum :)

günaydın değerli arkadaşlarım bence en güzel diyet az ve sık yemek ekmeği keserek ben 40 günde 8 kilo verdim [sabah 2 dilim kızarmış ekmek var ama]

Ay yanlış anlaşılmışım kız :)) Yarım bardak sirke içmiyorumm hastanelik olurum öyle yahu :) 4der ölçkten yapılmış bal sirke su karışımını yarım bardak içiyorum :)

Yani mide mi dayanır bu kadar işkenceye yoksa :roflol: 4 er ölçek bile çok bence canım, hele yarım bardak suya 1 yemek kaşığı sirke, 1 çay kaşığı da bal yeter bence, tabi yine senin tercihin a.s

günaydın değerli arkadaşlarım bence en güzel diyet az ve sık yemek ekmeği keserek ben 40 günde 8 kilo verdim [sabah 2 dilim kızarmış ekmek var ama]

40 günde 8 kg. süper valla canım, tebrikler alkisalkisalkis irade ya başka bir şey değil. Bende 1 ayda 4 kg. vermiştim, eee ne oldu? bayram da limiti zorlayarak ye iç, geri aldım sanırım 1 kg. kadarını gerçi bakmadım kilomda değişiklik var mı ama aldım gibi sanki mafoldumben bugünden itibaren 6 dan sonra birşey yememeyi deneyeceğim bakalım becerebilecek miyim? Sabahları içemiyorum sirkeli suyu artık, midem bulanıyor, bende yarım limonu 1 bardak sıcak suya sıkıp onu içiyorum, akşamları sirkeli su içiyorum 1 hafta aradan sonra dün bşladım tekrar. Bakalım 1 ay sonunda neler olacak? CADIARZU Bekleyip göreceğim...

Yani mide mi dayanır bu kadar işkenceye yoksa :roflol: 4 er ölçek bile çok bence canım, hele yarım bardak suya 1 yemek kaşığı sirke, 1 çay kaşığı da bal yeter bence, tabi yine senin tercihin a.s

4 yemek kaşığı sirke 4 yemek kaşığı bal 4 su bardağı su olunca bir bardağa bir yemek kaşığı sirke düşüyo canım zaten

X