Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tarcın koy azıcık. kimse beni tınmıyo ama tarcınla cok güzel oluyo ya.

Peki toz tarçınmı koyacağız? Çubuk tarçının kokusu kaynamayınca çıkmaz sanırım, sirkenin kokusunu almasam gayet rahat içecem ama sirke kokuyor çok:KK43: 3 gündür yediklerime dikkat ediyorum ve fx15 içiyorum ve 1,5 kg yakın vermişim. Dün fx15 midemi rahatsız etti, neyse ki 6 günlük tablet almıştım 3 günüm kaldı...:)

kızlarrrrrrrr:eek:klava: bak habersiz nerelere gelıolar :roflol: bende elma di,yetindeym gülümün tesiriyle elma sirkesinede baslıorum da içine bal koymasam nolur fayda alamazmıyım :uhm:

bal koyamdan içenler kilo verememiş canım.ben de 61 de cakıldım kaldım son 4 kilo ama gitmio :KK43:

:uhm:Kizlar bu iksir ne kadar etkili bilemiyorum valla..dogumdan sonra yaptigimda hiic yaramadi..ama bir aydir tekrar iciyorum..valla kilolar gidioo cook mutluyummmmmmmmmm..ama kafami karistiran acaba bu iksirmi yoksa bi yandan uyguladigim dietim,25 dklik sporum,ictigim haplarmi böle hizli verdirio?
ben bu icecegi bal katarak ictim bi kac kere ama sevmedim simdi sadece koca bir su bardagina gece yatmadan önce 2,3 y.kasigi kadar sirke ekleyip iciyorum afiyetle gunde 1 kere..:içelim:

umarim hepiniz faydasini görursunuz..yaa bide iksir hafif mide agrisi yapio sanki :KK43:(

canım yaptığın o kadar şey karşısında taş olsa erir yağların mı erimeyecek kaydirigubbakcemile3 ben hapa karşıyım.hani vucüt yapmak isteyenler kasları şişirmek için hap kullanıo fakat sporu bıraktığı anda kasları sönüyor ya bende bu zayıflama haplarının öle olduğunu düşünüyorum.sanki bırakınca hepsi geri gelecekmiş gibi.ama diyet ve sporun hakkında destekliyorum seni kaydirigubbakcemile5

canım yaptığın o kadar şey karşısında taş olsa erir yağların mı erimeyecek kaydirigubbakcemile3 ben hapa karşıyım.hani vucüt yapmak isteyenler kasları şişirmek için hap kullanıo fakat sporu bıraktığı anda kasları sönüyor ya bende bu zayıflama haplarının öle olduğunu düşünüyorum.sanki bırakınca hepsi geri gelecekmiş gibi.ama diyet ve sporun hakkında destekliyorum seni kaydirigubbakcemile5

cnm ben hapi son acil caree diye kullandimm..yoksa zaten kullanmazdm...ama diyeti varyaaa taa 6 aydir yapiodum tikk yoktu kilolarda..simdi gidiyolar :lepi:destekledigin icin tsklerr...spor ve hareket etme gibisi varmii yaa:teytey:

kızlarrrrrrrr:eek:klava: bak habersiz nerelere gelıolar :roflol: bende elma di,yetindeym gülümün tesiriyle elma sirkesinede baslıorum da içine bal koymasam nolur fayda alamazmıyım :uhm:
ohooo emla güzellerii, sizde mi buradasınıııızz, valla bende birbuçuk aydır yapıyorum sirke formulunü, faydalı bir iksir, sıkılaştırıyor kanımca opuyorumnanaktan

cnm ben hapi son acil caree diye kullandimm..yoksa zaten kullanmazdm...ama diyeti varyaaa taa 6 aydir yapiodum tikk yoktu kilolarda..simdi gidiyolar :lepi:destekledigin icin tsklerr...spor ve hareket etme gibisi varmii yaa:teytey:

hadi bakalım tam gaz devam o zaman.inşallah kurtulcaz hepimiz bu kilolardan :-)

selam arkadaşalr.. bende yaklaşık 3 haftadır bu formülü uyguluyorum.. diyetsiz oalrak 1 kilo verdim ancak:KK43:acaba sürekli içince etksii azlaıyomru.. ara vermek gerekiyormu buna.?

canim hic duymadim o hapi icinde neler var

Kepeksiz saçlar:
Saçınızı yıkadıktan sonra, son durulama suyuna elma sirkesi ekleyin.Saçlarınızın kepekten arındığını ve parlaklaştığını göreceksiniz.
Akne tedavisi: Su ile seyreltilmiş elma sirkesi ile yüzünüzü temizleyin ve su ile durulayın. Elma sirkesi cildinizi yumuşattığı gibi, antiseptik özelliği ile akneye neden olan mikropları öldürecektir.
Ciltteki lekelere:
Dörtte bir litre suya, üç çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip, kaynayıncaya kadar ısıtın, ateşi kısın. Başınıza bir örtü örtüp, yüzünüzü buhara tutun. Yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü silin. Haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.
Varisli damarlara:
Bir bezi elma sirkesine batırıp sıkın. Bezi varisli bölgeye sarın ve 30 dakika bekletin. Bu süre içinde bacaklarınızı yukarı kaldırarak dinlendirin. Sabah-akşam tekrarlayın

selam arkadaşlar hepinize merhaba nasılsınız umarım herkes göbişlerden ve kilolardan kurtuluyordur
ben kendim anlatayım 3 gündür elma sirkesi kullanıyorum sabahları aç karnına bir fincan sıcak suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi 1 tatlı kaşığına yakın bal ilave edip içiyorum
benim sizlere orum ne kadar zamanda fark göebilirim ve günde ne kadar içmem daha faydalı olabilir

kızlar selaamm
ben karışımımı yaptım dün gece ilk kez yemekten sonra içtim.acaba her öğünden sonramı içicez yoksa günde bir kere yarım bardak mı aklım karıştı?

canım biraz koyu ve tortulu olması herzaman iyidir ben en başindan beri tariş marka kullandım2 lira marketlerde birde haftada 1 gün araveriyorum şimdilik bir zararı yok. :içelim:

2 haftadırda bünyem alişmasın diye değişik kullanıyorum geçen hafta içine bal koydum bu hafta koymadım önümüzdeki haftada sirke _bal_limon olarak yapıcam daha sonrakı haftada sadece sirke _limon yapıcam herhafta bu şekilde değiştiricem çünkü bisüre sonra bünye alışıyor sanırım wc çıkma isteği azalıyor onun için bu yöntemi keşfetdim şimdilik süper vede 3 litre suyu kesin bitiriyorum en az 2bardak yeşil çayımıda içiyorum.4 gündürde elma diyeti yapıyorum 1 kilodaha verdim inşallh sizde en kısa zamnda istediğiniz kiloya ulasırsınız benim daha vermm gereken 14 kilom var:lepi:

tatlım sagol...o zaman bende daha fiyatlısını alayım bi dahakine.
inşallah cnm yaa...yaptıgın yöntemde iyimiş haklısın bagışıklık ypıyo aynı kullanınca..tamam bende denicem.öptüm.

slm kızlar... nasılsınız
ben kötüyüm... bu formülü kullandığımdan beri sürekli midemde sorun vardı... balı artırdım geçer belki die geçmedi... içmeye devam ettikçe iicene kötü oldu:KK43:(( şu an mide ilacı kullanıyorum az kalsın midemi delecektim sanırım... mide kanaması bile geçirdiimden şüpheleniorum... amcama söylediimde bana çok kızdı bilinçsizce içme şunları zayıflayacam die dedi bana ilaç verdi... şu an daha iyi durumdayım ama dikkatli olun kızlar... zayıflama uğruna sağlığınızdan olmayın....

slm kızlar... nasılsınız
ben kötüyüm... bu formülü kullandığımdan beri sürekli midemde sorun vardı... balı artırdım geçer belki die geçmedi... içmeye devam ettikçe iicene kötü oldu:KK43:(( şu an mide ilacı kullanıyorum az kalsın midemi delecektim sanırım... mide kanaması bile geçirdiimden şüpheleniorum... amcama söylediimde bana çok kızdı bilinçsizce içme şunları zayıflayacam die dedi bana ilaç verdi... şu an daha iyi durumdayım ama dikkatli olun kızlar... zayıflama uğruna sağlığınızdan olmayın....

Geçmiş olsun canım:gitme:, peki ne kadar zaman vede ne ölçülerde nasıl kullandında böyle bir sorun yaşadın anlatırmısın?CADIARZU

karışıma tekrar başlamıştım 3 kilo fazlam vardı neyse
başladım 2 hafta içinde gitmişti 3 kilo bende sevinçle bıraktım karışımı kilo verdikya gerek yok diye
şimdi 3 kiloyu geri almışım offfff
yine başladım daha da bırakmam...

Bende bu sabah başladım hayırlısı ile bende fazlalık biraz fazla ama ne versem kardır düşüncesi ile haraket ediyorum. Allahım inşallah bu karışımla 3/4 kg veririm. Tvdeki uzmanlar bunların yağ yakımında bir etkisi olmadığını söylüyorlar ama bu kadar insan kilo kaybettiyse demek ki bir etkisi var... Kaldı ki geçen gün izleyici sıkıştırdı dokoru ben kullandım kilo verdim diye bu sefer doktorda kıvırdı verdirir tabi ama bağırsaktan atar şöyle bir örnek verdi hatta.. Siz evinizi temizlersiniz çöpler bir köşede durur... Elma sirkeside vücudumuza zararlı olan şeyleri evdeki çöp gibi atmaya yarıyormuş... Allahım inşallah şu an 77 kg yum hedefim 55 inşallah 1 sene içinde ineceğim bu kiloya:)

slm kızlar... nasılsınız

çok geçmiş olsun, valla ucuz atlatmışsın ben önceki sayfalarda yazmıştım balsız elma sirkesini aç karnına içen komşulardan biri geçen yıl mide kanaması geçirmiş diye, bal sirkenin keskinliğini alıyor yinede dikkat edelim en azından sabah aç karnına ve hiç ara vermeden kullanmayalım demiştim allah esirgemiş canım bende işte bu durumdan çok korkuyordum sen yinede bir an önce bir doktora gidip midene baktır, herşeyden önce sağlık..

bu arada ben yazmasamda arada okuyorum ve elma sirkesi bal karışımını belli periodlarla yani biraz ara verip tekrardan kullanıyorum 4. şişe elma sirkesini içiyorum pek kilo veremedim ama gözle görülür incelme ve yağ yakımı yaptı... hepinize sağlıklı bol kilo vermeler..

kızlar ben şöyle kullandım ılık bir bardak suyun içine bir tatlı kaşığı bal, bir yemek kaşığı sirkeyi koyup sabah aç karnına, bazen akşam yatmadan da önce içiyordum ama hiç düzenli içmiordum... mesela bir gün içip 2-3 gün içmiordum... sabah içip akşam içmediim de oluyordu... yani düşündüünüz gibi balsız da kullanmadım fazla sirkelide kullanmadım... işte herkes çok kızdı sonra bana amcam (doktor) o bildiğin asit mideni mi mahvetceksin die kızdı... zayıflamak istiosan abur cuburu kes spor yap dediler:p herkesin bildii formül yani... ama kolayımıza gelmio işte o da

X